Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

tost ye canım sende. olsun hayal etmek güzldir bana göre süreci hızlandırıyor ben hayal ede ede bugünlere geldim diyorum hep inş. hep güzel olcak duvakların uçları küpürlü harika duryor ama ben tam küpür yani gerçek dantelden istiyorum diğerleri çok uyduruk duruyo simli filan hiç bana göre değil bide prenses etek sevmiyorum yukardan aşağıya gelinlik tek model inicek denediğim gelinliklerden bir kaçı Eki Görüntüle 822440

Valla bravooo, iradene bayıldımm:))

elimden gelenin en iyisini yapicam kaptancim
tebrik ettigin icin tesekkür ederim

evet bu tarzda güzel, 2. gelinligi cok begendim, fakat bu tarz gelinlikler uzun kol olunca tuhaf oluyor, kabarik gelinlikler daha iyi duruyor tesettürde. hele o günler gelsinde bakarsin bambaska birsey alirim hayalimdekinden. her yil gelinlik modasi degisiyor, ben evlenene kadar ohoooo..
yada ailem vermedigi icin hic evlenemeyebilirimde, baskasiylada evlenmeyi düsünmedigim icin gelecegin gönüllü evde kalan kizi olabilirim
bakalim hayat bize daha neler sunacak

simdi cikayim artik gidemedim bi türlü.

hayirli geceler herkese tekrardan

Ebrucum sarma galiba pirinçliydi kayınvalidem yapmıs..

Menulerim duZeliyor gercekten, benim birseye tam inanıp karar vermem lazım, ramazandaki oyle bir kararlılıktı, yine o kıvamı bulduguma inanıyorum bayramdan sonra ilk kez.. Biturlu toparlayamamıstım bayramdan beri.. Ama şimdi cok inanıyorum kendime:)

Ecemmmmm çok tatlı bir gelin olmuşsun. Maşallah sana çok yakışmış gelinlik. Profesyonel çekimleri de görmek isterim. Hadi bakalım kızlar darısı sizlere inşallah

pozitif düşün canım iyi geceler

Valla bravooo, iradene bayıldımm:))

tesekkür ederim canim, bende kendimi okadar salmisken kac aydir bu hareketime bayildim suan inanilmaz mutluyum.
hafta sonu sanirim pazar günü misafir gelecek. cesitlerimiz bol olacak hedefim o günde kacamak yapmadan atlatmak insallah

Kızlar ben kaçıyorum yarın erken kalkıp yürümem lazım. Ufaklıkta uyandı şuan kucağımda tekrar nasıl uyutacağımı bilmiyorum. Yarın inşallah herkesten güzel sonuçlar bekliyorum. Kocaman öpüldünüz Ecem cim yarın kilo bildirimi yapmayı unutma

kızlar arkadaşımla konuştum şimdi ve beni çıldırttı desem yeridir tam bi mal çıktı afedersiniz ama 8 aydır bi çocukla çıkıyordu babası vermedi bunu çocuga sonra neyse yazın bayramda çocuk çat kapı anayı babayı aldı geldi bi baktık nişan olmuş ama babası hala istemiyo bu malda gitmiş nikah kıymış şimdi anası filan biliyo bi tek baba bilmiyo eğer daha fazla at nişanı derse nikah kıydık dicekmiş valla saydım sövdümm telefon yüzüne kapattım

Son düzenleme:

Hahaha tamam 11 e kadar :)) iyi geceelerr

Ecemmmmm çok tatlı bir gelin olmuşsun. Maşallah sana çok yakışmış gelinlik. Profesyonel çekimleri de görmek isterim. Hadi bakalım kızlar darısı sizlere inşallah

Faceten eklesene beni unuturum buraya yuklemeyi ozelden atiyorum sana cok tesekkur ederim kuzucum cook opuyorumm

Gunayddıınnn herkese
Gunun ilk kilo bildirimi benden gelsin, hatta ilk mesajı:)
Ben kahvaltımı yapıp yola cıktım bile:)
Kilom geliyoor

Dun kayınvalidem bamya yemeğini nohutlu yapmıstı, daha doğrusu nohut yemeğini bamyalı yapmıstı, tam aldım tabagıma bi guzel.. Sonra hatırladım yarın cuma ve nohut şişirir diye geri doktum tabaktan:) bamyalarını secip almaya çalıstım ama arada belki 1 kasık kadar da nohut gelmiştir. Onun için beklediğim sonuc olmadı, aslında dun aksam tartıldığımda -ki akşamdı sabah ac karnına degildi- 66 cıkmıstım. Artık haftaya insallah daha az cıkarım inşallah

herkese gunaydın.kılomu bıldırıp hemen ıse gıtmem lazım.herkese ıyı gunler
gecen hafta 71.2
bu hafta 70.3
fark 900 gr

***13. TAKIM 329. ETAP ***

akashha (78///%)
ayeyldz (74.9///%)

cerenberen16 (92///%)
elifimsuyum (75.8///%)
evamaria (71.2/70.3/0.9/%1.26)

fndkkrdu (55.9///%)

JeLiboNuMm (83///%)
LAydLiNe (64.4///%)
VasthaNerada (67.9///%)

13.TAKIM ORTALAMASI: %

kızlar liste böyle ben doktora gidiyorum bide dershanede sınav var gelmem tahminim 11 i bulur öpütüm hepinizi çok çok kilo verin

Bence çok yanlış bişey yapmış inşallah babası öğrendiği zaman iyi karşılar yoksa eminim çok kızacağına.

4 ekim 2013- cuma

Baslangıc 75
Gecen hafta 67
Bu hafta 66.3
Fark 700 gr
Tebrikler Tuba' cım. Demek ki uğraşınca oluyor muş

herkese gunaydın.kılomu bıldırıp hemen ıse gıtmem lazım.herkese ıyı gunler
gecen hafta 71.2
bu hafta 70.3
fark 900 gr
Tebrik ediyorum Nihal' cim gayet güzel bir sonuç. Az kaldı 6 lı rakamlara

Ellerine sağlık Burcu' m. Ben buralardayım düşünme sen burayı. Ama kilo bildirimi yapmadın :44:

Günaydın canım
Ben kapalı değilim ama inş olacağım. Tesettürlü gelinliklerin bir çoğu çok kötü ben bunu istiyorum tahminen fiyatı çok fazladır ama yapçak bir şey yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…