100 gün diyet hedef 70 başlangıç 85 eşlik edenler buyursun

Afiyettt olsun şekerimmm..akşam menümüz aynıymış

Ben bugun gec kalktim 1 de kahvaltim bitti 2 yumurta 1 zeytin Nescafe içtim oncesinde elmali tarcinli kurden ve limonlu su icmistim

Selam kizlar bende sizinle ayni dertten muzdaribim bende 32 yasindayim 1 cocuk annesiyim oglum 11 aylik 72 kiloyla ve tup bebek tedavisiyle hamile kaldim doguma 92 kiloyla gittim hastaneden ciktigimda 85 kiloydum o ara tasinma telasim falan derken 72 kiloya kadar indim ama sonra geri gelmeye basladi lanet kilolar benim guatr sorunumda var malesef calismadigi icin kilo aldiriyor ilac kullaniyorum suan kilom 77 ve ben 64 kiloya kadar vermek istiyorum ben biraz cek kalmisim gerci, ama benide araniza alirsaniz sevinirim bu halimle hic mutlu degilim tedavilere baslamadan once 65 kilo felandim ama tup bebekten once doktorum ilaclarla menepoza soktu ve cok kilo aldim
iki ablam var ve ikiside 90 kilo felan onlar gibi olmaktan cok korukuyorum

Kizlarrrr bugün super super otesiyimmm markete gitmeye bile erinen BENN bunun leslie ile 500 daima basladim tam gaz devammmm ama insanin çok eğlenceli bebeqim olduqu icindert ettiqim yürüyüş propleminide cozdum tavsiye ediyorum mutlaka bi deneyin YouTube de videoari var cokk eğlenceli

Hiccc bisry icin gec kalmadik sekerimm hosgeldin aramiza

Hosgeldin aramiza canim birlikte kurtuluruz kilolardan destekle:)

Hoş geldin cnm :) doğru yerdesin merak etme..Allahın izniyle hepimiz birbirimize desteğimizle yağlardan kurtulacazzzz..

Kızlarrr, Sordum kimse bişi yazmadı..belki de görmeyen vardır..son bi kez şansımı deneyeyim aranızda zerdeçal veya karahindiba kökü kullanan var mı...

rin, post: 39313198,: 651103"]Kızlarrr, Sordum kimse bişi yazmadı..belki de görmeyen vardır..son bi kez şansımı deneyeyim aranızda zerdeçal veya karahindiba kökü kullanan var mı...

Yok onlari kullanmadim ama suyumun icine kabuk tarcin ve karbonat koyuyoorum tarcin ozellikle istahhimi kesiyo

Kızlarrr ne kadar çok mesaj dolmuş tek tek cevP veremedim hepinize afiyet olsun
Mirjam hoşgeldin geç olur mu bizde yolun BaşındA sayılırız
Bugün malum pazar Yoğunluğu ancak eve geldim yemek yapıyorum
Sabah kahvaltıya davetliydik neler vardı neler... Benim menü 4 dilim peynir 3 zeytin 1,5 yumurta iki dilim ekmek
Öğle salata ayran
Ara elma
Türk kahvesi şekersiz

Elma kürüne yarın başlıcam sanırım

cok tesekurler arkadaslar hosbulduk. bende bugun 6 gundur lahana detoxu yapiyorum kac gundur lahana corbasi meyve sebze ve haftada iki defa et yiyorum yarin bitiyor insallah yarin tartilacacagim bakalim ne oldu.. bundan sonrada herseyden az az yiyerek ve vakit buldukca spor yaparak devam etmek istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…