Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Bi Canan kaldı bildirim yapmayan. Sabah buradaydı neden yapmadı acaba? Umarım 11:30 dan önce yapar bildirimini. :26:
biraz ödem vardır belki diye düşümüştüm kaptan:26:

bi dakkaaaaaaaaa bebeyimmmm
bi kere cuma öncesi
hem dur biraz ,biskrem mi daha cok etkiler kilonu yoksa bulgur mu?:44:bunu gerçekten merak diyorum.o kadarcık biskremle 4 kaşık bulguru kıyaslarsaaaaak:44:aman cok zor en iyisi biskrem yemeyip.bulguru da başka gün yemek galiba

bu arada ben önemli olmaz diye düşünüştüm ama belki de o etkilemiştir kilomu.
ben niyetliyim bugün.
sahurda 1 yumurta,10 fındık,2 kuru kayısı,1 domates ve 1/2 lt su içtim.ama 11 .30 a kadar da bekledim.belki bir 200 daha gider miydi ki ????

kilo veren herkesi cok cok tebrik ediyorum.
önce kendimi sonra yasfmir i kınım kınım kınıyorum.

Sevgili takım arkadaşlarım iyiyiz değil mi? İyiyiz iyiyiz. Hedeflerine ulaşanlarımız oldu aradığını bulamayanlarımız da. Ama olsun önümüzdeki hafta daha iyi olacağız. Arada kaçamaklar yapmış olabiliriz ya da bazı beslenme hataları. Bu hafta daha da dikkatli olup haftaya mükemmel sonuçlar alacağız inşallah. Ben takımımıza güveniyorum. Yapabiliriz!
İyi ki varsınız.

Not: Benden motivasyon konuşmacısı ancak bu kadar çıkıyor. İdare edin.

***4. TAKIM 338.ETAP***

gogo2405: (68/ 68/ 0/ %0) kilosu sabit
cimcimesude: (64,5/ / /% )izne ayrılmak istiyor
defne2222 : (61.5 / 60.6/ 0.9/ % 1.46)
sponge_bop : (65,4/ / / % )bildirimde bulunmadı
SsSiMqE72.0/ / / % )bildirimde bulunmadı
yellowmelon67/66.7 / 0.3/ % 0.44)
nueva4896.5 / / / %)bildirimde bulunmadı
dcetiner 61.9 /61.7 /0.2 / % 0.32)
pozitif57.6/57.3 / 0.3/ %0.52)

4. Takım Ortalaması % 0.30

lütfen kontrol edermisiniz. Şimdiden teşekkürler.

Önümüzdeki hafta listeleri yıkarız Canan sıkma canını ya da sık biraz haftaya için daha hevesli olursun
listeleri nasıl yıkıyorsunuz?
ben daha önce hiç yıkamadım da :)
niye olmuyor yoksa kaçamak mı yapıyorsun acaba canaaan hiç üzülmek sızlanmak yok aynen devam

ben miiiii!!!!!!

Canım bu hafta diyet menülerini iyice inceleyelim bir yanlış vardır elbet, ya da metabolizma hızın düşüktür. Bir çözüm buluruz merak etme, sonuçta vermiş misin vermişsin..

valla lisede de tartıya çıktığımda 62 gelyodum
ünşvst de 65 civarı
mezun olduğum sene 69 ile kapattım ...bünyem kabullenmiş durumda sanırım bu atmışları.zorlanıyor.
ama benim de kaçamakalrım cok.menülerim düzeldi sayılır.spor da yapıyorum.ama karşıma börek ttlı çıkmasın((((
söz verip verip tutamıyorum Venüs

Hahaha zayıflayıp almak çok kötü bir şey ya.. Bu sefer önüme 2 yıl koydum ben, bir kaç ay değil.. 2 yıl diyete devam edeceğim, dolu dolu diyet menülerim olacak ama yasak yiyecekler olmayacak. Bir ömür boyu kilo al ver olmasın diyee...
Sen de iyi ki varsın :) Gelecek hafta hepimiz için mutluluk verici olacaaak

Nedeni belli işte tatlım kaçamak.. Ama düzelmiş, spor da eklemişsin fakat kaçamaklar devam ederse durduğun yerde sayabilirsin. Seni tok tutan ama kalorisi düşük menülere alışırsın zamanla
:13:

Ben de hiç yıkmadım listeyi canım. Ama haftaya yıkarız Benim de durumum seninkisi gibi 60ları bünyem kabullendi galiba.

Geçen yıl mezuniyet töreni yaklaşırken arkadaşlarım kilo veriyordu bense kilo alıyordum. 75 kiloya çıktım ilk defa sonra 72ye filan düştükten sonra takıma geldim ama kısa süre sonra izne ayrılmıştım. Şimdi yine kilo alıp döndüm.

ya bulgur bu kadar fena bir şey mi ya :26: çok saf görünmüştü gözüme valla pirinç değil oh dedim yedim :18: bulgura karşı baya dikkat etmem gerek demek ki :44:

niyetli olmanla ilgisi var mı bilmiyorum doğru bir cevap veremiycem. belki vardır ama :26:

çok güzel olmuş

yellowmelon67/66.7 / 0.3/ % 0.45) 0.44776... den 0.45 e yuvarlanmalı canım :) ama ortalamanızı etkilemiyor. ortalamanız doğru.

kilo veren arkadaşları tebrik ederim

sen canişkom

ben koyamam böyle bi hedef. diyetten soğurum valla. bence şöyle yap. 5 ay diyet. sonra da 1,5 yıl en az sağlıklı beslenme kulağa daha hoş geliyor benceeeeee

Ben derse gidiyorum kendinize iyi bakın Akşam otobüsteyken yine gelmeye çalışırım.

Ben de yemek hazırlamaya başlayayım bari. Hafif müzik eşliğinde oooh

görüşürüz çıtırlaaaaaarrrrr

ebrucum eline sağlık canım
takım listesi takım içi derken yoruyoruz seni
hakkını helal et canım

Gelelim benim bildirimime

Geçen hafta : 61.5

Bu hafta : 61.2

Fark : 0.3

tebrikler canım

hadi bakalım canım 2 kilo vermek için hazırlan bu haftaya
ama ben hedefi az koydum şimdi sen beni geçcen
benim çok çalışmam lazım bu hafta :18::18::18::18::18:

az da gitmiş canım sıkma canını
haftaya daha güzel olur inşallah

kaptan bunun 8i yok ya ben yeni farkettim.tatilmiyiz yoksa o gün

Son düzenleme:
***13. TAKIM 338. ETAP ***

buseb (53.4/53.2/0.2/%0.37)
canan456 (64.2/63.9/0.3/%0.47)
evamaria (66.1/65.8/0.3/%0.45)
glmscs (96.1/95/1.1/%1.14)

gubsej (94.8/93.7/1.1/%1.16)
LAydLiNe (61.5/61.2/0.3/%0.49)
masumm (68.7///%)
Bildirim yapmadı. Kendi isteğiyle ayrıldı.
mavera87 (63.9/63.4/0.5/%0.78)
ysfmir (66.8/67.2/-0.4/%-0.60)

13.TAKIM ORTALAMASI: % 0.47

Son düzenleme:
Buse' cim listemizi kontrol edebilir misin canım?

Canan' cım kurallara göre en son bildirim saatimiz 11:30 canım. Bugün seninkisi biraz gecikmiş ama bundan sonra dikkat et lütfen. Yoksa bildirim yapmadı olarak geçmem lazım.

ebrucum lısteye gıremedım mı yıne ama haftaya gırecegım sana soz verıyorum 73 olacagımmm

ebrucum lısteye gıremedım mı yıne ama haftaya gırecegım sana soz verıyorum 73 olacagımmm
Bu hafta verdiğin kilo çok az canım. Ortalamamız zaten çok düşük. Eğer seni listeye alsaydım çok daha düşük olacaktı ve 0,30 un altına düşecektik. O nedenle seni bir hafta daha bekletme kararı aldım. Takım için en uygunu buydu. Ayrıca bu seni daha da hırslandırmış bu da beni mutlu etti. Haftaya senden iyi bir sonuç bekliyorum o zaman.

kaptan bunun 8i yok ya ben yeni farkettim.tatilmiyiz yoksa o gün

evet canım. 8 i pazar gününe denk geliyor. o gün menümüzü paylaşıyoruz tabi. ama paylaşım zorunluluğu yok. o günleri bildirmiyoruz

kontrol ettim kaptancım listemiz doğru. eline sağlık

ama sonucumuz pek iyi değil genel olarak :26: geçen hafta kaçamaklara rağmen iyiydik ama bu hafta regl sorunu takımı vurdu sanırım. haftaya çok daha iyi sonuç alırız

tamam ebrucum haklısın zaten fazla kılo veremedım boylesı daha ıyı oldu dedıgın gıbı bu benı ıyıce hırslandırdı bu hafta genel olarak fazla ıyı degıldık kg degılde gr olarak gıttı kılolarımız ama dedıgım gıbı haftaya kg gıtcek

04.12.2013 mesaj sayıları
Glmscs=6
Sserrecik=2
Gubsej=20
Buseb=34
Canan456=7

05.12.2013 mesaj sayıları
Glmscs=6
Sserrecik=11
Gubsej=12
Buseb=16
Canan456=13

ya bulgur bu kadar fena bir şey mi ya :26: çok saf görünmüştü gözüme valla pirinç değil oh dedim yedim :18: bulgura karşı baya dikkat etmem gerek demek ki :44:
yani belki de değildir.kalori olarak hesabını yapmadım.ama gözüme cok gözüktü

afedersin ,dışarı çıkmııştım da yetişirim sandım olmadı.bundan sonra daha erken yapaım ebru.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…