Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

ne güzel işte tutumlu olmak
bende tutumluyumdur kayınvalidemle o yüzden de anlaşıyoruz
o benden de tutumludur
ve çok zevkli bir kadındır
alışveriş arkadaşımdır benim

bende kaynanamla çok güzel alışverş yapıyorum ama işte para olunca har vurup harman savuruyorlar

günaydın kızlar ben birazdan çıkacagım aman hiç de gidesim yok ya neyse el mahkum gidicez artık

Ayy benimkide iciyo sinir oluyorum. Cokpis kokuyo ya. Gerci benim yanimda eskisi gibi cok iemiyo uzaklasiyorum yanindan cunku. Kikusu midemi bulandiriyo. Oda anladi yanindaykenicmiyi.Ama soz verdi evlenince birakicak. Suanda biraksa daha iyi olucak aslinda onun sigara cay kola icmesi vs yasak kanindan dolayi icme diyorum ama anlamiyo. kola ve cayi birakti arada bi cay iciyo ama sigara

Anliyorum kaptancim peki listemde ne gibi degisiklikler yapmaliyim ?
Sonucta spson 6 kilom :)

herkese gunaydın arkadaslar.bı bakayım dedım ne var ne yok dunden berı dıe.ben sımdı cıkıyorum.kayınvalıdemlere kahvaltıya gıdıcem..gelınce gorusuruz

günaydın kızlar ben birazdan çıkacagım aman hiç de gidesim yok ya neyse el mahkum gidicez artık

günaydin canim, nereye gidiyorsunki istemiyorsun canim

yok canım,nıhal de bana,sorun yok

gunaydın burcucum....

herkese gunaydın arkadaslar.bı bakayım dedım ne var ne yok dunden berı dıe.ben sımdı cıkıyorum.kayınvalıdemlere kahvaltıya gıdıcem..gelınce gorusuruz

günaydin canim, afiyet olsun görüsmek üzere

Günaydın herkese... Daha yeni uyandım ben, 15 gündür hayalini kurduğum şeyi yapmış oldumm

günaydin canim,
ben nur 22 yasimdayim, ögrenciyim, bu grupta eskiyim biraz. tatil, ramazan, sinavlar derken ancak döndüm.
hosgeldin canim

kizlar yesil cayi hepimiz biliyoruz ve cogumuz iciyoruz.

icinde kafein olan seyler troid yavasligi icin zararli. yesil cayin troide zarari varmidir biliyormusunuz?

birde dün forumda okudum,
yesil cayin icerisine yarim limon suyu, 5-10 dakakika demlenmesi icin limon kabugu ve sonra onu cikartip icine soda/maden suyu döküp iciyorlar.
bunu yapan var mi, yararini gördü mü?
forumdaki arkadaslar yemeklerine dikkat edip bu karisiminda yani sira cok efektiv bir karisim oldugunu yazmislar.

kizlar spor icin bugün 4. günüm.
dün hamlamakdan zor oturup kalktim ve yürüdüm ona ragmen spor yaptim.
spordan kastim, bacak,popo ve bir tane karin egzersizleri arti pedal cevirme ve su siseleri ile kol kaslarini calistirma.
dizlerim ve popomun agrisi cok fazlaydi dün. yürükende sanki dizlerim gevsemis gibi hissettim bandlari zedeledim diye cok korktum.
aslinda cok yüklenmedim ama cok fena agriyordu, bugün halen biraz agiriyor.

bu derece hamlamamnormalmidir sizce, nerede yanlis yaptim bilmiyorum.
detayli sekilde yazayim 3 gün yaptiklarimi

1.gün 55dk. normal tepo yürüyüs, 5 dakika kosu
2.gün 1,5saat pedal cevirme (kücük bisiklet tarzi); ebru salliyla pilateste bi kac karin ve bacak hareketi, 50 squat
3. gün 70dk. pedal cevirme; 55 squat, su siseleri ile kol calisma

bugün yine squat yapacagim, eger gezmeye cikmazsak yine pedal cevirecegimen 1saat civari
belki bir kac pilates hareketi yapabilirim, özellikle karin hareketi bana cok gerekli

ılk defa duyuyorum nurcum.bı netten arastırayım bı sey bulursam paylasırım
sporların ıyı bence,sahsen sanırım 1.5 saat pedal cevıremem
ben zamandan tasarruf ıcın kosuyu tercıh edıyorum.en az 30 dk kosuyorum,30 dk da cesıtlı egzersızler yapıyorum.
fakat asıl problem karın bolgemde.mekıklerımı bayadır cekmıyorum.pzartesı hepsıne agırlık verıcem ıns.efsane gerı donuyor

Ayy bende baslicam pazartesi sporuma bayadir ihmal ettim olmuyor boyle :)

kızlar ben daha yemeğimi yemedim babam balık yapıyo çünkü

Kızlar ya ben telefon alıcam ama maximum 750-800 tl verebiliirm hangi markayı önerirsiniz ?

samsung HTC LG vs..
s3 mini istemiyorum :26:

Slm kızlar gelemedim masa üstü pc format bekliyor netbookta sorun çıkardı cepten yazıyorum geçmişe bakabilirmiyim şuan bilmiyorum inşallah sorun yoktur kimsede.

olsun kosu dahada faydalidir belkide.
aslinda benim yürüyüslerim mesurdu ama artik cok soguk oluyor yürüdügüm yerde agac filan yok cook bos bir alan rüzgar cok sert esiyor yagmur desen artik havalar hep bozuk. birde kostugum yeri kuslar basti gecen cok korktum bidahada gitmem oraya yaza kadar
ama walk at home yapabilirim pedaldan bikarsam.

mekik cekmeyi hic sevmiyorum. ama benimde karin bölgemde sorun var onun icin baska hareket yapiyorum biktirmak istemiyorum kendimi istedigim tarz spor yapayimki aliskanlikhaline gelsin

bugünki menüm

kahvalti 12:30
2kk peynir ( 45%yag)
ve 2 yumurta ile omlet
1tk siviyag
1 domates
salatalik
1kk peynir
6 zeytin
1 tam bugday topuz ekmek

15:00
1 nektarin

17:00
2 balik filet izgara
ile 1 limon

salata:
2 domates
salatalik
marul
1 limon
1tk sivi yag

2 bardak yesil cay
( 1 bardak daha icecegim)
yarim litre su ictim,
yatana kadar en az 1 lt icmek zorundayim.
bu ara su icme problemim var

1 saat pedal cevirme
60 squat
birazdan 2-3 pilates hareketide yapacagim

kizlar sporda bugün 4. günümdü,
fakat ben sabah 200gr artida ciktim
kac zamandir 74.9kg olan ben 75.1kg ciktim
bukadar kisa sürede 3 günlük spor gecmisiyle kas yapmis olamam degil mi?
hani kas daha agir yapiyormusya insani

Selam kızlarr

Butun gunum temizlikle geçti, annem sağolsun cam perde hiç bir şey bırakmadık ^^

BAkalım neler kaynatmışsınız bugün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…