Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Hem sandviç hem pilav kötü olmuş canım, afiyet olsun

Afiyet olsun canım

Bulgur pilavi yiyoruz canım, sadece cumaya yakın yememeye çalışıyoruz. Meyve için 15:00'ten sonra yememek gerekiyormuş.. Afiyet olsun

Afiyet olsun canım..

Menüm

Sabah
2 dilim tam buğday arası beyaz peynirli domatesli tost

Öğlen
5 köfte, 1 dilim kepek ekmeği, çoban salata, ayran

Akşam
Mantarlı tavuk sote, yoğurt

Su 2lt, 2 sade soda

olmamış be canım, hem baklava hem dolma yemişsinn biraz daha su içmeye çalış bence.. Yeşil çay falan da yararlı oluyor

anladım canım hadi hayırlı olsun o zaman dukanın

ay bilmem ki şişkinlik yapar mı bugünde yedim

ebru nereye gidiyor ki

sağ ol canım

hatırlamaz mıyıım büşracım sen nasıl 73 kg a çıktın yaa sen 50 li rakamlarda değilmiydin 6 ay önce bi anlatır mısın kaç kiloydun kaç kg oldun sen yaa. çok üzücü vallahi hemen başla diyete :26:

ben beğendim kaptiş güzel menü

ahh o sucuklaaar. o sucuktaki yağ çok az şeyde vardır bilgin olsun aşırı kalorili sucuk :26: bence sen eve sucuk alma canım bundan sonra çünkü oldu mu yiyorsun yine de güzel menü

ben beğendim tatlım. kızarmış hamsi derken yağın içinde yüzen hamsi mi :18:

Kızlar ben kaçıyorum şimdilik yeniden uğramaya çalışırım. Belki menümede ek 1 fincan şekersiz sütlü nescafe içerim. Öpüyorum hepinizi

tühh kaçırdım kaptişi

burdan haziran da mezun oldum sanırım ben. hatırlıyor olabilirsin çok kilo almışsın canım yaa :26: ama birbirimize destek olup kurutulacağız kilolarımızdan

baklava olmasaymış çok güzel menüymüş. bütün gün yakmaya çalıştığın yağı vücuduna şerbet alarak depolamışsın geri kaçamak yaparken bütün gün çektiğin eziyeti heba edeceğini düşün ve vazgeç tatlım hemencecik kurtul kilolardan, diyet süreni uzatma

Menüm

Sabah

Öğlen

Akşam

Su 2lt, 2 sade soda

bayıldım ben bu menüye, tebrik ederim

Büyük ihtimal dolmalar pirinçle yapılmıştır. Eğer öyleyse hiç ama hiç olmamış. Baklavaya diyecek söz yok zaten. Bütün haftanın çabalarını bi günde heba ediyorsun Esra' cım dikkat et lütfen. Yüzüp yüzüp kuyruğuna geldin. Bırakma kendini. Suyu da çok içmeye çalış çünkü çok önemli.

Tamam tamam bakarız artık bir çaresine. Benim 3 kiloya yakın daha kilom var. O zamana kadar bi gönüllü çıkar herhalde.

Menüm

Sabah

Öğlen

Akşam

Su 2lt, 2 sade soda
Menün gayet güzel canım. Afiyet olsun.

Dukan Menüm

Sabah 9.45
dukan krep
çeri domates
1 adet light üçgen peynir
şekersiz çay

öğlen 13.30
haşlanmış tavuk
light yoğurt

akşam 18.15
haşlanmış tavuk
light yoğurt

2,5 lt su
20 dk yürüyüş=dukan sporu

not: dukanda izin verilen yiyeceklerde miktar kısıtlaması yok. ara öğün olayı yok. acıkınca yemek yeniliyor.

Gayet güzel bir menü olmuş afiyet olsun. Atak yapmıyor musun?

1 orta boy ya da 3 küçük çeri hakkım var atakta kaptiş. 1 küçük çeri yedim. adet yazmadığım için öyle anlaşıldı sanırım

Günaydın 13. takımın tembel hatunları. Saat 09:00 oldu nerdeyse kimse gelmemiş henüz. Uyanın artık

Günaydın canım. Bugün ikimizden başka uyanan yok galiba

bende kalktım hemen kahvaltımı yaptım aslında menü paylaşmak istiyorum ama şimdi az da olsa size yasak şeylerden yiyorum canınız çekmesin diye paylaşmak istemiyorum kaptiş

bende kalktım hemen kahvaltımı yaptım aslında menü paylaşmak istiyorum ama şimdi az da olsa size yasak şeylerden yiyorum canınız çekmesin diye paylaşmak istemiyorum kaptiş
Menü paylaşmak senin yararına Burcu. Canımız çekse de sen paylaş. Şahsen beni daha çok gaza getiriyor bu durum çünkü zayıflayınca bende yiyebileceğim düşüncesi çok motive edici. Canım şuan bir sürü şey çekiyor ama diyorum ki kendi kendime zayıflayınca bol bol yiyebilirim önemli olan hedefe ulaşabilmek. Bence menünü paylaş.

tamam kaptancım bugünden itibaren paylaşıyorum hatta dünü paylaşayım

dünkü menüm

sabah(10:30)
kendi yağıyla kavurma
3 zeytin
yarım kk peynir
biber
şekersiz çay
1 dilim kızarmış tam bugday

öğle(15:00)
2 mandalina
1 avuç leblebi
(ders çalışırken)

akşam(19:30 annemi bekledik)
kızarmış hamsi
(her tava 2 çorba kaşığı yağ ile)
salata
1 dilim tam bugday

2.5 litre su

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…