Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

ayyy kızlar fotolarıma bakıyorum da ay ne ka şişmanmışım yaaaaaa çirkinmişim 30 yaşındaymışım resmen :KK14:
Ay ben de şuan ki fotoğraflarıma bakıp bunları söylüyorum
dün uyumadan mekik çektim yatakta :KK53: spor yapmış oldum :KK9:
Ka mekik :KK53:

eğer onları yapıp yemezssen kocaman alkış gelecek tavsiyem ucundan bile bakma tadına,misafir geldiğinde öyle yapmıştım acayipp moral verdii bana.zaten sen pasta sevmezssin kiii sevmezsin hemde hiççç...

BİR DİLİM ÇİKOLATALI PASTA HÜPLETMEK İSTİYORUM...

ALDIĞIM KALORİYİ GÜPLETMEK İÇİN 116 DAKİKA YANİ YAKLAŞIK İKİ SAAT YÜRÜMEM GEREKİYOR.

Açıklama :
1 dilim çikolatalı pastanın kalorisi 420 kcal.

20 dakika yürüyerek -orta hızda- harcadığınız kalori ise yaklaşık 72 kalori.(Alıntı)

sen bilirsin tatlımm:)
BEN HALA LOKMA İSTİYOM ama yemiyor yemeye :KK53:

dünkü menümü yazmamıştım kızlar

sahur
1 yumurta,2 kuru incir ,10 fındık,1 domates

akşam17.30
5 kaşık kıymalı ıspanak kavurma
4 kaşık yoğurt
maydonoz salatası

akşam misafirliğe gitmiştik:KK50:
9 gibi 1 1kaşık kısır
1 avuç badem

7 -8 leblebi

2 kupa yeşilçay
2.5 litreye yakın su

boğazlarım yanıyordu ve cok halsizdim por yapamadım:KK43:((
hala yanıyor.
Afiyet olsun canım. Karbonhidrat ağırlıklı bir menü olmuş, biraz daha sebze meyve tüket canım.
ya kızlar sabah domates salatalık ve yumurta yemekten kusucam valla varmı kahvaltı için önerisi olan?not:iş yerinde yiyeceğim şekilde olmalı yani menmen omlet felan yapamam:)
Meyveli activia ve 4 yemek kaşığı nesfit... Hem leziz, hem diyet, hem de doyuruyor. Tabi peynir, zeytin, yeşillik kadar değil.

ya kızlar sabah domates salatalık ve yumurta yemekten kusucam valla varmı kahvaltı için önerisi olan?not:iş yerinde yiyeceğim şekilde olmalı yani menmen omlet felan yapamam:)

cnm tost yapabılırsın kepek ekmegıyle
kepeklı sandıvıc ekmegıyle sandıvıc yapabılırsın
specıal k yada nesfıtte yıyebılırsın bence bu en guzelı
aklıma gelen bu kadar :KK1:

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar ben geldim bugün baya kaçamaklı bigün oldu desem yeridir bu hafta dikkat edersem zaten perşembe isteme olayım var heyecan bastı bugün elbise aldım bide nişan elbisemi aldım çok sevdim bırakmak istemedim onlarda aldılar 2 ay var ama elbise korseli alsamda versemde bi sıkıntı olmıcak tabiki jillian ı bırakmıcam basenlerim biraz toparlansın diye ama bugün yapamıcam çok yoruldum hemen resmi ekliyorum bakın :KK51:
vaaaaaaayyyyyyyy!ne güzel:)herşey gönlünce ve yolunda gider inşallah:)
canım kısır yemende bi sıkıntı yok sadece saati geç olmuş bide kuruyemişler fazla olmuş sanki
yaaa önüme kek de koydu onu yememek için daldım galiba.

lor peyniri ya da kuru peynir
içine sevdiğin otlardan,baharatlardan koy,ben daha cok maydonoz,dereotu,karabiber,pul biber atıyorum,taze soğan da güzel olur ama iş yerinde kokar:KK25:
normalde yağı cok konulur ama ben azıcık damlatıyorum.
veee domates.cok güzel olur:KK56:

Afiyet olsun canım. Karbonhidrat ağırlıklı bir menü olmuş, biraz daha sebze meyve tüket canım.

ıspanak ve maydonoz az mı olmuş?

kızlar selam
uğrayamadım sabahtan beri
ancak totoyu yee koydum işten
suyum çıktı
geçmişi okuyayım geliyorum

nesfit ye canım ben bazen ağzı kapaklı kaseye koyuyorum yolda giderkende bi küçük süt alıyorum yiyorum.. 2 dilim tm bugdaya peynirli domatesli yağsız tost yapabilirsin.
Ya nesfit sekerli degil mi ben yiywmedim onlari migdemi bulandirio canim

Meyveli activia ve 4 yemek kaşığı nesfit... Hem leziz, hem diyet, hem de doyuruyor. Tabi peynir, zeytin, yeşillik kadar değil.
Meyveli dimi o yogurt onu yiyebilirim de nesfit supheli canim ya
cnm tost yapabılırsın kepek ekmegıyle
kepeklı sandıvıc ekmegıyle sandıvıc yapabılırsın
specıal k yada nesfıtte yıyebılırsın bence bu en guzelı
aklıma gelen bu kadar :KK1:
Canim su special k nin meyvelisini aldim cok sekerli nasil yiyosunuz bi dw o nasil diet seysi yogun seker tadi var.tost makinem yok cok severim tostu onunu alamam sucuk kasar vs die almamiatim makinayi:)
lor peyniri ya da kuru peynir
içine sevdiğin otlardan,baharatlardan koy,ben daha cok maydonoz,dereotu,karabiber,pul biber atıyorum,taze soğan da güzel olur ama iş yerinde kokar:KK25:
normalde yağı cok konulur ama ben azıcık damlatıyorum.
veee domates.cok güzel olur
Evet bunu denicem.

Ya nesfit sekerli degil mi ben yiywmedim onlari migdemi bulandirio canim

Meyveli dimi o yogurt onu yiyebilirim de nesfit supheli canim ya

Canim su special k nin meyvelisini aldim cok sekerli nasil yiyosunuz bi dw o nasil diet seysi yogun seker tadi var.tost makinem yok cok severim tostu onunu alamam sucuk kasar vs die almamiatim makinayi:)

Evet bunu denicem.
Nesfit - special k neredeyse aynı tat... Ben çalışırken öyle yapıyordum. Tost beni daha çok acıktırıyor nedense.
:KK12:

hastanede yicek ortam olursa öyle yapıodum canım ben ama şu an kendimi kahvaltıya alıştırdım evde o nedenle gerek duymuyorum :KK52:

en güzeliii :KK34:

Ay ben de şuan ki fotoğraflarıma bakıp bunları söylüyorum

Ka mekik :KK53:

BEN HALA LOKMA İSTİYOM ama yemiyor yemeye :KK53:

30 mekik venüüss :KK23: fena değil bencee :KK9:

Slm kızlar :KK16:Çok ama çok hastayım dünden beri. :KK14:Sanırım midemi üşüttüm. Sürekli midem bulanıyor. Dün çok üşüyordum. Bugün üşümem geçti ama vücudumun her yere ağrıyor. Dayak yemiş gibiyim. Hatta üstümden kamyon geçmiş desem daha doğru olur. Nane limon kaynattım şimdi kendime. Midemden tuhaf tuhaf kokular geliyor. Bu arada ailecek hastayız. Minik kuşa dün ilk iğnesini yaptırdım. 6 tane daha var. Şükür eşim biraz daha iyi. Serum takıldı şimdi ilaçlarını kullanıyor. Büyük kızım da dün gece iki kez kustu. Noldu bize bilmiyorum ama çok kötüyüz. Merak etmeyin diye geldim. Kendimi iyi hissedersem yine gelirim. Hepinizi öpüyorum. Gelemezsem merak etmeyin. :KK5:

Çok geçmiş olsun canım. Ailene iyi bak. İnşallah en kısa sürede sağlığınıza kavuşursunuz. Benim ailem de aynı şekilde hepimiz hastayız.

Menüm
Sabah
çavdar ekmekli sandviç
şekersiz çay

öğlen 14:00
köfte
yoğurtlu kabak
1 dilim ekmek

akşam 17:00
2 mandalina
ve canım iştemedi. Öğle yemeğimi geç yedim akşam tıkandım.

Bu arada 1 tane çikolatalı gofret kaçırdım :KK43: regl dönemim geldi inanılmaz istedim. Normalde tatlı yemem ama yedim :KK5:

yatmadan yapıver accık venüs :KK9:
:KK53:

Menüm
Sabah
çavdar ekmekli sandviç
şekersiz çay

köfte
yoğurtlu kabak
1 dilim ekmek

2 mandalina

Bu arada 1 tane çikolatalı gofret kaçırdım :KK43: regl dönemim geldi inanılmaz istedim. Normalde tatlı yemem ama yedim :KK5:
Akşam yemeği yememişsin en azından onun yerine geçer canım, afiyet olsun

Menüm
Sabah
çavdar ekmekli sandviç
şekersiz çay

köfte
yoğurtlu kabak
1 dilim ekmek

2 mandalina

vay kaçamakcı vaaay :KK53:

valla sen söyleyince çok canım çekti. evde de annem sağ olsun dolu çikolata var. bi dolap var içi ıvır zıvır dolu. sanırsın evde 5 yaşında çocuk var :KK9: ama yemiyceeem 52 leri görmeden haram bana kaçamaaak :KK52: sonrasında düşünebilirim ödül olarak herhangi bir şey :KK56:

gofreti akşam kaçırmadıysan fena menü sayılmaz ama akşam yediysen vay haline gitti diyet gitti gün geldi kilo :KK37:

arkadaslar ugrayamadım.cok fecı grıbım.ilaç aldım yatıyorum.
gecmısı okuyamadım henuz.
ugramaya calısırım

:KK49:selam :)
menüm :KK56:

sabah 09.00
1 yum.haşlama,5 zeytin

öğle 11.30
3/4 simit,1 yumurta haşlama,2 tatlı k.reçel,2 k.k peynir,5 zeytin:KK50:

ara 15.00
1 kupa yeşilçy

akşam 18.00
1/2 çay br bulguru ısladım
yağsız,tusuz ,salçasız,bol yeşillikli ve limonu kısır yaptım
aslında bulgur salatası oldu.
3 tane kibrit biber turşusu

su henüz 1 litre oldu. ama 2 litreyi geçer.
spor yapamadım.kendimi iyi hissetmiyorum.

$Screenshot_2013-12-07-18-17-34.jpg

Yaaaaaggggg vucudumuzda ki yaglarrrrr.kacamak yapanlara armaginim olsunnnn afiyet olsunnn.igrencim ben igrencim zuhahahaha

arkadaslar ugrayamadım.cok fecı grıbım.ilaç aldım yatıyorum.
gecmısı okuyamadım henuz.
ugramaya calısırım
cok geçmiş olsun nihal:KK49:
Menüm
Sabah
çavdar ekmekli sandviç
şekersiz çay

köfte
yoğurtlu kabak
1 dilim ekmek

2 mandalina

:KK50:hiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!gofret yemiiiiiiiiiiiiiiiiiişsin!!!!!!!!!!!!!:KK47:

X