100 gün diyet hedef 70 başlangıç 85 eşlik edenler buyursun

İste geldim ama çok üzüldüm canim yaa yazik kadina..
Tatlim elma kurune devam ediyorsun deqilmi faydasi oldumu
Oldu oldu canım.. Sanki daha az acıkıyorum:)

İnsallahh tatlimm insallah kilo verince ilk kayinvalideyi utandiricam o soktu hep kocamin aklina karin cok kilolu diye ondan sonrada adam beni beqenmemeye basladi

Ah bu kaynanalar!! Onaneymiş ya

Aynrnnn canımın içi :) burdan zayıflamadan Ayrılan kalmayacak

Yanlışların görmeden doğruları bulamıyoruz
Iyi ki vakit ilerlemeden gerçeği görmüşsün canım... Seni haketmemiş o!

Yürüyüş artı göbek eritme hareketleri yap tatlım.

Oldu oldu canım.. Sanki daha az acıkıyorum:)

Ah bu kaynanalar!! Onaneymiş ya

Aynrnnn canımın içi :) burdan zayıflamadan Ayrılan kalmayacak

Hmm bende bi deneeyim bari
Ahh ahh benim kaynana iyi hosturda o dili varya o dili fena bide insana tatli tatli yalasdip sokuyo lafini

Bende tam tersi canım kilo Alınca yüzüm kollarım göbeğim şişer hemen.. Üstüme giyecek birşey bulamıyorum yüzüm balon gibi oluyor ve doğumdan kalma sarkık göbekte var of ya of...

Yanlışların görmeden doğruları bulamıyoruz
Iyi ki vakit ilerlemeden gerçeği görmüşsün canım... Seni haketmemiş o!

Allaha her gün bunun için şükrediyorum cnmm..ilk zamanlarda kendime yediremiyordummm ama şimdi rahat rahat söyleyebiliyorummm SEVMEMİŞ BENİ BARİZ BELLİİ..Sevseydi değer verirdiii..ben hem sevdim hem değer verdimm..şımardı tabiii, çantada keklik sandı beni..Koklamadığı gül kalmamış, ama koklanmayan gül istiyor beyfendiii, olduuuuuuuuuuu...Onun tek derdi bir aile kızıyla evlenmekkk.. bütün aile saolsunlar beni kurban seçtilerrr..Hepsini Allaha havale ettimm..çünkü aklı başkasında çocuğunnn..bunu bile bile yaptılarrr..Neyse sayelerinde zayıflicam inşallahhh :)

Hmm bende bi deneeyim bari
Ahh ahh benim kaynana iyi hosturda o dili varya o dili fena bide insana tatli tatli yalasdip sokuyo lafini

kızlar affınıza sığınarak bir şarkı paylaşacamm..bugün şarkılardan gittikk..sadece eğlence amaçlııı..asla saygısızlık olarak anlaşılmasınnn..amacımız gülmek eğlenmekkk :) yoksa zaten ilerde hepimiz kaynana olacazzzz

Herkeseeee küçülmüş midelerimizleeee iyi geceler ,tatlı uykularrrrrr..bebişlerinizi yerime öpünnn

Sana katiliyorum canim insanda sucluluk duygusu oluyor yedigi zaman

ya ben napimmm(ex kaynana adayım) kendisi gelmeden namı geldiiiii
Aahh su kaynanalar acaba gercekten iyi bi kaynans varmi onlara gore biz ogullarini elinden aliyoz oyuzden dusmanlar bize benim evim ayri ama ayni mahalledeyiz bir gece erken yatsak telefona sariliyo niye isiginiz yanmiyo diye daha neler neler evi hergun supurup siliyorum diye gelip kiziyor suprurken elektirik harciyomusum kabus gibi

Ğe
Pes ya daha nler... Benimki anlayışlı takip eder ama bişey demez birazda ben bastırıyorum yani asla Saygısızlık etmem ama lafımıda esirgemem.. Zaten benimki ayrı tip bi iyi bi gıcık hala anlamadım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…