Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

burada bayadir havalar bozuk ve bende montumu cikardim artik yapacak bisey yok kis geliyorum diyor :KK9::KK9:

süper olur kaptancim:KK9::KK9:

bizim de gecen yildan kendi bahcemizden vardi, bu yilda kavrulmus hazir aldik ve akrabalarda kabuklu hediye verdiler.
findiktan cok sey yok evde :KK9::KK9:

ayri oluyor ama istemiyorsan, yemek takimi icndeki tatli tabaklarini kahvaltilik olarak kullanabilirsin.
ben kahvaltida büyük tabaklari tercih ediyorum servis tabagi. icine bi güzel domatesimi salataligimi omletimi herseyimi kayuyorum dolu görünücede gözümde doyuyor :KK1::KK1:
diger kahvaltilik takimlarda zeytinlik recellik yada cay bardaklari gibi seylerde bulunuyor. sana bagli almak veya almamak.

benim ufukta olasada kendimi ve sevdigimi hayal ediyorumda insan bi hos oluyor.
gelinlik sayfalarina bakiyorum faceden hep. suanki modaya göre kafamda gelinlik var. kabarik ama sade ve tesettürlü olacak. duvagina kadar herseyi düsündüm bir evlenmemiz dügün eksik :KK9::KK9:
ortada fol yok yumurta yok yani biraz bos hayaller benimki.
size secimde basarilar dilerim :21::21:

süper ozaman kabuklu olmasi iyi olmus :KK52::KK52:

uzun duvaklar harika ama kenarlari küpürlü olacak kabarik olacak acayip görünüyorlar yav :KK76::KK76:

yapicam kahvalti insallah. en büyük problem evde yumurta kalmadi bugün burada resmi tatildi o nedenle yumurtada yok evde.
alisveris yerleride ancak 9-10 gibi aciyorlar alma imkanimda yok. yarin yumurtasiz kalcam :KK9::KK9:

tost ye canım sende. olsun hayal etmek güzldir bana göre süreci hızlandırıyor ben hayal ede ede bugünlere geldim diyorum hep inş. hep güzel olcak duvakların uçları küpürlü harika duryor ama ben tam küpür yani gerçek dantelden istiyorum diğerleri çok uyduruk duruyo simli filan hiç bana göre değil bide prenses etek sevmiyorum yukardan aşağıya gelinlik tek model inicek denediğim gelinliklerden bir kaçı $1000825_10151729555004628_78801283_n.jpg $g14026.jpg $g14037.jpg $p17m42f2penb6njf4f01n15kb1.jpg $p17m42fb97krg6k0i4c12de1ee72.jpg $p17m42ki169f61tiq1sf5ckd1tos1.jpg $p17m42l4171q9vtma1pf31t1prd02.jpg Eki Görüntüle 822440

selam kizlar ben geldim.
misafirlikden yeni geldik.
aklimda kalan 6 cesit pasta vardi, sonra bir sürü kuru yemis hele o cekirdek ve kavrulmus findiklar icim gitti ama zerre kadar yemedim.
cay ictim sadece oda sekersiz, kendimi zor tuttum.
ama beni tebrik edeceginizi düsünerek motive oldum :KK9::KK9:
yemedigim icin coooook mutluyummm:KK9::KK9:

yukarida lsite gördüm, tartilma günü cuma degilmiydi yav:KK53::KK53:

Valla bravooo, iradene bayıldımm:))

Çok güzel bir menü olmuş Seda' cım afiyet olsun. Birde spor yapsan süper gidecek kilolar bu menülere göre ama yapmıyorsun. Hem zayıflarken sıkılaşmanda lazım unutma.

Sarma ne liydi? Onun haricinde süper bir menü. Demek ki Tuba' nın aklını başına getirmek için burdan uzak tutmak lazımmış. Nasıl düzeldi menüler öyle bir anda. Gerçi ben senin üstüne doğum yapıp geldim eski kiloma döndüm nerdeyse :KK9:

Çay eminim çok güzel oluyordur. En kısa zamanda deneyeceğim. :KK16:Nasıl yaptığının miktarlarını da yazsana canım.

Ellerine sağlık canım. :KK16:

Kocaman kocaman tebrik ediyorum seni. Harikasın maşallah :nazar:

Menün gayet güzel. Afiyet olsun. Fındıkların zaten kavrulmamış olması lazım ama 1,5 avuç çok olmuş. Her gün değil de arada bir yersen gayet güzel olur yani hiç bir sakıncası yok.

Hadi bakalım allah kolaylık versin. İnşallah kolay atlatırsın. Ama unutma eğer istersen her şey güzel olur. Menülerinde. Yeter ki iste. :KK34:

Unlu patlıcan? Onun haricinde menün çok güzel. Aferin sana. İyice düzelttin. :KK9:

Hadi bakalım bekliyorum fotoğrafları. Menü paylaşma ama burayıda aklından çıkarma o zaman. Cuma dan cumaya bildirime gel. Hiç olmazsa kilonu kontrol etmiş olursun. 1 kilo nedir ki senin için bikaç güne kalmaz halledersin. Unutma sadece sağlıklı beslen yeter. Okul nasıl gidiyor?

Maçı hiç sorma biz gayet güzel oynadık ama karşı takım hakemle beraber 12 kişi oynadı. Seyirciyi de sayarsak 13 kişilerdi. Ama Allah ın adaleti işte Umut çok güzel bir gol attı. Aslında maçı hak eden takım bizdik. Fatih hocadan sonra hiç umudum kalmamıştı ama bu maçla birlikte yeniden yeşerdi umutlarım. Bu yıl inşallah çok iyi işler çıkaracak bu takım. :KK16:

elimden gelenin en iyisini yapicam kaptancim :KK34:
tebrik ettigin icin tesekkür ederim :KK52::KK52:

tost ye canım sende. olsun hayal etmek güzldir bana göre süreci hızlandırıyor ben hayal ede ede bugünlere geldim diyorum hep inş. hep güzel olcak duvakların uçları küpürlü harika duryor ama ben tam küpür yani gerçek dantelden istiyorum diğerleri çok uyduruk duruyo simli filan hiç bana göre değil bide prenses etek sevmiyorum yukardan aşağıya gelinlik tek model inicek denediğim gelinliklerden bir kaçı Eki Görüntüle 822433 Eki Görüntüle 822434 Eki Görüntüle 822435 Eki Görüntüle 822436 Eki Görüntüle 822437 Eki Görüntüle 822438 Eki Görüntüle 822439 Eki Görüntüle 822440

evet bu tarzda güzel, 2. gelinligi cok begendim, fakat bu tarz gelinlikler uzun kol olunca tuhaf oluyor, kabarik gelinlikler daha iyi duruyor tesettürde. hele o günler gelsinde bakarsin bambaska birsey alirim hayalimdekinden. her yil gelinlik modasi degisiyor, ben evlenene kadar ohoooo..
yada ailem vermedigi icin hic evlenemeyebilirimde, baskasiylada evlenmeyi düsünmedigim icin gelecegin gönüllü evde kalan kizi olabilirim :KK9::KK9:
bakalim hayat bize daha neler sunacak :KK31::KK31:

simdi cikayim artik gidemedim bi türlü.

hayirli geceler herkese tekrardan :KK54::KK54:

Ebrucum sarma galiba pirinçliydi kayınvalidem yapmıs..

Menulerim duZeliyor gercekten, benim birseye tam inanıp karar vermem lazım, ramazandaki oyle bir kararlılıktı, yine o kıvamı bulduguma inanıyorum bayramdan sonra ilk kez.. Biturlu toparlayamamıstım bayramdan beri.. Ama şimdi cok inanıyorum kendime:)

Ecemmmmm çok tatlı bir gelin olmuşsun. Maşallah sana çok yakışmış gelinlik. :nazar: Profesyonel çekimleri de görmek isterim. Hadi bakalım kızlar darısı sizlere inşallah :KK16:

elimden gelenin en iyisini yapicam kaptancim :KK34:
tebrik ettigin icin tesekkür ederim :KK52::KK52:

evet bu tarzda güzel, 2. gelinligi cok begendim, fakat bu tarz gelinlikler uzun kol olunca tuhaf oluyor, kabarik gelinlikler daha iyi duruyor tesettürde. hele o günler gelsinde bakarsin bambaska birsey alirim hayalimdekinden. her yil gelinlik modasi degisiyor, ben evlenene kadar ohoooo..
yada ailem vermedigi icin hic evlenemeyebilirimde, baskasiylada evlenmeyi düsünmedigim icin gelecegin gönüllü evde kalan kizi olabilirim :KK9::KK9:
bakalim hayat bize daha neler sunacak :KK31::KK31:

simdi cikayim artik gidemedim bi türlü.

hayirli geceler herkese tekrardan :KK54::KK54:

pozitif düşün canım iyi geceler

Valla bravooo, iradene bayıldımm:))

tesekkür ederim canim, bende kendimi okadar salmisken kac aydir bu hareketime bayildim suan inanilmaz mutluyum.
hafta sonu sanirim pazar günü misafir gelecek. cesitlerimiz bol olacak hedefim o günde kacamak yapmadan atlatmak insallah :KK52::KK52:

Kızlar ben kaçıyorum yarın erken kalkıp yürümem lazım. Ufaklıkta uyandı şuan kucağımda tekrar nasıl uyutacağımı bilmiyorum. :KK50: Yarın inşallah herkesten güzel sonuçlar bekliyorum. Kocaman öpüldünüz :KK16: Ecem cim yarın kilo bildirimi yapmayı unutma :KK9:

kızlar arkadaşımla konuştum şimdi ve beni çıldırttı desem yeridir tam bi mal çıktı afedersiniz ama :KK47: 8 aydır bi çocukla çıkıyordu babası vermedi bunu çocuga sonra neyse yazın bayramda çocuk çat kapı anayı babayı aldı geldi bi baktık nişan olmuş ama babası hala istemiyo bu malda gitmiş nikah kıymış şimdi anası filan biliyo bi tek baba bilmiyo eğer daha fazla at nişanı derse nikah kıydık dicekmiş valla saydım sövdümm telefon yüzüne kapattım

Son düzenleme:
Kızlar ben kaçıyorum yarın erken kalkıp yürümem lazım. Ufaklıkta uyandı şuan kucağımda tekrar nasıl uyutacağımı bilmiyorum. :KK50: Yarın inşallah herkesten güzel sonuçlar bekliyorum. Kocaman öpüldünüz :KK16: Ecem cim yarın kilo bildirimi yapmayı unutma :KK9:

Hahaha tamam 11 e kadar :)) iyi geceelerr

Ecemmmmm çok tatlı bir gelin olmuşsun. Maşallah sana çok yakışmış gelinlik. :nazar: Profesyonel çekimleri de görmek isterim. Hadi bakalım kızlar darısı sizlere inşallah :KK16:

Faceten eklesene beni unuturum buraya yuklemeyi ozelden atiyorum sana cok tesekkur ederim kuzucum cook opuyorumm

Gunayddıınnn herkese
Gunun ilk kilo bildirimi benden gelsin, hatta ilk mesajı:)
Ben kahvaltımı yapıp yola cıktım bile:)
Kilom geliyoor

Dun kayınvalidem bamya yemeğini nohutlu yapmıstı, daha doğrusu nohut yemeğini bamyalı yapmıstı, tam aldım tabagıma bi guzel.. Sonra hatırladım yarın cuma ve nohut şişirir diye geri doktum tabaktan:) bamyalarını secip almaya çalıstım ama arada belki 1 kasık kadar da nohut gelmiştir. Onun için beklediğim sonuc olmadı, aslında dun aksam tartıldığımda -ki akşamdı sabah ac karnına degildi- 66 cıkmıstım. Artık haftaya insallah daha az cıkarım inşallah

herkese gunaydın.kılomu bıldırıp hemen ıse gıtmem lazım.herkese ıyı gunler
gecen hafta 71.2
bu hafta 70.3
fark 900 gr
:KK42::KK42::KK42:

***13. TAKIM 329. ETAP ***

akashha (78///%)
ayeyldz (74.9///%)

cerenberen16 (92///%)
elifimsuyum (75.8///%)
evamaria (71.2/70.3/0.9/%1.26)

fndkkrdu (55.9///%)

JeLiboNuMm (83///%)
LAydLiNe (64.4///%)
VasthaNerada (67.9///%)

13.TAKIM ORTALAMASI: %

kızlar liste böyle ben doktora gidiyorum bide dershanede sınav var gelmem tahminim 11 i bulur öpütüm hepinizi çok çok kilo verin

kızlar arkadaşımla konuştum şimdi ve beni çıldırttı desem yeridir tam bi mal çıktı afedersiniz ama :KK47: 8 aydır bi çocukla çıkıyordu babası vermedi bunu çocuga sonra neyse yazın bayramda çocuk çat kapı anayı babayı aldı geldi bi baktık nişan olmuş ama babası hala istemiyo bu malda gitmiş nikah kıymış şimdi anası filan biliyo bi tek baba bilmiyo eğer daha fazla at nişanı derse nikah kıydık dicekmiş valla saydım sövdümm telefon yüzüne kapattım
Bence çok yanlış bişey yapmış inşallah babası öğrendiği zaman iyi karşılar yoksa eminim çok kızacağına.

4 ekim 2013- cuma

Baslangıc 75
Gecen hafta 67
Bu hafta 66.3
Fark 700 gr
Tebrikler Tuba' cım. Demek ki uğraşınca oluyor muş :KK34:

herkese gunaydın.kılomu bıldırıp hemen ıse gıtmem lazım.herkese ıyı gunler
gecen hafta 71.2
bu hafta 70.3
fark 900 gr
:KK42::KK42::KK42:
Tebrik ediyorum Nihal' cim gayet güzel bir sonuç. Az kaldı 6 lı rakamlara :KK9:

***13. TAKIM 329. ETAP ***

akashha (78///%)
ayeyldz (74.9///%)

cerenberen16 (92///%)
elifimsuyum (75.8///%)
evamaria (71.2/70.3/0.9/%1.26)

fndkkrdu (55.9///%)

JeLiboNuMm (83///%)
LAydLiNe (64.4///%)
VasthaNerada (67.9///%)

13.TAKIM ORTALAMASI: %

kızlar liste böyle ben doktora gidiyorum bide dershanede sınav var gelmem tahminim 11 i bulur öpütüm hepinizi çok çok kilo verin

Ellerine sağlık Burcu' m. Ben buralardayım düşünme sen burayı. Ama kilo bildirimi yapmadın :44:

sen kapalı mısın niyeyse seni hiç kapalı düşünmemişim ben :KK17: ben şu an araştırmalardayım canım seçenek belirliyorum seçicem ama beğendiklerim hep 2500 3000 arasında gencay çok endişeli gelinlikçinin en pahalı gelinliğini alcam dşye :KK52: saka tabiki bakıyorum işte cnm. ama tessettürlü çok zor ya normal gelinlikten :KK30:

Günaydın canım :KK3:
Ben kapalı değilim ama inş olacağım. Tesettürlü gelinliklerin bir çoğu çok kötü ben bunu istiyorum tahminen fiyatı çok fazladır ama yapçak bir şey yok :KK52:

$1.jpg

X