Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Menünde öyle aman aman yenmemesi gereken bişey yok. Sadece öğleyi atlamış akşamı geç yemişsin. Birde tabiki yediklerinin miktarları da önemli. Ben yine de mezun birisine göre menünü beğendim. Afiyet olsun.

Şaka gibi yaaaa. Bu saat olmuş hala Burcu' yla benden başka kimse yok. Nerdesiniz kızlar

kızlar selam
ancak geldim yemeğimi yedim
nehaber bakalım
yaaa ben veremiyorum bu ara anlamadım
gerçi regl de oldum dün ama
anlayamadım ben bu işi

Haklısın canım ama regl donemı yaklastı ıradem sallantıda

Çeri domatesin izinli olduğunu bilmiyordum canım o nedenle sordum atak yapmıyor musun diye. Kaç gün yapacaksın atağı.

3 gün olarak belirledim kaptan. bugün 2. gün. hatta 2 gün bile tutabilirim atağı duruma göre. atağı abartmamak gerek. daha sonrrasında duraklama olmaması için

günaydın kızlarrrrrrr

günaydıııınnnnnnn değil iyi öğlenler

bende kalktım hemen kahvaltımı yaptım aslında menü paylaşmak istiyorum ama şimdi az da olsa size yasak şeylerden yiyorum canınız çekmesin diye paylaşmak istemiyorum kaptiş

menüne baktım canım bence de hiç fena bi menü değil mezun birine göre. benim menülerimin yanında hatta harikuladeee

Şaka gibi yaaaa. Bu saat olmuş hala Burcu' yla benden başka kimse yok. Nerdesiniz kızlar

geldim kaptiş. derse kaptırmışım kendimi çok stresliyim:18:

kaptancım ben geldim
kızımla oynuyorum şimdi
birde ebru seninde küçük bebeğin var
ben unutmuşum aradan 6 yıl geçince
4 ayı 4 gün sonra doldurucak kızım
aaaa dönmüyo mu daha
elllerini ver deyince vermiyomu alkış yapmıyo mu
allahım diyorum benim çocuğumda sorun mu var diyorum
inan bazen
siz bunları hangi aylarda yaptınız
merak ettim

dün başlangıçta tartılmayı unuttum. sabah tartıldım 55.1 çıktım :26: kilom az olduğu için azar azar vereceğim herhalde. zaten 55 ten sonrası geçen sefer de çok zorlamıştı beni haftada bazen 100 gr bazen 500 gr gibi gitmişti. sağlık olsun.

dukanı 2. kez yaptığım için de metabolizmamın hafızasında bu diyet. bu yüzden bu sefer daha da zor vereceğim. ama vereceğim ve bütün evreleri tamamlayacağım bu kez

Tam anlamadım canım kızın dönüyor mu? Dönmüyor mu? Daha net yazarsan sevinirim. Ayrıca bunlar çocuktan çocuğa değişir. Kendi çocuğunu başkalarıyla çok kıyaslama. Benim kızım çok ama çok hareketli. Bir dk durduğu yerde durmaz. Elleri kolları ayakları sürekli hareket halinde. Ama benimkisinin de kilosu çok az. Maşallah güzel yiyor ama kilo almıyor. Biraz kilolu olan bebekler zayıflara göre daha geç hareketleniyor. Seninkisinin kilosu kaç?

4 ayını doldurucak canım dönmüyor daha
eller kollar kıpır kıpır maşallah
8 kilo canım
iyi kilo aldık biz
3 kilo doğdu
sadece anne sütü alıyor benim kızım
ama ilk bir ay biz sürekli uyuduk sarılıktan dolayı
kan uyuşmazlığı vardı eşimle aramda ve 20. haftadan sonra kan uyuşmazlığı bebeği etkilemeye başladı
kansızlıkla doğdu bebeğim
ve sarılık yükseldi
hala da sarılığımız düşmedi bizim
6 ayı bulur dedilet

kızlar selam
ancak geldim yemeğimi yedim
nehaber bakalım
yaaa ben veremiyorum bu ara anlamadım
gerçi regl de oldum dün ama
anlayamadım ben bu işi
Her gün tartılma tartılınca insanın morali bozuluyor. Mesela ben geçen gün 63.4 ü gördüm tartıda görüş o görüş bi daha göremedim. Artık tartıyıda kaldıracağım çünkü gidip gelip tartılmaya başladım. En çok kızdığım şeyi kendim yapıyorum. En güzeli haftada bir tartılmak.. Bide yürüyüş ekle biraz menülerine. Spor mutlaka lazım.

Haklısın canım ama regl donemı yaklastı ıradem sallantıda
Yok öyle regl felan eğer dikkat edersen ve kararlı olursan o günler ide kolayca atlatırsın. Senin çok az kilon kalmış uzatmadan kurtul bence. Diyet uzadıkça sıkıyor insanı.

Ben sana güveniyorum Buse. Başaracaksın emin ol

çok süper motive oldum kaptan

Bence henüz dönmemesi çok normal. Ayrıca maşallah kilosu da çok güzel. Benim kızım 6 ayını dolduracak geçen ay 6,5 kiloydu. İşin ilginç tarafı benim kızım 4150 gr doğdu. Sonrasında kilo alamama problemi oldu. Nazar ettik çocuğa. Seninkisinin hareketlerini büyük ihtimal kilosu da etkiliyordur. Kardeşimin oğlu 4,5 aylık daha geçen hafta dönmeye başladı. Seninkisi de yakında döner merak etme. Ayrıca önemli olan sağlığı. İnşallah sarılığı da biran önce düzelir.

ayyy içimi rahatlattın
yaaa vücudunun üstünü döndürüyor popoyu döndüremiyor
dediğin gibi kiloyla alakalı herhalde o d annesi gibi tombilik
ama büyük kızım da kilolu gidiyodu harekete başlayınca attı o kiloyu
buda inşallah öğle olur

kendime şekersiz türk kahvesi yaptım bugün. tatlandırıcı 1 yerine 2 attım şerbet gibi oldu rezil bir şey oldu. kahve sefam rezil oldu
sonra da derse oturdum bir daha uğraşamadım

Arkadaşlar 7 ay önce bu video ile evde yaptım sporumu. 30 günlük bir program 3 leveldan oluşuyor. 1. level 10 gün, 2. level 10 gün ve 3. level 10 gün şeklinde toplam 30 günlük bir program. Yalnız benim dambellarım 1,5 kg idi ve ben hiç ara vermeden her gün yaptım. Bu nedenle kollarım kas oldu Yalnız harika bir vücudum oldu. Popom şekillendi kollarım sıkılaştı göbeğim gitti. Kesinlikle tavsiye ediyorum size. Ben de tekrar başlayacağım. Yalnız en az haftada 1 gün mola verin. Mesela 6 gün yapın 1 gün dinlenin sonra tekrar devam edip 10 güne tamamlayın levelları. Böylece vücudunuz dinlenmiş olur çünkü aşırı zor bir program bu. İlk denediğinizde yapılanların yarısını yapın yoksa 5 gün kas ağrısından inlersiniz ve spora devam edemezsiniz. (Ben ona rağmen bağıra bağıra devam etmiştim gerçi hırstan ) 3. level a geçemedim çok yüklendiğim için ayakbileğimden rahatsızlandım, iltahaplandı ve doktor o dönem sporu yasakladı. Fakat 20 günde vücudum hiç olmadığı kadar güzelleşti

Vatana millete 13. takıma hayırlı olsun.

İŞTE O VİDEOOOOO
Jillian Michaels 30 Day Shred: Level 1 - YouTube

kendime şekersiz türk kahvesi yaptım bugün. tatlandırıcı 1 yerine 2 attım şerbet gibi oldu rezil bir şey oldu. kahve sefam rezil oldu

bende şimdi kendime şekersiz türk kahvesi yaptım azıcık dinlencam
kzım uyurken yarın için çocuklara çalışma yaprağı hazırlayacağım

Döner canım merak etme gerçekten henüz erken. Sağlıkları yerinde olsun önemli olan o. Eninde sonunda dönecekte yürüyecekte koşacakta. Yalnız her anının tadını çıkart geri gelmiyor küçüklükleri ilkinden biliyorsundur. Ben ufaklığın büyümesini hiç istemiyorum mesela

Hiç atmasaydın yaa tatlandırıcıyı. Bence çok sağlıksız tatlandırıcılar.

ben büyüsünde azıcık rahatlamak istiyorum
ama eşim de hiç büyümesin diyor
bir daha bu eve küçük çocuk gelmiycek diyo
tadını çıkaralım diyor
canım dediğin çok doğru sağlıklı olsunlarda aman zamanla olur dediğin gibi

evet. içeceklerdens adece t. kahvesine atıyorum 1 tane. çay nescafe vs. hep şekersiz içiyorum zaten her zaman. ama t. kahvesini içemiyorum. tadı berbat geliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…