Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Kızlar şehir dışında oluşum nedeniyle çok harika bir menüm olduğunu iddia edemem yemek saatlerim biraz saçma sapan oldu. Dün gece yola çıkarken yanıma bir şeyler almaya çalışmıştım. sabah 5.30 gibi otobüsten indiğim ve kahvaltıyı o vakitte yapacağım hesaba katılırsa zaten başka bir seçeneğim de yoktu :KK34: Aslında ben hala düne devam ediyorum hala uyumuş değilim. Adeta bir zombiyim.(artık biraz uyumam lazım) :KK53:Yarın gece istanbul'a döneceğim sanırım. Tabi ben yine su içmedim sporum kaldı bugün oradan oraya koşturma ve uykusuzluk birleşince yapamadım. Hatta yapmadım desem daha doğru olur. Halbuki telefonuma jilliancığımın videosunu da atmıştım. :KK43:Neyse ben menümü yazayım.

Sabah (5:45)
sandviç (2 dilim karışık tahıllı ekmek+2 kk peynir+1 minik turp+ 1 tatlı kaşığı kapari)

ara(11:00)
1 bardak çay
1 domates

Öğle(12:00)
2 dilim ekmek
2 kk peynir
2 fincan çay

Akşam (17:30)
1 tabak bezelye yemeği
3 kaşık yoğurt

Ara (19:00)
1 fincan filtre kahve

Ara (23:00)
3 fincan çay

Su ise yine 0.5 lt :KK43:

Bir de gün içinde gelemediğim için kusura bakmayın :KK17:

Slm kızlar yeni gelebildik eve. Kızım iki gecedir sürekli kusuyor ve ishali var. Ama tahlillerde onunla ilgili bişey çıkmadı. İdrar yolu enfeksiyonu çıktı. Şok oldum. Diğerlerinin sebebi belli değil. 7 tane iğne verdi doktor nasıl yaptıracağım bilemiyorum. :KK14: Geçmiş olsun diyen herkese teşekkür ediyorum. Çok yorgun ve uykusuzum. Şimdilik kaçıyorum. Yarın görüşmek üzere inşallah :KK16:

ebrucum çok geçmiş olsun bebişe

Kizlar yazamadim bu aksam.yarin tukkani ben aciyom ne olsa okuyacam yazdiklarinizi.
Menumu yazayim yarina unuturum belki.
Sabah
1 yumurta haslanmis
1 domates
1 salatalik
1kk peynir
Ogle
1 yumurta
1 saltalik
2 mandalina
Turk kahvesi
1 bitki cayi
Aksam
Firinda tavuk domates biber patatesli(patatesleri yemedim)
5 kasik yogurt
1 dilim etimek(esim cok israr etti)
Biraz beyaz leblebi(migdem cok yaniyodu)
3 tane kayisi
2lt su yarim daha icerim

Hedefime ulastim yarin daha eksik cikarim insallah umuduyla uyucam simdi.
Haftasonuda nobetciyim araliksiz12 gun ise gitmis olacam dinlenemicem bu hafta.halbuki haftasonuna guzel spor planlarim vardi yinede yapmaya calisacam.
Iyi geceler herkese.

canım menü fena değil
afiyet olsun

İlk kilo bildirim benden gelsin

geçen hafta 96,1

bugün:95

fark:1,1

Kaptan senin için 2 kilo verecektim ama olmadı :KK43: dayanamıyorum yiyorum... Midem alışmadı henüz ama şekeri tamamen kestim tatlı yemiyorum hiç ve canım da istemiyor. Bana uygun bir diyet tavsiyesi bekliyorum. Haftada 1 kilo sence nasıl?

ben dün sabah bildirim yapmıştım ama gene yapayım
maalesef dünden beri aynıyım

geçen hafta:88.7
bu hafta :87.5

aradaki fark:1.2 kg

herkese günaydın..
kilo verebilen tüm arkadaslarımı şimdiden kutlarım.

benim kiloma gelince;
aslında daha cok gıderdı ama reglim suan

geçen hafta 66.1
bu hafta 65.8
fark 300 gr.
$65.8.jpg

Herkese gunaydinnn hedef 1 kilo demistim hedefime ulastim bu hafta yapilan yorumlar hafta ortasinda geldigi icin menulerim toparlanmaya baslicak insallah haftaya 2yi zorlicam.

Gecen hafta--> 94.8
Bu hafta------> 93.7
Fark---------> 1100gr

herkese günaydın..

benim kiloma gelince;

geçen hafta 66.1
bu hafta 65.8
fark 300 gr.
Eki Görüntüle 885187

canım 17-18 kilodan sonra az az veriliyor ama bu da kar
tebrikler

Herkese gunaydinnn hedef 1 kilo demistim hedefime ulastim bu hafta yapilan yorumlar hafta ortasinda geldigi icin menulerim toparlanmaya baslicak insallah haftaya 2yi zorlicam.

Gecen hafta--> 94.8
Bu hafta------> 93.7
Fark---------> 1100gr

tebrikler canım
çok güzel vermişsin

günaydın malesef bende durumlar iç açıçı değil..:KK50::KK14:
geçen hafta :66.8
bu hafta :67.2 :KK17:
dün akşam spor bile yapmadım sabaha fazla çıkmayayım diye :KK50:
ayça kaya listesine bu hafta full devam edeceğim..haftaya gidişata göre doktora gideceğim..hangi insan evladının tempolu yürürken eli ve ayağı uyuşur..aslında bu hafta ondan tırstım spor fazla yüklenemedim..

saol tatlım sende iyi vermişssin haftaya daha sıkı tutarız kilo fazla 1,5 2 versek daha iyi olur.

evet haftaya çok daha sıkı tutalım
kaçamaksız ve düzenli beslenme yaparakne kadar verebiliriz deneyelim
ama hedef belirlememiz lazım yine
ben bu haftaki hedefimi açıklıyorum
86.2

Gunaydın kızlar kilo bildirimimi yapayım

Baslangıc 75
gecen hafta 63.9
bu hafta 63.4
fark 500 gr

canım tebrikler
gitmiş 500 gr hadi hayırlısı

ayça kaya listesine bu hafta full devam edeceğim..haftaya gidişata göre doktora gideceğim..hangi insan evladının tempolu yürürken eli ve ayağı uyuşur..aslında bu hafta ondan tırstım spor fazla yüklenemedim..

ahhha ahhhh gelmiş kilolar
:KK47::KK47::KK47::KK47:

Baslangıc 75
gecen hafta 63.9
bu hafta 63.4
fark 500 gr
:nazar::KK9:

Gecen hafta--> 94.8
Bu hafta------> 93.7
Fark---------> 1100gr
herkese günaydın..

benim kiloma gelince;

geçen hafta 66.1
bu hafta 65.8
fark 300 gr.
Eki Görüntüle 885187

geçen hafta 96,1

Kaptan senin için 2 kilo verecektim ama olmadı :KK43: dayanamıyorum yiyorum... Midem alışmadı henüz ama şekeri tamamen kestim tatlı yemiyorum hiç ve canım da istemiyor. Bana uygun bir diyet tavsiyesi bekliyorum. Haftada 1 kilo sence nasıl?
Siirt'e yeni mi taşındın canım?

:
evet canım ağustosta geldim..sevgili devletim,z sağolsun 2. şark çıkınca mecburen geldik.
Kizlar yazamadim bu aksam.yarin tukkani ben aciyom ne olsa okuyacam yazdiklarinizi.
Menumu yazayim yarina unuturum belki.
Sabah
1 yumurta haslanmis
1 domates
1 salatalik
1kk peynir
Ogle
1 yumurta
1 saltalik
2 mandalina
Turk kahvesi
1 bitki cayi
Aksam
Firinda tavuk domates biber patatesli(patatesleri yemedim)
5 kasik yogurt
1 dilim etimek(esim cok israr etti)
Biraz beyaz leblebi(migdem cok yaniyodu)
3 tane kayisi
2lt su yarim daha icerim

Hedefime ulastim yarin daha eksik cikarim insallah umuduyla uyucam simdi.
Haftasonuda nobetciyim araliksiz12 gun ise gitmis olacam dinlenemicem bu hafta.halbuki haftasonuna guzel spor planlarim vardi yinede yapmaya calisacam.
Iyi geceler herkese.
güzel menü..
Slm kızlar yeni gelebildik eve. Kızım iki gecedir sürekli kusuyor ve ishali var. Ama tahlillerde onunla ilgili bişey çıkmadı. İdrar yolu enfeksiyonu çıktı. Şok oldum. Diğerlerinin sebebi belli değil. 7 tane iğne verdi doktor nasıl yaptıracağım bilemiyorum. :KK14: Geçmiş olsun diyen herkese teşekkür ediyorum. Çok yorgun ve uykusuzum. Şimdilik kaçıyorum. Yarın görüşmek üzere inşallah :KK16:
canım çok çok geçmiş olsun iğnelerle çabucak atlatır..meraklanma..idrar yolu enfeksiyonu çabuk tekrar edebiliyor iğneler sonrası bunu mutlaka sormanı öneririm..koruyucu ne yapılabilinir .Temiz bakmakla korunmuyor vucud kendi yapabiliyor .:KK34: kendini yıpratma çocuklar işte ne yaparsak yapalım hastalanıyorlar..

iyi akşamlar kızlaar anca geldim evee :KK3:
ne kadar da geç kalmışsın!
menüm

sabah 09.10
dukan krep
1 kk beyaz peynir
1 zeytin

öğle 16.00 (dışardaydık açlıktan öldüm)
1 porsiyon urfa kebap (yanındaki pideleri yemedim)
bulgur pilavı 4 yk (kebabın yanındaydı)
kebabın yanındaki yarım kase kadar yağsız salata

akşam 18.00
2 köfte

19.00
1 adet biskrem
1 adet bilmediğim bi bisküvi
1 adet çubuk kraker

(bunların hepsini küçük kız zorla yedirdi. hepsinden bir tane ye dedi. yok dedim tuzlu 1 tane, tatlı 1 tane olur anca. pazarlık yaptım çünkü orda belki 7 çeşit bisküvi vardı :KK53: ama ağlıycaktı bi tatlı daha yedim o da biskrem çikolatalı diye başka yedim. ağlamasın diye yedim malesef :KK50:)

2,5 lt su
spor yok ama çok tempolu bi gündü çok az oturdum
regl oldum ağrı kesiciyle geçirdim günü

:KK14:
kontrollü bir menü olmuş yine de...ammaaaaaaaa
canım ya bu fırsat kaçıramam:KK70:
buse bulgur yemiş:KK33:
buse bulgur yemiş:KK52:
buse bulgur yemiş:KK37:
buse bulgur yemiş:KK53:
oh be rahatladım:KK9:
çok az olmuş sahur olmayınca. ama suyu düzeltirsen yine de güzel canım. :KK31:

ben fena değilim kaçamaklar fena canan :26:

yaa lütfen şişmiş olmayayım yaaaaaaaaaa :KK14:

suyu düzelttim ama leslie yapamadım buse:KK50:.bilgsyr bozlur gibi oldu virüs kaçmış olmalı:KK37:kocamın işi 23.00 gibi bitti ben de uyudum napiim:KK50:

günaydın kızlar kilo vermiş olanları tebrik ediyorum deryayı kınıyorum bende 60.1 çıktım geçen haftayı hatırlamıyorum :KK50:

Kızlar su son bir iki gun gül gibi diyetim mahvoldu, reglim yaklasıbca hep boyle oluyor, önümüzdeki hafta için buyuk bir hedef koyamicam:KK43:

***13. TAKIM 338. ETAP ***

buseb (53.4///%)
canan456 (64.2///%)
evamaria (66.1/65.8/0.3/%0.45)
glmscs (96.1/95/1.1/%1.14)

gubsej (94.8/93.7/1.1/%1.16)
LAydLiNe (61.5///%)
masumm (68.7///%)
mavera87 (63.9/63.4/0.5/%0.78)
ysfmir (66.8/67.2/-0.4/%-0.60)

13.TAKIM ORTALAMASI: %

Son düzenleme:
kızlar ben arkadaşımın sunumuna gidiyorum sonra kaynanamla buluşcam öptüm hepinizi inş. brinci oluruz :KK16:

günaydin kizlar netim oldu :KK76::KK76:

gecen hafta 69.0 kg
bugün 68.6kg
fark 400gr verdim

bu hafta hedefim 500grdi, 100gr ile hedefime ulasamadim,
ayrica 2-3 haftadir az kilo verdigim icin hic mutlu dglim :KK50:
regldendir insallah diyip haftaya daha gzl sonuc almayi umuyorum

kizlar staja gec kalmayayim hemen cikiyorum, kim nekadar kilo verdi cok merak ediyorum. aksama okurum insallah.
bu arada burada hava cok kötü kirmizi alarm verildi bu bölge icin.
eger ucmadan aksama sag selim gelirsem görüsürüz:KK9:

kizlar herkese soruyorum bunu.
ben leblebi beyaz ve kavrulmus vede kavrulmus findik karistirdim koydum cantama. disarida cok acikirsam ondan 1 avuc yiyorum.
acaba aksam cok acikirsak o karisimdan 1 avuc veya daha az yesek cokmu kötü olur?
yani leblebinin icerdigi yag ve karbonhidrat cok yüksek mi, bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim

bence bir avuç akşam vakti çok canım. kavrulmamış olanlar kabuklu fındık mesela. sen kırıp yiyorsun. tadı da miss :KK16:

:KK30::KK31:

su kavrulmamisi nereden bulucam yav :KK53: acaba beyaz leblebi kavrulmamis leblebimi oluyor?

tebrikler canim :KK16:

anladim kaptancim tskler.

yes aynindan :KK53::KK1::KK1::KK1:

ahh zilli yarin olmaz simdi hemen simdi zilli zilliii :KK9::KK9: jilliana sarki bile yazdik :KK76::KK9::KK9::KK9:

süper.
bilgi paylasimi icin tesekkürler

hemen not aliyorum.

hadisenin dedigi gibi seni takimima istiyorum, birlikte mutfakta göklere olmasada mutfak dolaplarinin üzerine yükseltebilirim seni ve birlikte isinabiliriz ocagi acarak, ben bir yandan gitar calarken sen bir yandan temizlik yaptigini düsün, birde su bardaklarini tokusturup felekten bir temizlik caldigimizi :KK53::KK1::KK1:

peki canim su kavrulmamis leblebi nasil bisey, beyaz leblebi kavrulmamis olan mi oluyor?
degilse burada resmini paylasirmisin?
birde kavrulmamisla kavrulmus arasindaki fark nekadar?

ay ben şu burcuya yazdığın hadisenin takımına istiyorum olayına koptum nur koptuuuuuuumm :KK9: allah iyiliğini versin emi :KK53:

kavrulmuş benim bildiğim adı üstünde yağlanıp kavruluyor ya da fırınlanıyor gibi bir şey. çok daha kalorilli oluyor yani. işlem görmüş oluyor bu yüzden sağlıksız :KK34:

çok geçmiş olsun kaptancım kıyamam ikinize de yaa :KK50:

geçen hafta 96,1

canım tebrik ederim güzel bir sonuç :KK16:

daha önce de sormuştun sanırım 1,5-2 kg arası iyi senin için. bakalım kaptan ne diycek :KK31:

:KK9:

herkese günaydın..

benim kiloma gelince;

geçen hafta 66.1
bu hafta 65.8
fark 300 gr.
Eki Görüntüle 885187

regl olduğuna göre iyi bi sonuç canım :KK9:

Gecen hafta--> 94.8
Bu hafta------> 93.7
Fark---------> 1100gr

Baslangıc 75
gecen hafta 63.9
bu hafta 63.4
fark 500 gr

yaa onca kaçamaktan sonra sonuç buuuuu :KK20: kınıyoruz seni deryaaaaaa :KK19:

ne kadar da geç kalmışsın!

kontrollü bir menü olmuş yine de...ammaaaaaaaa
canım ya bu fırsat kaçıramam:KK70:
buse bulgur yemiş:KK33:
buse bulgur yemiş:KK52:
buse bulgur yemiş:KK37:
buse bulgur yemiş:KK53:
oh be rahatladım:KK9:

suyu düzelttim ama leslie yapamadım buse:KK50:.bilgsyr bozlur gibi oldu virüs kaçmış olmalı:KK37:kocamın işi 23.00 gibi bitti ben de uyudum napiim:KK50:

ay çok güldüm orda biskrem var bana bulgur mu diyorsun canaaan :KK53: ısırırım yanaklarını :KK9:

günaydın kızlar kilo vermiş olanları tebrik ediyorum deryayı kınıyorum bende 60.1 çıktım geçen haftayı hatırlamıyorum :KK50:

günaydın. ben de hatırlayamadım senin geçen haftaki kilonu. 50 lere az kaldı burcuuu :KK52:

X