Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Sinir oluyorum bende böyle durumlara. Küplere biniyorum resmen. :KK47:

Aynen canım çok teşekkürler yakındır hedef çünkü bu kez uzatmamaya karar verdim.

Ne dizisi? Benim en sevdiğim dizi Yalan Dünya birde geçen sezon işler güçler vardı. Onların haricinde izlemedim hiç dizi.

15 yıl içtikten sonra iki buçuk sene önce bıraktım allaha şükür. Hatta sigarayı bıraktığım gün 04.04.2011. Gülce Su'nun doğum tarihi 04.04.2013 sigarayı bıraktıktan tam iki sene sonra doğum yaptım. Öyle kötü bir alışkanlık ki şimdi içen insanların kokusuna bile dayanamıyorum bunca sene neden içmişim anlamıyorum. Hatta eşimle birlikte bıraktık. Şuan evimizin havası ve çocuklarımızın ciğerleri tertemiz:KK16:

Teşekkürler canım. Böyle yazarsan daha iyi olur çünkü herkesin klasiği farklı oluyor. :KK34: Afiyet olsun süper bir menü olmuş.

kaptan seni de alkışlıyoruz
15 yıl sonra süpersin:KK9::KK9::KK9:

bizdede ütü çok oluyor ama ben ne var ne yok ütülediğim için yoksa babam kumaş filan giyen insan değil yani saatlerimi geçiremem ama seviyorum ütü işini biraz aynen gencay hamarat kızı kaçırmadı yarın onlara gitcem kardeşinin doğum günü var sanki kendi doğum günü isteklerde bulunuyo paşam :KK53:

eee biliyo çocuk hamarat kız arkadaşı var
fırsatı kullanıyor
bak bende hamarattım bu akşam
buzluk için börek yaptım koydum birde piramit pasta yaptım onu da buzluğa attım
misafir gelince iyi oluyor hazır
bu ikilinin yanına birde makarna salatası
ani misafir menüsü hazır

selam kizlar nasilsiniz?
aldigim 3 kg mi verip tekrar dönecegimi yazmistim fakat sizden uzakta 1 gr bile eremiyorum :KK43:
grup baskisina ve sorumluluk hissetmem gerek.
listeye tekrar ne zaman alinirim?
ben hergün aranizda olmak istiyorum yine

ekmekler biraz fazla olmuş canım :KK50:

biraz meyveli bi menü olmuş ama kaçamaksız güzel olmuş :KK54:

nurcum tatlım hoşgeldin ben burdayım eskilerden ebru venüs var başkada kimse yok sanırım :KK50: hayırdır kasımda ne var yoksa düğün nişan filan mı?

canım yarın mümkünse tartıya çıkma şok geçirirsin kuru ve bulgur seni öle bi şişirmiştir ki. gerçek bal olursa doğru canım çünkü şeker yok gerçek balda yani glikoz yok ama gerçek bal bulmak zor ama ben şanslıyım babamın amcası arıcılık yapıyor ama ben sabah suya karıştırıp içiyorum genelde

tatlım menülerini beğendim :KK54:

güzel olmuş :KK52:

bir tanidigin dügünü olacak insallah

kaptan seni de alkışlıyoruz
15 yıl sonra süpersin:KK9::KK9::KK9:

eee biliyo çocuk hamarat kız arkadaşı var
fırsatı kullanıyor
bak bende hamarattım bu akşam
buzluk için börek yaptım koydum birde piramit pasta yaptım onu da buzluğa attım
misafir gelince iyi oluyor hazır
bu ikilinin yanına birde makarna salatası
ani misafir menüsü hazır

ayy şu misafirleri bi ben sevemedim yaaaa :KK52: herşey ben lise sınavına hazırlanırken başladı burcunun sınavı var annem izinli değilim filan bayramdan bayrama misfirimiz oluo valla :KK52:

selam kizlar nasilsiniz?
aldigim 3 kg mi verip tekrar dönecegimi yazmistim fakat sizden uzakta 1 gr bile eremiyorum :KK43:
grup baskisina ve sorumluluk hissetmem gerek.
listeye tekrar ne zaman alinirim?
ben hergün aranizda olmak istiyorum yine

bir tanidigin dügünü olacak insallah

tatlıcım listeye girmen için o 3 kiloyu vermenlazım ama burayada uğraman lazım

tatlıcım listeye girmen için o 3 kiloyu vermenlazım ama burayada uğraman lazım

ben düzenli olarak burada bulunmazsam veremiyorum zaten :KK43:
tek basima kimseye karsi sorumluluk hissetmeyince eski aliskanliklarima geri dönüyorum.
basladigim günden beri menülerimi hic begenmiyorum.
buradaki eski menülerimi özledim

ben düzenli olarak burada bulunmazsam veremiyorum zaten :KK43:
tek basima kimseye karsi sorumluluk hissetmeyince eski aliskanliklarima geri dönüyorum.
basladigim günden beri menülerimi hic begenmiyorum.
buradaki eski menülerimi özledim

e dön aramıza artık nurcum ne bekliyorsun :KK19:

yok tatlımmm bildiğin şehirlerarası yol gibi olcak aramız Allahtan yoksa ben çıldırırım Allah a yakın bana uzak olsunlar iyi insanlar ama gencay ı etkilerinden biraz krtarmam lazım yoksa evlilik zorlaşır

iyi canım oradan şanslısın
ben altlı üstlü oturuyorum
ama kayınvalidem çok iyi bir insandır
7 yıldır hiç bir sorun yaşamadık
bir 5 sene daha böyle yaşarız sonra kendi evimize geçeriz
çocukların büyümesi gerek

cnm benım hep duymussundur bı de ben dıyeyım:KK1: flört baska,nısanlılık baska,evlılık bambaska.cok guzel yanları var.bana kalırsa cok eglencelı.bız esımle 8 yıl flort 2 yıl nısanlılık yasadık ve evlılıkte 3 yılımızı da bıtırdık.ama ınanırmısın her gun baska guzel ve ozel.ama tek soyleyebılecegım sey sevmeyınce evlılık cok zor olur dıye dusunuyorum.
emın ol cok guzel seyler yasayacaksın.aynı evın ıcınde yasamak cok farklı.aslında derler ya evlenınce degısılıyo dıye.hayır ben katılmıyorum.cunku ben onu hıc evde gormedım kı,onu evde yasamadım kı,bence bu karsı tarafa haksızlık.onu cıkarken veya nısanlıyken tam anlamıyla tanıyamazsın.
ya kısacası guzel bısey evlılık.bunu yenı evlı sayılabılecegım ıcın soylemıyorum.bunu hıssedıyorum
allah sıze de nasıp etsın

anammm siz kundaktan berabersiniz herhalde
ne kadar çok olmuş
ama ne güzel hiç heyecanını kaybetmemişsin

e dön aramıza artık nurcum ne bekliyorsun :KK19:

dönücem baska yolu yok. bu günki menümü yazmasam daha iyi olur ama yarindan itibaren paylasima baslicam.
burada cok güzel kilo vermistim.
ramazan sonrasina kadarda kilomu korumustum, ne olduysa sonrasinda oldu.
tipik sinav stresleri düzensiz ve kolay az zaman alan yiyeceklerle beslenme.
hatalarii biliyorum ve dogrusunu yapmayida biliyorum, sizinde desteginizle basaricam insallah.
bu arada 3 gündür spor yapiyorum.
hergün düzenli yapmaya dvm edicem insallah

ne kadar çok olmuş

benimkilerde iyi canım ama ben şimdi maddi açıdan biraz tutumluyum (anneme çekmişim) gencay ın ailesi bugün buldum hopp mangal her hafta piknikteyim biliyorsunuz hani bu olaylardan kopartıp rahat rahat paramı kmseye yedirmeden emellerimi hayallerimi gerçekleştirmem lazım o nedenle en uzak nereyse ora :KK52:

dönücem baska yolu yok. bu günki menümü yazmasam daha iyi olur ama yarindan itibaren paylasima baslicam.
burada cok güzel kilo vermistim.
ramazan sonrasina kadarda kilomu korumustum, ne olduysa sonrasinda oldu.
tipik sinav stresleri düzensiz ve kolay az zaman alan yiyeceklerle beslenme.
hatalarii biliyorum ve dogrusunu yapmayida biliyorum, sizinde desteginizle basaricam insallah.
bu arada 3 gündür spor yapiyorum.
hergün düzenli yapmaya dvm edicem insallah

En Büyük KK
hadi bakalım nurcum gideek o kilolar çıtır olacaksın :KK52:

benimkilerde iyi canım ama ben şimdi maddi açıdan biraz tutumluyum (anneme çekmişim) gencay ın ailesi bugün buldum hopp mangal her hafta piknikteyim biliyorsunuz hani bu olaylardan kopartıp rahat rahat paramı kmseye yedirmeden emellerimi hayallerimi gerçekleştirmem lazım o nedenle en uzak nereyse ora :KK52:

ne güzel işte tutumlu olmak
bende tutumluyumdur kayınvalidemle o yüzden de anlaşıyoruz
o benden de tutumludur
ve çok zevkli bir kadındır
alışveriş arkadaşımdır benim

cerenberen16 ve evamaria hosgeldiniz, ben nur eski üyelerdenim.
22 yasimdayim, okuyorum, suan 74,9kg mim, gruba basladigimda sanirim 81 kiloydum yanlis hatirlamiyorsam.
en son gruptan izine ciktigimda 72,1kg dim.
bu grup bana cok sey katti, güzel sohbetlerimiz oldu, en önemlisi herkes karsisindakini düsünerek özenle menüler hakkinda elestiriler yapildi. bazen elestiriler biraz daha baskiciydi ama bu karsimizdaki insanlarin bizi ne kadar ciddiye aldigi ile alakali, en cokda bunu seviyorum bu grupta herkes cok samimi.
kimse kacamak yapmamaya calisiyor ama yaptigindada acik acik belirtiyor ve telkin ediliyorki birdaha yapmasin.
benimde kacamagim olmustu ve bu kacamaklarin son bulmasida arkadaslarimin sayesinde olmustu.
cok uzun yazdim ya :KK53:

inanır mısın o kadar flört etsem sıkılırım ya :KK53: aşk olduğu sürece herşey oluyo canım ya birazda farklılığı kendin yaratcan :KK52:
yok ya sıkılmadık hıc, asıktık,genctık,bırbırımıze tutunduk dıyelım..

ne kadar çok olmuş
yok ,o kadar da degıl.lıseden berı beraberız.ama esıme cok asıgım..ve ben her gun yenı bı sabaha kalktıkca yenı bır es goruyorum yanımda,aslını aratmayan ve ismi cismi aynı kalan..dedıgın gıbı heyecanı kaybetmemek,guzel söz..

kaptancim nasilsin,

ben en son bu grupta kilo bildirimi yaptigimda 72,1kg dum diye hatirliyorum,
dogrusunu nereden bulabilirim?
suanki kilom 74,9kg.
listeye alinmam icin 2,8kg vermem yeterli mi?

hedef kilomu 59 kg diye vermistim sanirim.

kızlar ben yatıyorum size iyi gecelerrrrrrrrr
ıyı gecellerr

kızlar bende kaçtım hepinize iyi geceler sabah gitmeden uğrarım :KK3::KK16::KK54::KK76:
ıyı gecelerrr

cerenberen16 ve evamaria hosgeldiniz, ben nur eski üyelerdenim.
22 yasimdayim, okuyorum, suan 74,9kg mim, gruba basladigimda sanirim 81 kiloydum yanlis hatirlamiyorsam.
en son gruptan izine ciktigimda 72,1kg dim.
bu grup bana cok sey katti, güzel sohbetlerimiz oldu, en önemlisi herkes karsisindakini düsünerek özenle menüler hakkinda elestiriler yapildi. bazen elestiriler biraz daha baskiciydi ama bu karsimizdaki insanlarin bizi ne kadar ciddiye aldigi ile alakali, en cokda bunu seviyorum bu grupta herkes cok samimi.
kimse kacamak yapmamaya calisiyor ama yaptigindada acik acik belirtiyor ve telkin ediliyorki birdaha yapmasin.
benimde kacamagim olmustu ve bu kacamaklarin son bulmasida arkadaslarimin sayesinde olmustu.
cok uzun yazdim ya :KK53:
merhaba nur.ısmım nıhal 28 yasındayım 3 yıllık evlıyım henuz bebegım yok.84 kılodan kendı cabalarımla 75 edustum spor ve dıyetle.sonra guruba gırdım sımdı de gordugun gıbı 71.2 yım.sen de yenıden hosgeldın dıyelım o zmn.
bu platform bana cok ıyı gelıyor.benı dıgerlerıne sorumlu kılıyor.agzıma aldıgım her lokmada aksama ben bunun hesabını nasıl verırım dıyorum,haklısın bu konuda burası süper bı ortam,yorumlar konusunda da haklısın

ıyı gecellerr

ıyı gecelerrr

merhaba nur.ısmım nıhal 28 yasındayım 3 yıllık evlıyım henuz bebegım yok.84 kılodan kendı cabalarımla 75 edustum spor ve dıyetle.sonra guruba gırdım sımdı de gordugun gıbı 71.2 yım.sen de yenıden hosgeldın dıyelım o zmn.
bu platform bana cok ıyı gelıyor.benı dıgerlerıne sorumlu kılıyor.agzıma aldıgım her lokmada aksama ben bunun hesabını nasıl verırım dıyorum,haklısın bu konuda burası süper bı ortam,yorumlar konusunda da haklısın

tanistigimiza memnun oldum o halde :KK19:
hosbuldum canim :KK54:
masallah cok güzel kilo vermissin, tebrik ederim.
hedef kilona ulasacagina inaniyorum seni tanimadigim halde azmine dayanarak :KK9::KK9:

arkadaslar ben de yatıyorum artık,
yarın gorusmek uzere,
ıyı uykular,
yarının dunden daha guzel olması dıleğıyle....

X