Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Güle güle kullanın inşallah canımm

Canım ben son 3 ayda aldım hepsini. Annem çok yardımcı oldu sağolsun..

Ya cebinde paran olacak toplu alıcan, ya da biriktiremiyorsan küçük

küçük alıp kenara koyucan.. Gerçi son çıkanlar insanın gözüne hep daha

güzel gözüküyor :)

Ayyy ne güzel yarın doğum günü çocuğu olacaksın yani. Bizim evlilik

yıldönümümüzle benim doğum günüm aynı gün. Çok daha özel oluyor o

yüzden

Bizim ay sonunda da evlilik yıldonumumuz var. Bakalım ne yapacak kocam

:)

Afiyet olsun canım, yürüyüşün de çok güzel olmuşş

Ben de straplez giymicem işte diyenlerdendim, çok güzel dantelden askıları vardı. Tak çıkar yaptırdım arkadaşların tavsiyesiyle.

En son kuaforden çıkarken herkes straplezi beğendi :)

Afiyet olsun canımm

ben dantel istiyorummmmm dantel dantel banane

kelebekolcam(87.1/87.1/0/%0)izne ayrılmak istiyorum.
312. etap izinli arkadaşımız....ancak takım şu an kapalı....nasıl bir işlem yapmam gerekiyor
:44:

canım üyemiz bu hafta listeye ilk kez katılacak....daha önce 7. takımda yarışmış....ancak takım şu an kapalı....listede sadece daha önce 7.takımda yarıştı...diyemi not düşüp ;geçen haftaki kilosuylamı başlangıç yapacağım.....yoksa izinli olduğu etap sayısına bölüpmü işlem yapacağım:44::44::44:

Menüm

Sabah
1 kase süte nesfit

Öğlen
Ezogelin çorba, 4 köfte, çoban salata, yarım dilim kepekli ekmek

Ara
1 avuç leblebi, 1 sütlü kahve

Akşam
Tost makinesinde 2 parça tavuk göğsü, ayran, yarım dilim tam buğday

Su
2lt, 1 bardak yeşil çay, 1 sade soda

Yeaaap korsesi iyiydi birdeee ben baglamalı sevmiyorum dügmeli yaptırdım iyice riske girmistimm sen gördün mü resimlerimi albüm yapmıstımm sildimm bu arada kim evleniyo ki :))

Aynen canımmm bende tak cıkar dantel yaptırdım hiiic takmadım göstermedim bileee :)) bende alısverisimi son aylarda cok yaptım ama genelde 5 6 aylık bir zamana yaydım daha kullanmadıklarım var 1 aylıkkk evliyiiimde hahahaah :))

afiyet olsun cnm

ben ve fndkkrdu canım seneye düğünümüz varda zaten benim gögüslerim büyük canım ya hiç riske atmayım çünkü hiç oturmayı düşünmüyorum bende duağımı çıt çıtlı yaptır kısa ve uzun olarak bakalım nasip kısmet

hadi hayirlisi insallaaah allah tamamini erdirsin.. onemli olan senin gelinligi giydigindeki hissin ben ilk giydigimde aglayacak gibi olmustum oysaki aklimda olmayan bi modeldi o an bambaska oluyo gercekten
Ben citcitli duvak degilde iki duvak kullandim ilk duvagim cok uzundu :)) ikinciside kisaydi ve modeli farkliydi ilkine gore bana kalsa uzun duvagimi hic cikartmiyordum :))

bende hep uzun duvak kalsın isterim ama işte oynarken zor oluyo bide kalabalık herkes basıyo filan o nedenle çıtçıtlı var geçenlerde bi gelinlik denemiştim orada göstermişlerdi çok hoş

bende hep uzun duvak kalsın isterim ama işte oynarken zor oluyo bide kalabalık herkes basıyo filan o nedenle çıtçıtlı var geçenlerde bi gelinlik denemiştim orada göstermişlerdi çok hoş

Aa citcitli duvak gormedim hic oynarken cok zor oluyo hatta gelin arabasina binerken bile cok zor oluyo dugunde duvagimla ilgilenmesi iciin bi garson verdiler bana ilk dansimda da cikarmamistim adamda bizle habire donuyodu hahahahah ama benimki cok cok uzun bir duvakti :)

bende çok çok çok uzun bi duvak istiyorum kısa gelinliğin ucundan çıtçıtlı işte duvak istediğin kadar uzatabiliyosun

Yemekte pirinc pilavı , pattes kızartması vardı yemedim ikisinide:) birazdan menumu yazıcam

Sabah 6:30
1 dilim kepek ekmeği
3 zeytin
Beyaz peynir
Kahvaltılık sos (annem yaptı)

Oğlen 13:00
1 kepce sehriye corba
1 servis kasıgı tavuk doner
1 ufak kepce cacık

Aksam 18:30
1 parca haslanmıs tavuk but
3-4 yemek kasıgı bamya
1 yemek kasıgı mantar sote
7-8 tane sarma

Su 1.5-2 lt
Spor toplamda 1 saat tempolu yuruyus

yok yaa.hıc de degıl.tost zaten normalde de vıcık vıcık olmaz kı :) ıcınde domates olur ,peynır olur turune gore degısır,kasar olur sucuk olur benımkı mubarek,nasıl anlatayım ısıtılmıs ekmek arasına peynır dıyelımbı de ben ıcecek bı seyler ıcmedım bıraz zorlandım yerken

kıs cayı gecmıste yazmıstım sormuslardı.kendım yapıyorum.gecen sene hıc hasta olmadım bılmem alakası var mıdır
ıhlamur,kabuk tarcın,zencefıl,karanfıl,cok az zerdecal ı bırlıkte demlıge koyuyorum.demlendıkten sonra ıcıyorsun,tadı da hos.evı mukemmel bır koku sarıyor.demlık bıtınce 2 defa daha su koyup demlıyorum hemen atmıyorum ıcındekılerı.zaten 3. demlıkte falan tatlar anca ozdeslesıyor,rengı kırmızı oluyor.

o çaydan annemde yapar yaa canım tost öle daha güzel olyuor ya kızarmış ekmek misali

o çaydan annemde yapar yaa canım tost öle daha güzel olyuor ya kızarmış ekmek misali

guzel caydır..bızım evde her aksam ıcılır kışın
kızarmıs ekmek yarın kesınlıkle yamıcem 2 zeytın bır domates keserım daha ıyı

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…