Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

ayyy buse ya bilmiyorum hala çok fena şişim niye bilmiyorum da jillian yapcam şimdi bi kase nesfit yedim çğle yemeği olarak kuafre filan gittim geldim ayy yorldum ama programı bozmıcam bu sefer hasta olsam ne olursa olsun yapcam

hu huuu kimse yok muuuu???

siz yokken topiclerde kayboldum ben ama bi tane buldum kii tamda şu kaçamaklara çare olacak cinsten aktifliğini yitirmiş fekat içindekiler bile şu minnak kaçamaklara çare olacak cinsten ehehehhe inceleyin lütfen efemmmm

http://www.kadinlarkulubu.com/guncel-diyet-haberleri/173138-once-huplet-sonra-guplet.html

kızlar selam ancak gelebildim
okul sonra komşu geldi sonra da markete gittik eşimle
bitirebildim işleri 1 saat sonra kızım gelicek okuldan onunla uğraş onu okut
bu arada hayatımdan bir gün daha gitmiş bakınca
çok çabuk geçiyor zaman o yüzden kalan zamanı zayıf ve hafif geçirmek için bir daha zayıflamaya karar verdim
şimdi iki kızımın kiloları toplamı benim vermek istediğim kiloya eşit
ikisini birden kucağıma aldığımda hareket edemiyorum ama ben bunu hergün taşıyorum maalesef
o yüzden kendime bu kötülüğü yapmıycam ve kurtulucam 6-7 ay içinde benim de hedefim haziran sonu

çok harika bi topik daha detaylısını nette bulabilirsin canım

kızz nası bi isyan edip nası kararlar vermişsin azim başarmanın yarısı hadi bakalım

hey zeynep ümitsizlik yokkk biz rakibiz yarışıyoduk unutmadın dimi:)
Canım en azından iki çocugun var yaw bende çocuk yok bu kilodayım olacak bu iş olacak
hem adını koymadık bak ceza hangi durumlarda uygulanacak ve içerik ne olacak aydınlat beni bebikim:)
koşu bandın varsa en mantıklı ceza normal sporunun dışında +20 dk (az mı oldu) 5.5 hızda yürüyüş olsun.

kızz nası bi isyan edip nası kararlar vermişsin azim başarmanın yarısı hadi bakalım

böle bişe arıyodum iyi oldu ya :)

kızlar hıc gıremedım bugun k bakmayın
sabahtan berı hıc durmadım öldum resmen markete gıt gel, evi temızle ikramları hazırla bı hal oldum
bugun yaptıklarımı yazıyım sıze

serıtlı burma pogaca
yaprak sarma
meyvelı mılfoy tatlısı
galeta unlu borek

yaglı gevrek vardı hazır baklava vardı bunlarıda ıkram ederım belki ama sıze soz verıyorum dokunmıyacagım hıc bırıne

canım o tatlı şey ne açıkla bakim

Ahaha artık her hafta persembeden kilo bildirim yapanlar oluyor cuöa zannedip:)) bu arada.1,2 kg superrr, tebrklerr

ayyy canım sorma bu haftanın sazanı benim
dalgınlıktan yazdım öyle

çocuklar çok güzel canım ya vakit kaybetme derim
ne kadarlık evlisin

evet iyi oluyo bazen söylemek en azından daha gayretli oluyosun

cips dışında harika

canım boyun kaç senin

burcu hiç sorma çok gaza geldim bu gün
bir maazaya gidip en büyük bedenimiz 42 denmesine sinir oluyorum
kısacası sana göre yok bizde diyorlar kibarca

o çok kötü bişi kuzum yaaa benide hırslandıran böle bişi olmuştu ama şuan basenlerim sıkılaşmadığı için 40 giyiyorum aslında 38 de ooluyo ama bel kemiğimden tam kapatamıorum nasen kısmı streç oluyo kötü duruyo

Tatlim cocuk dusunmuyorum cunku sismanim bu kiloyla kalirsam kesin 130 felqn olurum yoooo yapamam.daha cok olmadi ya 13 ay oldu evleneli.boyum 1.73.

evet sana dedim tatlım hoş geldiin :))

ben annemle cıkıyorum kızlar. bozmıycam diyeti. yapmıycam kaçamak

yarın 52 leri görücem.

görüşrüz aksamaa
Anneler bilir canim Teşekkür ederim hoş buldum. .:)
Yarın guzel bildirm geliyor insAllah..
Aksam erken yemeye bak ve protein olsun..
Sakin ol canım.senin tlf da zor oluyor demek ki Bende telefondan giriyorum laptop ta ne yapıyorsam telde aynı hatta baya hızlı. Tek smile yok..
Bozma bozma..Kuaför de ne yaptın kesim boya .?
Teşekkür ler..

Canım karar vermek cok önemli sende bununla yolu yariladin bence..

Kızlar hem minik kuzu hem de eşim hasta hastanedeyiz bugün gelemeyebilirim merak etmeyin. Derya cım çalışmalarına katılamıyorum ama dua bekliyorum

sabah(11:00)
1 haşlanmış yumurta
4 zeytin
yarım kk peynir
2 dilim kızarmış tambugday
şekersiz çay
domates biber salatalık

öğle(15:00)
1 kase nesfit

akşam(18:00)
5 yk ciğer sote
salata

2.5 litre su
yeşilçay içicem
40 dk jillian 6. gün

herkese selaamm..
arkadaslar dun gelemedım annemlere gıttık anneannem cok hasta.alzheimer rahatsızlıgı var.son evreye gırdı sanırım.moralım cok ama cok bozuk
ruh gıbıyım sankı.onu o sekılde gormek benım ıcın yıpratıcı oldu.bızı o buyuttu,sımdı o bızım bebegımız oldu.cok acı...coook..
allah kımseyı bu sekılde baskalarına muhtac etmesın.huzurlu ölüm versin

afıyet olsun burcucum,ben begendım

sabah
08.00
bir kase sütlü nesfit
ara
10.30
bir bardak sekersiz cay
bir kücük galeta
öğle
12.45
4 kasık yogurt
4 tane zeytinyaglı lahana sarması
ara
15.00
yarım portakal
aksam
17.45
yarım porsıyon zeytınyağlı pırasa
iki parmak kalınlıgında ızgara tavuk
su yatana kadar 2 lt.olucak
25 dk tempolu yürüyüş

daha var ama yakındır venüüüss
ooff offf kolay gelsin
Hihihii olsun Dün de 53 çıkmışsın e daha nee
İyi hoşta Venüs' cüm sigara çok kötü çokkk
Öyle de o olmasa 500 kilo olurdum herhalde bir o işe yarıyor

Alkış alkış :) kendin yapman iyi olmuş.
Evet yavaş yavaş öğreniyorum hihihi
Toplam 49 kullanıcı konuyu okuyor. (5 üye ve 44 ziyaretçi)

Nekadan popileriz ya

Bana da öyle geliyor da diyetisyenim ne yazdıysam o diyor.. bu listeleri daha önce de kullanmıştım o zaman da haftada en az 1 kilo veriyordum. Yiyordum ama veriyordum herhalde metabolizma hızına göre veriyor.
Benim canım bütün tatlıları çekmeye başlayacak ilerleyen günlerde eminim.. Sağlıklı beslenmek ömür boyu zorunlu olduğumuz bir şey olacak bence sonuçta azıcık cozutunca kilo alabilen bünyeleriz. Bu diyetler hiç bitmeyecek, bir yaşam tarzı olacak..
sanki meyve fazla olmuş gibi geldi bana canım:)
Diyetisyenim tatlı manyağı olduğumu bildiği için diyete alıştırmak için bolca meyve vermiş
kola harici menü iyi, birde kilonu bilsek
Yarın kilo bildirimi yapacağıııımmmm
Aksam erken yemeye bak ve protein olsun..

Sakin ol canım.senin tlf da zor oluyor demek ki Bende telefondan giriyorum laptop ta ne yapıyorsam telde aynı hatta baya hızlı. Tek smile yok..
Biraz daha karbonhidrat oldu sanırım yazağım az sonra hihi.. Ben de iphone 5s alacağım bu çileden kurtulacağım
Kızlar hem minik kuzu hem de eşim hasta hastanedeyiz bugün gelemeyebilirim merak etmeyin. Derya cım çalışmalarına katılamıyorum ama dua bekliyorum
Ay çok geçmiş olsun kaptancığımm

Afiyet olsun canım, spor ve diyetin güzel. Ara öğün yapmıyor musun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…