Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

arkadaslar ugrayamadım.cok fecı grıbım.ilaç aldım yatıyorum.
gecmısı okuyamadım henuz.
ugramaya calısırım

geçmiş olsun cnm ya herkes hasta salgın var sanırım :26:

canan sen iyice cozuttun her menünde bi kaçamak var yeter amaaa

alttaki yağ fotosunu sana armağan ediyoruz

Eki Görüntüle 886763

Yaaaaaggggg vucudumuzda ki yaglarrrrr.kacamak yapanlara armaginim olsunnnn afiyet olsunnn.igrencim ben igrencim zuhahahaha

süpermiş iyice tiksindim kendimden

ama hiç ekmek yemedim ki
o kadar kötü mü buse
ben de seviniyordum.
arağanın için mersi bebekimm almiyim ben

Ahahahhaah kafayi bozdum ben bu yaglarla tuhhh tiksintiye dustum en alttaki 9 kg mus 4 kati var bende yuh yuh yuh yuh yuh gariban ic organlarim ah canlarim karacigerim bobregim hepsi bu pisliklerin arasinda kalmisgeziniodum buldum.

Ahahahhaah kafayi bozdum ben bu yaglarla tuhhh tiksintiye dustum en alttaki 9 kg mus 4 kati var bende yuh yuh yuh yuh yuh gariban ic organlarim ah canlarim karacigerim bobregim hepsi bu pisliklerin arasinda kalmisgeziniodum buldum.

ayyyyyyyyy dimi yazıık onlara

Menü düzensiz olmuş. Reçel ve turşu olmasa daha iyi olacakmış. Fazla şeker aldın, spor yapınca yağ yakacağına şekerler yanacak. Fazla tuz aldın vücudun su tutabilir, tartıda bu yüzden fazla çıkabilirsin. Onların haricinde bence iyi bir menü, suyunu da yatana kadar hallederse tamamdır. Afiyet olsun :)

Eki Görüntüle 886763

Yaaaaaggggg vucudumuzda ki yaglarrrrr.kacamak yapanlara armaginim olsunnnn afiyet olsunnn.igrencim ben igrencim zuhahahaha
Ay çok korkunç ya

ilk başta benide baydı ama alıştım canım iyi oluyo

akşam yemeğinde en azından 1 kase yoğurt yeseydin canım ve gofret olmamalıydı şu an evde istemediğin kadar kırıntı tatlı var ama ben yemiyorum verecek kilom çok yok ama salmıyorum kendini lütfen irdeli ol

su niye azzzz o simit ne öyle

sabah(10:00)
2 yumurtadan omlet
1 kk peynir
5 zeytin
2 dilim kızarmış tam bugday
şekersiz çay
domates biber

öğle(14:15)
1 kase nesfit karışık meyve

akşam(18:00)
6 yk etli taze fasulye
salata

2.5 litre su
40 dk jillian 7. gün

kızlar bi kaç tanede kestane yicem ilk defa yicem çıktığından beri

nerden yemişimmmmmmmmmmm

Sabah:
1 tutam maydanoz, roka
5 siyah zeytin
1 kk. beyaz peynir
1 haşlanmış yumurta
1 dilim kepek ekmek
Ara:
1 hurma
6 fındık
Öğle:
1 tutam maydanoz, roka
3 köfte
1 kase tavuk suyu çorbası
1 kase yoğurt
1 dilim kepek ekmek
Ara:
1 kepekli grisini
1 muz
Akşam:
1 tutam maydanoz, roka
1 pors. zeytinyağlı fasulye
1 kase yoğurt
1 dilim kepek ekmek
*
3 lt su
2 kupa yeşil ay
2 kupa kahve

Afiyet olsun canım güzel menü

tatlım muz dışında birşey çarpmadı gözüme diyetisyen listesi biliyorum ama muz seni kabız yapmasın :26:

Canım bu 3 litre suyu nasıl içtin?

Ben 1 litreyi zorluyorum. Deve gibiyim ben susuz yaşıyorum yaaa

yok saat 13:00 de yedim ama bugün yarım saat yürüyüşte yaptım yazmayı unuttum menüme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…