Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

canım ben daha fazla yiyiyorum o yüzden dedim canım
yaaaa ben bu gün cuma zannettim
iki çocukla insan aptala dönüyo bazen
tüm gece kızım uyutmayınca sabah nevrim şaşmış
neyse yarın da bildiririm

canım ben bu gün cuma zannettim

GÜNAYDIN TEŞERKKÜR caps açık kalmış ederim..
Gunaydıın hanımlar, yoldayım:)
günaydın..
takımımın güzel hatunları günaydın
umarım herkes vermiştir kilocuklarını
şimdi kendimi açıklıyorum

geçen hafta : 88.7
bu hafta : 87.5

giden 1.2 kg
yuppiiiiiiii
bugün perşembe..
hoş geldin bende derya 40 yaşındayım..Siirtte yim elim alışmış ankarada yaşıyorum yazıyordum içim tuhaf oldu..
s4 çok iyi :13:
su az canım..toplanıtdakilere yaorum yapmayacağım..
niye olmasın olmuş işte..
Toplam 49 kullanıcı konuyu okuyor. (5 üye ve 44 ziyaretçi)

Bu ne yaaaaaaaaaaaaaa

oo hamarat seni maşallah
kola harici menü iyi, birde kilonu bilsek
altıma işememek için yatakta oturmuş sallanıyorum çok mutluyum
niye tutuyorsun zararlı..
böğürtlen de vardı içinde çilek böğürtlen karışıktı. kırmızı meyveler vardı işte denemediysen bi denee
kırmızı meyveli ve çikolusu var bende ara ara değişiklik olsun diye yiyorum..
harika örnek bir menü..
ay karmı çok severim..
su az canım .. menün gayet iyi..
Kızlarr ben geldimm :) Dün raporluydum vınn da işyerimde kaldı doğal olarak nete giremedim

hoş geldin ...raporlu hasta felanmısın yoksa canım..:26:

Dunku menum

Orucluydum
aksam 17:15
2 kase sebze corrbası
yogurtlu brokoli salatası

20:00
patlıcanlı yemekten gidip gelip tenereden tırtıkladım (bugun için yapmıstım, taze tazeyken hosuma gitti)

21:30
tatlı bişey
burcu banada nazar degdi galiba..

Su 1,5 lt anca
spor
toplam 40 squat
90 mekik
simit için hareketler..

Ahaha artık her hafta persembeden kilo bildirim yapanlar oluyor cuöa zannedip:)) bu arada.1,2 kg superrr, tebrklerr

ay ben de istiyorum çikolusundaaan

menülerim artık böyle derya artık bitirdim kaçamak işini

seni tırtıkçı seniii

tuba o tatlı bir şey dediğin ne?
bu konuda ebru ne olduğunu yazmamız gerektiğini söyledi. kimse tatlı bir şey yazıp kurtulmaya çalışmasın ne yediğinizi ve miktarını da yazınnnn

Dün aklıma geldi buse ya dedim iyi güzelde nereye kadar diyet ömür boyu önce şişip sonra vermek için mi ugraşacam dedim morallerimi bozdum durduk yere iyi oldu bunu yazman ihhhii :)

İki çocuk maşallah canım valla ben korkumdan 1 taneye bile cesaret edemedim daha

bende yapmıştım buse korumada çok yersem ertesi gün az yada protein yiyordum hatta kilo bile vermiştim ama sonra ipin ucu kaçtı tabi ama bugün yeşilçay içmem lazım çünkü felaket bi şişlik hissediyorum

Herkese yaydım rejimde oldugumu iş yerinde herkes bilio ailem bilio eşimin ailesi bilioo hep utanırdım ama artık utanmıyorum bilsinlerki daha çok strese gireyim beceremedi demesinler die didineyim:)Dün aramışlar kızım aman ha dikkat et sen böylede güzelsin aman hasta olursun aman zaten kaşın gözün güzel bi 5 kilo versen yeter puhahahhaha bilmiolar tabi 93 olduumu söylermiyim hiç
Ya kızlar bi de ben 93 kiloluk halimle bazen kendimi ince gibi hissediyom bu nasıl bi aynadır ya ahahahahaha
demek ki herşey beyinde ben inandım olacak o gözümdeki ince 70lik kız:):):)

Dünkü menü
sabah 07:20
Elma sirkeli su

Kahvaltı 08:05
4 adet ceviz
1 yumurta
1 adet domates
1adet salatalik
1parmak peynir
5 adet zeytin

ara 10:35
1 bardak yeşil çay
10 adet badem

öğle 12:10
Izgara tavuk göğsü
4 kaşık yoğurt
ara 14:00
patates kızartması yedim 15 adet vardir

akşam 17:30
2 adet yumurta dan peynirli omlet
bir bağ tere
2 dilim ekmek
su 2 lt
spor 10200 adım

Canım menu cok güzel kızartma dışında tabi.Ayça kayanın mı bu?

valla nereye kadar bilemeyiz ama şu bir gerçek ki kilolu olup şişko olup hatta acımasızca konuşalım ki tesir etsin. sonradan çıtır hatunlara dönüşenler ve bu kiloları koruyanlar var. ve bizim neyimiz eksik diyorum. kabullenip şişko yaşamaktansa ömür boyu diyete de razı olurum. ama neyseki buna gerek yok. yeterki abarttığımız günün sonrasında dikkat edelim ve yağlar depolanmadan bol su ile atalım vücuttan.

yağlar 24 saatte depolanıyormuş. bu harika bir şey yani 24 saatimiz var onları defetmek için yerleşmeden

işte sen canlı bir örneksin demekki bahsettiğim konunun doğruluğunun ipin ucunu kaçırmamak lazım. ben geri aldım kiloları ve iyice anladım.

üzülme iç çayını geçer şişlik. ben de regl oldum bugün ama daha başlangıç ağrım sızım yok suan öğleden sonra olucak sanırım ve reglken yapılan diyet daha çok kilo verdiriyor yuppiiii ödem tutmazsa vücudum yarın 52 leri göreceğime inanıyorum

canım sen 93 le kendini 70 gibi görüyorsun ben 53 le kendimi 60 gibi görüyorum. dayanamıyorum yanlarımın olmasına kendini hiç ince falan hissetme yani. böyle hissediyorsan aç fashion tv izle biraz inceleri gör. pencereden bak ince taytlı kadınları gör sonra kendine kız sakın inceyim psikolojisiyle beyninin diyetini baltalamasına izin verme hiçbir zaman. ki zayıfladıkça göreceksin daha da zayıflamak isteyeceksin. her yerin fazla gelecek sana. şurası da gitse burası daha da ince olsa demeye başlıyor insan. bak şuan burcu formunda ben de öyleyim aslında ama o yanlar beni delirtiyor. burcuyu da basenler ddelirtiyor. sen de böyle olacaksın işteee burdan normal biri olarak değil zayıf biri olarak mezun olmalısın bunu unutma sakın. ben şuan öyle yapmış olmasaydım 60 la falan diyeti bırakıp ben 38 beden iyiyim deseydim 42 beden olarak geri dönecektim sahalara

boy kıtıyım anam şansım yok zayıf olmak zorundayım ama bence zayıflık gibisi de yok zaten. bayılıyorum çıtır olmaya. hele bir de 49 kilo olduğumda bazen abartıp ayı gibi yediğimde ay neler yiyor kilosuna bak denilmesi dünyalara bedel. hele mağazalarda yaaa bunun s si ya da xs di yok muuu demek harikaaaaaaaa

neyse çok konuştum

Canım menu cok güzel kızartma dışında tabi.Ayça kayanın mı bu?
Yok canim ayca kaya ya bugun basladim..:)
Tebrikler ilk ay güzel gitti.hadi şimdi 80li kilolar sonra gelsin 70 :)

Bende baya sure korudum cokta iyi gidiyorken hastalandım ozaman iyi beslenmem gerektiği icin once sağlık dedim . protein ağırlıklı besleniyordum yine sıkıntı yoktu sonradan ipin ucu kaçtı.

Canım yok yanlış anlatmışım zayıfladığımı hissediyorum motive ediyor daha çok onu söylemeye çalıştım. aa inceldim demem için daha çoook ekmek YEMEMEM lazım:) 75lere felan düşersem milletde baskı yapacak verme die işte ozaman korkuyorum dietten vazgeçerim die ama sürekli telkinde bulunuyorum kendime 70 şimdiki hedef normal bi vucuda sahip olmam için ama fit olmak için 65-63 düşünüorum 70 bile fazla bence anlayacağın yolum daha çoook uzun ve acelem yok ilk kez:)gerçi zayıfladığımda millet bebek için bastıracak pek bahanem de kalmayacak bakalım zaman ne gösterir ben form tutmadan düşünmüyorum hamileliği.

He ben geldim bana dedin değil mi ..öpücük smile yaptim say tlf den giriyorum :)))))

evet sana dedim tatlım hoş geldiin :))

ben 57 yken demeye başladılar daha verme diye. umuruma saymadım. 53 falanken abartıp çöktün çirkin oldun falanlar. hiiiiç tınlamadım düştüm 48 eeeeee sen de umuruna sayma. sadece annene güven. anneme sordum hep anne doğru mu anne yüzüme bir şey olmuş mu vs. annem de ben senin annenim öyle bir şey olsa ben dur derim saçmalıyorlar dedi sonra 48 olunca zaten annem de dur dedi durdum ben de

bence de form tut sonra hamilelik düşün hem bebegin hem senin saglıgın için.

ben annemle cıkıyorum kızlar. bozmıycam diyeti. yapmıycam kaçamak

yarın 52 leri görücem.

görüşrüz aksamaa

Tünaydın kızlaaar!
Ben hala eve gidemedim, arkadaşımdayım. Geç uyandık biraz. Annesi güzel bir kahvaltı hazırlamış, diyet listeme uygun bir şekilde yedim. Ama bugün de diyetisyen menüme birebir uyamadığım için biraz moralim bozuldu. İşte insan sosyal hayatına uydurmak zorunda kalıyor bazen. Akşam eve gidince haşlama yapacağım, en azından dünkü kolayı, gece meyvesini, bu sabah ki yağlı peynirleri falan dengeler..

Ay ben telefonumdan konudaki önceki ve sonraki sayfaları göremiyorum. Son sayfa açılıyor sadece, orada benimle ilgili bir şey varsa alıntı yapabiliyorum. Geçmişi okuyamıyorum veya dönen muhabbetleri çözemiyorum uyuz oldum. Lanet gelsin bu BlackBerry'e!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…