Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

ahah + çıkanın herkes üstüne gelmeli ki kaçamaklara son versin kendilerii

harikasın canım. ben de bu hafta kendime 52.5 hedefi koydum yani 700 gr benim kilomda biri için gayet iyi bir hedef olduğunu düşünüyorum. hem de reglim ona rağmen yapcam bunu

kilo veren herkesi tebrik ederim
kendime bir kınamada benden
ebru masumm arkadaşımızda ayrıldı sanki yanlış hatırlıyorsam şimdiden özür..:18:

yerim seni ben deryaa

evet banu ayrıldı kaptiş onu da ekleyecektir

Başlangıç:
01.03.2013
87.6 kg
Bugün:
06.12.2013
80.8 kg
Fark:
6.8 kg
:26:

8 ayda 7 kilo vermişsin. nasıl başardın kız çok samimiyim bu sorumda çünkü bana göre en zor şey bu kadar zamanda az kilo vermek ama halaa yılmadan direnmektir. ben hep hemen gitsin şu kilolar modundayım yoksa devam edemem ben. seni tebrik ederim venüscüm

63.700-60.200=3.5/63.700=0.054*100= 5.4 bilin bakalım bu kimin kilo bildirimi eridi kalmadı kız yaa

kim olacak deyip susuyorum.

işkillenmekte de devam ediyorum yalan yok bende

Kötünün iyisi canım ne diyeyim:26:

Kötünün iyisi canım ne diyeyim
:26:

olsun canım ne kadar istekli olduğunu gösteriyor en azından. ve bu hafta çok güzel bi sonuç almışsın. artık hedefe koşuyorsun ve durumunu hiç beğenmedim 21 hafta nedir ya. 21 haftadan çok daha önce başaracaksın seen

Hep böyle gidiyor da devamını getiremiyom

ah be venüs devamı bir gelse bak nasıl çıtır olacaksın harika hissedeceksin tarifi yok resmen sık dişini çok değil bi 4-5 ay. bitir bu işi. hiç geçirmediğin bir yaz geçir. giy mini şortlarını bikinini ooohhhhhhh

Sağol canım benim ama gerçekçi programlar yapmak lazım. Ne kadar kısa sürede kilo verirse insan o kadar kısa sürede alıyor. Ben diyeti yaşam tarzı haline getirmeye karar verdim. Kendimi zorlamayacağım zaten 21 hafta sonra Mayıs başı.. Benim için yeterli hatta hızlı bile..
ay bebeğim yaaa tek hayalim bu zateeeen

Başlangıç:
01.03.2013
87.6 kg
Bugün:
06.12.2013
80.8 kg
Fark:
6.8 kg
:26:​

bence hayaline ulaşabilirsin çünkü sonuç listelerinden baktım 69,5 le haziranda izne ayrılmışsın. yani epey kilo vermişsin öncesinde ve yine yapabilirsin. ama dediğine göre mart ayında 87,6 kiloya ulaşmışsın yani 9 ayda 18 kg almışsın. her ay 2 kg almışsın. ben lisede 10 kg verdim sonra hızla aldım ve bacaklarımda çatlaklar oluştu çok moralimi bozuyorlar hızlı kilo alan insanların çoğunda oluyormuş. sende de böyle bir durum oldu mu onu merak ettim ben?

gunaydın kızlar gecmişe bakmadan once bıldırımımı yapıyım daha az beklıyordum

baslangıc: 77.0
gecen hafta: 75.0
bu hafta: 74.8

kızlar adet olamıyorum bı 10 gun falan gectı bıde cok afedersınız kabızlık var sankı bugunlerde bunlardandanda kaynaklanıyor dıye dusunuyorum :26:

Alinti yaparak tek tek herkese bir seyler yazmak istesem de telefonum tek alintidan fazlasini kabul etmiyor. Kilo veren tum arkadaslari tebrik ediyorum :) bir de ikinci takimin birincisine masallah diyorum hem de yildizli :)

evet canım bence de alakası var regl olayıyla. ben de umduğumu bulamadım bu hafta diyebilirim

Yok canım benim yanlış anlamışsın. 87.6 ile Mart ayında başladım, 69.5 kiloya düştüm. Daha sonra da 69.5'den bu kiloma çıktım. Benim sadece belimde iki çizgi çatlak var. 7 sene tenis oynadım, lisanslı sporcuydum. O yüzden vücudum sıkı, tartıdaki kilomu göstermiyorum. Çatlak da o yüzden olmadı herhalde bilmiyorum.

başlangıç 66
gecen h.64.2,
bu h.63.9

cok moralim bozuldu yaaaa.kızlar olmuyor.geçen h.kilo almıştım bu hafta ancak onu verebilmşim.2 hafta önceki kilomdyım ben

Gelelim benim bildirimime

Geçen hafta : 61.5

Bu hafta : 61.2

Fark : 0.3
ebrucum galıba hedefe gıttıkce kılo verme yavaslıyor :44: ama yınede tebrıkler

azmın super cnm tebrıkler

evet canım bence de alakası var regl olayıyla. ben de umduğumu bulamadım bu hafta diyebilirim
bı olsaydım spor yapamıyorum bu yuzden

kızlar ya ben dun yatmadan spor yaptım kıloyu etkılıyor mu gercekten :26:

başlangıç 66
gecen h.64.2,
bu h.63.9

cok moralim bozuldu yaaaa.kızlar olmuyor.geçen h.kilo almıştım bu hafta ancak onu verebilmşim.2 hafta önceki kilomdyım ben
Canım bu hafta diyet menülerini iyice inceleyelim bir yanlış vardır elbet, ya da metabolizma hızın düşüktür. Bir çözüm buluruz merak etme, sonuçta vermiş misin vermişsin..

ay tamamen yanlış anlamışım öyleyse 9 ayda 13 kg almışsın. ben de 6 ayda 7 kg falan aldım sanırım. yani durmasam senin kadar alırdım. sanırım çok saldık kendimizi ondan böyle oldu venüs. hatta kendi adıma abartığımı söylesem doğru olur

bir bakıma da pişman değilimm çünkü zayıf ve istediğin yiyen bi insan olmayı da yaşamış oldum bu deneyimimle

başlangıç 66
gecen h.64.2,
bu h.63.9

niye olmuyor yoksa kaçamak mı yapıyorsun acaba canaaan hiç üzülmek sızlanmak yok aynen devam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…