Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

bu günkü menüm

sabah
2 dilim ekmek
5 zeytin
1 kk peynir
1 yumurta

ara:2 mandalina

öğlen:
1 tabak kabak yemeği
1 kase yoğurt
1 kase domates suyu
1 dilim ekmek

ara:1 türk kahvesi

akşam:
2 tane köfte
4-5 tane kızarmış hamsi
1 kase yoğurt
1 dilim ek mek

3 litre su

günaydın herkeseeeeee
törene yaptık geldim
ne haber kızlar
Zeynep' cim yarın okul var dimi? İlköğretimlere?

hoşbulduk ceren, günaydın...
evet eski üyeyim ama dönersem Ebru kaptanlıgı bana yapıstıracak.
o yüzden dönmeyecegim takıma
Yuh artık bunun için mi dönmeyeceksin tam dayaklıksın Melek. Emin ol kaptan olunca çok daha çabuk vereceksin kiloları. Sırf kaptanım beni örnek alıyorlar diye acaip kasıyorsun zaten. Bence yanlış düşünüyorsun. Dön biran önce. Ben zaten buralarda olurum gerekli desteği veririm. Burcu buralarda Buse geldi. Zaten haftaya yeni bir sistem getireceğim takıma. Her üye bir hafta listeyi hazırlayıp paylaşacak. Böylelikle takımdaki herkes listeden anlar duruma gelecek. Paylaşımı da merak etme hallediliyor bir şekilde. Bak ben geldiğimde sen burdaydın. Ben mezun oldum üzerine çocuk doğurup geldim yine mezun olacağım sense verdiğin bütün kiloları aldın. Biran önce başla lütfen. Zayıf olmanın keyfini yaşadın yeniden yaşa.

Bak yaaa pilava yemiş. Zaten geçen haftadan mimlisin hani kaçamak yapmayacaksın.

Tebrikler Canan' cım bugün menünü çok beğendim. Sucukları yazmayı unutmuşum şimdi ekliyorum. Ama yine de beğendim. Afiyet olsun. Bide üzerine yürüyebilirsen eğer süper olur.

akşam sadece yoğurt salatası mı yedino nasıl oluyor bu arada????
Evet canım evde hazırda dünden kalan kısır vardı kızıma da makarna pişirdim onlardan yiyemeyeceğim için pratik olarak salata yaptım hemen kendime. Sadece salata yedim ama soğanlar midemi ağrıttı. Salatanın tarifini vereyim hemen

1 tane domates, 1 tane salatalık, 1 orta boy soğan, 1 tane biber bunların hepsini çoban salata şeklinde doğruyorum. Üzerine yaklaşık 4 yemek kaşığı yoğurt koyuyorum. Tuzunu atıp yiyorum. Birde taze nane varsa çok yakışıyor bu salataya. Tavsiye ederim. Benim babaanne salatam bu. Bizden başka yapanı da görmedim şimdiye kadar sanırım çok bilinmiyor.

Son düzenleme:

evet var canım
keşke tatil olsaydı

sucuklar olmasaymış iyi canım
birde 2 saat nasıl yürücan yaaa
sıkılmıycan mı
maşallah sana

ayy sorma ben stadyumda görevliydim bu sene 8.30 dan öğleye kadar zaten hep ayaktaydım yürüdüm.stadyumda sonra da şehiriçinde yürüdük.temposuzları saymadım bile.2 saat tempolu yürümüşümdür ama.normalde ben de bu kadar yürüyemem zaten:)

ne iş yapıyosun canım sen

Menün güzel olmuş canım afiyet olsun. Geçenlerde sana domates suyunu sordum ama cevap yazmadın. Okumadın sanırım geçmişi ya da gözden kaçırdın. Özel bir nedeni var mı domates suyunun? Kendiniz mi yaptınız?

okumadım canım herhalde hatırlamıyorum
özel bir nedeni yok canım
kendimiz yapıyoruz ve çok seviyorumiçine bir tane de acı doğruyorum bayılırım kaşıkla yemeğe
domates suyunu bizde bardakla içecek gibi içer herkes

ayyy teşekkür ederim canım kaptancım .menümü beğenmene coooook sevndim yaaaa ,cok motive edici.ilginç ama gerçek bu.
yoğurt salatası da güzele benziyor.denemeye değer.yoğurt ve salatayı seviyorsam- ki seviyorum - bunu da severim herhalde:)))))

oyy çok agır oldu bu

Sen güzel yaparsan menüleri bende beğenirim Salatayı özellikle yaz mevsiminde tavsiye ederim çok serinletici oluyor.

oyy çok agır oldu bu
Belki hırs yaparsın biraz diye yazdım. Senin samimiyetini bildiğim için biraz açık konuştum ama anlamışsındır sen beni. Hem kafanı diyete vermek içinde en iyi yer takım. Takımdan uzak olunca diyet yapamıyorum ben eminim birçok kişide benim gibi. Tickerında 80 yazıyor. Ben seni 6 lı rakamlarda hatırlıyorum. İstersen eğer yapabileceğini de biliyorum. Neyi bekliyorsun tekrar zayıflamak için

Kızlar ben kaçıyorum şimdilik yeniden uğramaya çalışırım. Belki menümede ek 1 fincan şekersiz sütlü nescafe içerim. Öpüyorum hepinizi

memnun oldum sedacııım :) kendini biraz tanıtır mısın bana hanife gibi :))

Eski üyeyim ben de.. Geçen sene yazın buralardaydım, vakit ayıramadığım için ayrılmıştım. Üstüne 12-13 kilo alıp geri geldim. Senin nickini hatırlar gibiyim hatta?.. İstanbuldayım, 26 yaşındayım, 1 senelik evliyim..

Sabah
Sutlu nesfıt

Ara
Sutsuz sekersız kahve

Ogle
Domates salatalık peynır 2 zeytın 2dılım ekmek
Ve utanarak dıyorum 1 dılım baklava

Ara:zeytınyaglı dolma 5-6 tane

Aksam: balık , salata

Yarım saat spor yapabıldım bugun malesef. Az su ıctım ama ne kadar bılemıyorum

Yarın toparlıcam ınsallah :18:

Yeter üstüme gelmeyin .. anladım ben
Takımda olurum ama kaptan olmak istemiyorum ya.Birini secin ben ona yardım ederim.
Giremem cünkü...

bursadayım canım ben

melek bak canım bence de en layık sensin bu işe
bende ebruya destek vereyim
hemde kızlar biz hedef koyuyoduk her hafta
bu aralar onu yapmaz olduk
bence o da motive edici oluyor aslında

Bursa'nın neresinden?
bende Bursadayım ceren...

Layık mıyım bilemem...
Motive, aktif olmak sart.. ben cok sık giremem kii

aaaakızlar lütfen biri başkan olmalı.
bakın yoksa ben başkan oluurum.
sonra bütün takım kendinden geçer
:115:dillere düşeriz:131:,karışmam haaaaa:125:

ama küçük bi eksiim var önce takıma girmem lazım

:126:neyse bacılar şu an limonlu yeşilçayımı içiyorum.
selamlar.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…