Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

menü..
sabah 07:15
elma sirkeli su..

kahvaltı 08:05
1 adet yumurta
3 adet zeytin
3 adet ceviz
1 bardak su

ara 10:30
1 çay bardağı yy süt..1 .çay kaşığı kahve
8 badem

öğle 12:45
1 tavuk göğsü ızgara
4 kaşık yoğurt
1 demet maydanoz
yarım kuru soğan ve bol limonlu salata
1 dilim ekmek

ara 15:00
3 kaşık yoğurt
2 kaşık yulaf kepeği
1 adet portakal

akşam 18:30
ayça kaya listesine göre sebze olmalıydı ama denk getiremedim.
haşlama et
4 kaşık yoğurt
1 demet maydanoz bol limon..

su 3 e yaklaştı :13:
spor az sonraaaaaaa çocuklar yatınca..

evet canım yaaaa(((
yeşilçay içtim birazan yine içeceğim.uyandığımda cok geçti.bu akşam erken yatacağım :)

su ve spor olmamış

güzel olmş canım dolu dolu sağlıklı bi menü

cok güzel menü
2 demet maydonoz yemişsin maşallah
eşim 2 demet maydonoz almış pazardan ben hep bir alırım.onu bile zor bitiririz.napsamm diyordum.en iyisi yarın senin salatadan yapiim:)

Bu özel bir diyet mi acaba ilginç geldi bana?

su ve spor olmamış
Evet canım. Spora diyete alışıktan sonra başlayacağım, yoksa ucu kaçıyor. Suyu normalde çok tüketiyordum da çok yoğun bir gün oldu fırsatım olmadı. Giderek daha da düzelecek..
Kızlar ben yatıyorum. Sanırım hasta oldum, baya halsizim ve ateşim var.
Hepinizi çok öpüyorum.

akşam 2 kase çorba yerine 1 kase çorba 1 kasede yoğurt yemen daha iyi olurdu ayrıca bu menüye salatada olmalıydı canım.... ve su çok az..
her 25 kiloya 1 lt su tüketmeliyiz..çay lar sade su yerine konmuyor

cok güzel menü
2 demet maydonoz yemişsin maşallah
eşim 2 demet maydonoz almış pazardan ben hep bir alırım.onu bile zor bitiririz.napsamm diyordum.en iyisi yarın senin salatadan yapiim:)
canım bende normalde yiyemem yarın için ödem attırrı hemde acil yeşil salata yerine geçti çokta iyi oldu ..öğlenkine azda pul biber ektim nefis oldu..
güzel olmş canım dolu dolu sağlıklı bi menü
teşekkür ederim..

canım ayça kayanın haftada 3.5 kilo verdiren diyet listesinden ona başladım..çokta doyurucu ..
geçmiş olsun ..yat dinlen ..

Son düzenleme:
menüm

sabah 09.10
dukan krep
1 kk beyaz peynir
1 zeytin

öğle 16.00 (dışardaydık açlıktan öldüm)
1 porsiyon urfa kebap (yanındaki pideleri yemedim)
bulgur pilavı 4 yk (kebabın yanındaydı)
kebabın yanındaki yarım kase kadar yağsız salata

akşam 18.00
2 köfte

19.00
1 adet biskrem
1 adet bilmediğim bi bisküvi
1 adet çubuk kraker

(bunların hepsini küçük kız zorla yedirdi. hepsinden bir tane ye dedi. yok dedim tuzlu 1 tane, tatlı 1 tane olur anca. pazarlık yaptım çünkü orda belki 7 çeşit bisküvi vardı ama ağlıycaktı bi tatlı daha yedim o da biskrem çikolatalı diye başka yedim. ağlamasın diye yedim malesef )

2,5 lt su
spor yok ama çok tempolu bi gündü çok az oturdum
regl oldum ağrı kesiciyle geçirdim günü

çok üzgünüm kızlar ya kaçamak değildi o yemek zorunda kaldım. çok içime oturdu valla. şimdi yemesem annesi çocuğu ağlattın ya da üzdün nolurdu yesen falan der diye yemek zorunda kaldım.

içim yandı valla hiç zevkli değildi bu kez yerken ne güzel yarın 52 leri görcem diyordum. acaba görebilir miyim bu menüyle. bir de regl oldum üstüne oooff

şimdi geçmişe bakıp geliyorum....

canım bulgur yarına şişirmesin seni bide keşke yemeseydin kuzum bahane bulsaydın

canım sağlığına dikkat et yine de yaa :26:bir şey olmaz inş

bakcam şimdii

Kızlar hem minik kuzu hem de eşim hasta hastanedeyiz bugün gelemeyebilirim merak etmeyin. Derya cım çalışmalarına katılamıyorum ama dua bekliyorum

çok geçmiş olsun. neler olduğunu yaz kaptan gelince merakta koyma

süppeer

çok geçmiş olsun

güzel menü

5 kilo sonra tamamım venüss

evet bence de iphone dan şaşmamak gerek. al derim ben

çok az olmuş sahur olmayınca. ama suyu düzeltirsen yine de güzel canım.

ben fena değilim kaçamaklar fena canan :26:

akşam hiç protein almamışsın tabi bu yüzden de doymadın canım. corbanın yanında bi ızgara tavuk az da yoğurt olsa var yaa off nasıl doyardın hem de kilo da yapmazdı. ama hem çorbaların karbonhidratı hem de ekmeğinki çok olmuş. karbonhidrat proteinden az olursa daha rahat kilo veriyoruz. dipnot olsun bu da

ve en önemlisi bol suuuu

Saçma bir menü oldu ivit. Ama doymadım ondan yedim:26:

açıkladım doymama nedenini üstte

çok güzel menüüü

çok geçmiş olsun canım dikkat et

canım bulgur yarına şişirmesin seni bide keşke yemeseydin kuzum bahane bulsaydın

ya burcuu hiç aklıma gelmedi bulgurun şişireceği :18: zaten regl oldum şiş karnım ama yine de artı geleceğimi düşünmüyorum. bugün 53 tüm tartıda. yarın da en kötü ihtimal 53 te sabit kalırım diye düşünüyorum

yaa lütfen şişmiş olmayayım yaaaaaaaaaa

burcuu bahane bulamadım. çocuk masa hazırlamış kendi kendine yiyceksiniz diye oturttu bizi hevesle. olmadı yani kaçamadım. anca pazarlıkla aza indirebildim. yoksa çeşit çeşit bisküvilerden tek tek ye diyordu bana hepsinden bi tane yiycen diyordu. anca bu kadar oldu yani

bende kendimi bi tuhaf hissediyorum buse ya artık yemişin geçmiş bişi olmaz diye düşünüyorum

bende kendimi bi tuhaf hissediyorum buse ya artık yemişin geçmiş bişi olmaz diye düşünüyorum

1 tane çubuk krakerden bir şey olmaz zaten. onun dışında 2 bisküvi yemiş oldum ama gün içinde menüm iyiydi. protein ağırlıklıydı. regl olmasam şiş olmazdı bence karnım çünkü sabah cok hafiftim. öğlene doğru regl olunca ağrı sancı şişkinlik... yine de iyi düşünelim iyi olsun. sonuçta tüm gün ayaktaydım nerdeyse. koşturdum falan. epey kalori yakmışımdır bence. sonra o bisküvilerden sonra mutfakta aktiftim. bir de küçük kızın annesinin saçını boyadım. bunlar hep efor sonuçta

net sorunu!!!
bugün menüm

9:00
yarim dilim t. bugday ekmegi
1 yumurta omlet

17:30
1 tabak et yemegi
yarim dilim t. bugday ekmegi
salata
2 kasik nesfit

1,5 lt su
0,7lt nane cayi
1 bardak siyah cay

yürüyüs

kizlar toplantiyi sormayin valla, aksam yemekdede noel kutlamalari var, sirf yemekten dolayi gitmedim.
fakat gün icinde büroda veya baska yerde olan toplantilara katiliyorum ve yeekli olunca tek ben yemeyince ayip oluyor, cünkü sayimiz cok degil ve kisi basi yemek hesaplanarak yapiliyor.

kizlar dün regl oldum fakar benim anlamadigim 2 hafta boyunca sadece 200gr verebildim, ve regl olduktan sonra daha cok verdim sanki.
yarin süper olmasada ekside gelecegim icin mutlu sayilirim.
insallah bu haftaki hedefime ulasmis hatta gecis olurum.

Menüm

sabah
börek (hastanedeydim çok acıkmıştım mecbur kaldım.)
şekersiz çay

öğle
salata
çorba

akşam
çavdar ekmekli küçücük tost
haşlanmış yumurta
domates-salatalık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…