Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

**9.Takım 329. Etap***

betul77 (65,8/65,5/0,3 /%0, 46 )
stubborn (73/ 72,7 / 0,3 /% 0,41 )
gizz (67,1/65,2 / 1,9 /% 2,83)
ddannes ( 57,6/0 /% 0)izinli (Üyenin yanına bildirim yaptı yada yapmadı diye not düşmeniz lazım)
merili (62,6/ 62 / 0,6 /% 0,96)
zeynepece2009(83,2/ 82,1 / 1,1 /% 1,32 )
buse8(89,3/87,7 /1,6 /% 1,79 )

9.Takım ortalaması %1.11

Burcu' cum yaaa 9. takım listesini kontrol etmemizi istemiş görmedin sanırım? Ben kontrol ettim şimdi liste yukardaki gibi. Birde zahmet olmazsa sen kontrol edebilir misin?

gözümden kaçmış ebrucum doğrudur kontrol ettim

selam kizlar ben geldim.
misafirlikden yeni geldik.
aklimda kalan 6 cesit pasta vardi, sonra bir sürü kuru yemis hele o cekirdek ve kavrulmus findiklar icim gitti ama zerre kadar yemedim.
cay ictim sadece oda sekersiz, kendimi zor tuttum.
ama beni tebrik edeceginizi düsünerek motive oldum
yemedigim icin coooook mutluyummm

yukarida lsite gördüm, tartilma günü cuma degilmiydi yav

bravo tatlımmmmm helal olsun sanaaa 9.takımın listesi canım o bizim değil

Oooooyyy oyyy kimler gelmiş kimler. Zaten kilo almasan buranın yolunu hatırlayacağın yok. Ama çok almamışsın. Gerçi sen ayrılırken kaçla ayrılmıştın kuzucum? Dedim ama mesajda zaten yazmışsın 1 kilo fazlayım diye. Diyet yapma ama yediklerine dikkat et kilonu korumaya çalış. İstersen uğra buraya günlük menü yaz. Tabii ki yemek yiyorsan Ayy Ecem yaaa sen gittin Tuğba gitti takımda futbol muhabbeti de bitti. Dün deli oldum maçta.

aynen öyle kaptancım bu arada sabah bi ara yokum ben hastaneye gitcem kan vercem sonra dershaneye sınava gitcem yani 11 e kadar yokum haberin olsun
Tamam canım merak etme sen ben buralardayım.

Afiyet olsun canım gayet güzel olmuş menü ama geç kalkınca benim gözüme kötü görünüyor menüler. Adım güzel olmuş.

Bence manken şişman değil sen zayıfsın Burcu' nun dediği gibi Hani resim atacaktın düğünden merak ettim şimdi iyice. Zaten gelinliği de göstermemiştin düğünden önce

Menün çok güzel olmuş Nihal' cim afiyet olsun. Yarın çok güzel bir sonuç gelecek senden inşallah.

Sabah
Menemen
2 kk peynir
2 etimek
Yeşil çay
Öğle
Tavuk çorbası
Az türlü
Aksam
Patlıcan yemeği
1 etimek
5 zeytin peynir 3 çatal yedim bir bardak çay
2 bardak su
Spor yok malum regl
Afiyet olsun canım. Bu kez menün doyurucu gibi görünüyor. Bakalım yarın ne sonuç gelecek senden. :44:

bugün menüm

12:00
2 yumurta, 1 tk sivi yag ve 1kk beyaz peynir ile omlet
1 domates
salatalik
4 zeytin
1 kk beyaz peynir (toplam 2 kk beyaz peynir)
1 dilim tb ekmek

16:00
1,5 avuc kabuklu findik
daha sonra kavrulmus findiktan daha cok kilo yaptigini ögrendim pisman oldum.
okadar kötümü gercekten kizlar?

18:30
2 balik filet izgara
1 tk sivi yag ile salata:
domates
salatalik
marul
2 tane limon

1,5 litre su
1 bardak yesil cay
3 bardak siyah cay

yatana kadar ancak 250ml daha su icerim

Anladim vanim ama gercekten cok hos takimlar indirimi yakalarsam ondada alirim

Benim gogusler buyuk
Ben de yine straplez kollardan dantelli askili biseyde bakabilirim onlarda cok tatli :)

Ay canim simdiden basladim ben Alimde bitsin diyorum yeni seyler daha guzel icime sinen bisey cikarsa alirim ama yine de

Straplez alti kabariiik ayyy her genc kiza nasip reder insallah rabbim herkes beyazlarin icinde olmayi tatsin insallah :)

Beeeeen

Ay benim duvagim upuziuuuun olsuuun :)

Ayy bide gelinligede basiliyo dusunsene biri basicak gelinlik duscek felan ayyy ne rezillik

Sence hangisi uzun mu kisa mi daha iyi ?

kizlar yarin ve öbürsü gün full calisicam,
sitede pek aktif olamicam ve menülerim nasil olcak ben bile merak ediyorum cünkü 9 saat icinde bize müsaade verecekler mi vs. bilmiyorum.
yanima findik getirmeyi düsünüyorum. gitmeden zorda olsa kahvalti yapmaya calisicam.
insallah güzel olur.
ve gitmeden tartilmayi unutmamam lazim
kendime ara ara hatirlatiyorum tartilmayi unutma diye cünkü bayadir gruptan ayri kalinca cuma tartilma aliskanligi gitti

aslında geç kalkmadım ebrucum 11 de kalktım o ara aldığımız eşyalar geldi onları kontrol ettim hazırladım anca yapmış oldum

canım canan karatay günde 1 çay bardağı öğün yanlarında yiyin diyo ama kavrulmamış menü güzel

bugun yediklerim :
Sabah : 1 kk dan az peynir
3 kasik kadar menemen
3 zeytin
domates- biber

Ogle : yagsiz peynirli tost

Aksam : 1 kepce mercimek corbasi
salata
yogurt
3 kasik fasulye yemegi
1 tane unlu patlican

Deniz' cim paylaşım alanında akrep cevap vermiş bende yazdım zaten. Kusura bakma geç oldu cevabım. Takıldığın yer olursa çekinme hiç canım. Mutlaka cevaplarım.

uzun duvak her zaman daha asildir canım o nedenle kendin bişiler üret çıt çıtlı yada çift duvak filan mutlaka uzun duvak tak gögüs büyükse kesinlikle dantelli askı filan olsun yani

evde kahvaltı yap çok güzel bi duyguymuş

suyu sporu felan yazmqyi unutmusum

Su 2.5 litre
yesilcay 3 bardak
spor 45 dk zumba ve simit bolgesi yaptim

bugun yediklerim :
3 kasik kadar menemen
3 zeytin
domates- biber

salata
yogurt
3 kasik fasulye yemegi
1 tane unlu patlican

canım fasulye yemeği kuru değil dimi :44: afiyet olsun

Son düzenleme:

57.5la ayrilmistim buradan ama biliyorsun o kadar emekten sonra degil 1 kilo 200 gr fazla ciksam deliriyorumm :))menulerimi paylasirsam burdaki kizlara ayip olur valla :)) resimleri yuklemistim gormedin mi gerci onlarda sagdan soldan topladiklarim henuz profesyonel cekimler cikmadi bu hafta sonu alicaz dur yukleyeyim yine

ayyy kuzum dunku maci hic sorma hele bizim takimin su hali artik konusmaya dilim varmiyor boyle saglam kadroyla bu halimiz icler acisi..

hadi allah tamamini erdirsin uzun duvak olmuyor cok zorluyor uzun duvak kullanicaksann illaki kisa duvagin olmali oynarken falan dans ederken taki esnasinda hep zorluyor bilgin olsun goguslerin buyukse ve de kapaliysan yerinde olsam straplez tercih etmem

takımımdan soğuyorum artık gencay fanatik cimbomlu ve o bile delirme aşamasına geldi fatih terim gitmemliydi

Bugun hava cok soguk yaa, dondum valla kızlar, aman sıkı giyinin.. Bugun kızıma kaban almam lazım, hiç geciktirmeden

burada bayadir havalar bozuk ve bende montumu cikardim artik yapacak bisey yok kis geliyorum diyor

süper olur kaptancim

evet canım inşallah. ya zor olucak ama bakalım nasıl olucak :26:

salıpazarı canım

ahahaha ayy evet bayram bitince fındıkta gelicek elceğizlerimle topladım

bizim de gecen yildan kendi bahcemizden vardi, bu yilda kavrulmus hazir aldik ve akrabalarda kabuklu hediye verdiler.
findiktan cok sey yok evde

ayri oluyor ama istemiyorsan, yemek takimi icndeki tatli tabaklarini kahvaltilik olarak kullanabilirsin.
ben kahvaltida büyük tabaklari tercih ediyorum servis tabagi. icine bi güzel domatesimi salataligimi omletimi herseyimi kayuyorum dolu görünücede gözümde doyuyor
diger kahvaltilik takimlarda zeytinlik recellik yada cay bardaklari gibi seylerde bulunuyor. sana bagli almak veya almamak.

bunun dışındaki en büyük stres gelinlik saç makyaj kına filan filan bunlar daha dertli yani kadınların en büyük kabusu ne giyeceğim bennnn

benim ufukta olasada kendimi ve sevdigimi hayal ediyorumda insan bi hos oluyor.
gelinlik sayfalarina bakiyorum faceden hep. suanki modaya göre kafamda gelinlik var. kabarik ama sade ve tesettürlü olacak. duvagina kadar herseyi düsündüm bir evlenmemiz dügün eksik
ortada fol yok yumurta yok yani biraz bos hayaller benimki.
size secimde basarilar dilerim

süper ozaman kabuklu olmasi iyi olmus

uzun duvaklar harika ama kenarlari küpürlü olacak kabarik olacak acayip görünüyorlar yav

yapicam kahvalti insallah. en büyük problem evde yumurta kalmadi bugün burada resmi tatildi o nedenle yumurtada yok evde.
alisveris yerleride ancak 9-10 gibi aciyorlar alma imkanimda yok. yarin yumurtasiz kalcam

kizlar ben yatmaya hazirlik yapayim.
yarin coook yogun bir gün olucak ve erken kalkmam gerek.
yolumda uzun is yerine.
aksam evede gec gelicem.
yarin ilk is günüm insallah begenirim isi hadi hayirlisi bakalim.
ama cok yorucu olacagini biliyorum, tek motivem bu konuda bana spor olur en azindan

hadi hayirli geceler herkese

Çok güzel bir menü olmuş Seda' cım afiyet olsun. Birde spor yapsan süper gidecek kilolar bu menülere göre ama yapmıyorsun. Hem zayıflarken sıkılaşmanda lazım unutma.

Sarma ne liydi? Onun haricinde süper bir menü. Demek ki Tuba' nın aklını başına getirmek için burdan uzak tutmak lazımmış. Nasıl düzeldi menüler öyle bir anda. Gerçi ben senin üstüne doğum yapıp geldim eski kiloma döndüm nerdeyse

Çay eminim çok güzel oluyordur. En kısa zamanda deneyeceğim. Nasıl yaptığının miktarlarını da yazsana canım.

gözümden kaçmış ebrucum doğrudur kontrol ettim
Ellerine sağlık canım.

Kocaman kocaman tebrik ediyorum seni. Harikasın maşallah

Menün gayet güzel. Afiyet olsun. Fındıkların zaten kavrulmamış olması lazım ama 1,5 avuç çok olmuş. Her gün değil de arada bir yersen gayet güzel olur yani hiç bir sakıncası yok.

Hadi bakalım allah kolaylık versin. İnşallah kolay atlatırsın. Ama unutma eğer istersen her şey güzel olur. Menülerinde. Yeter ki iste.

bugun yediklerim :
3 kasik kadar menemen
3 zeytin
domates- biber

salata
yogurt
3 kasik fasulye yemegi
1 tane unlu patlican
Unlu patlıcan? Onun haricinde menün çok güzel. Aferin sana. İyice düzelttin.

Hadi bakalım bekliyorum fotoğrafları. Menü paylaşma ama burayıda aklından çıkarma o zaman. Cuma dan cumaya bildirime gel. Hiç olmazsa kilonu kontrol etmiş olursun. 1 kilo nedir ki senin için bikaç güne kalmaz halledersin. Unutma sadece sağlıklı beslen yeter. Okul nasıl gidiyor?

Maçı hiç sorma biz gayet güzel oynadık ama karşı takım hakemle beraber 12 kişi oynadı. Seyirciyi de sayarsak 13 kişilerdi. Ama Allah ın adaleti işte Umut çok güzel bir gol attı. Aslında maçı hak eden takım bizdik. Fatih hocadan sonra hiç umudum kalmamıştı ama bu maçla birlikte yeniden yeşerdi umutlarım. Bu yıl inşallah çok iyi işler çıkaracak bu takım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…