100 gün diyet hedef 70 başlangıç 85 eşlik edenler buyursun

Karbonatli sdu cildede iyi geliyo bide aloe vera ciceqi kullasan onun ben cok faydasini gordum dogum lekelerimi gecirdi

yarın zerdeçal alıp denicem .. çünkü denemediğim şey kalmadı aloe verayı bile denedim..aşağıda ekili. saksımda bile var..ama o da olmadı :KK43: sanırım içten tedavi lazım o yüzden bir de bunu deneyim diyorum ..şansıma artık

cok tesekurler arkadaslar hosbulduk. bende bugun 6 gundur lahana detoxu yapiyorum kac gundur lahana corbasi meyve sebze ve haftada iki defa et yiyorum yarin bitiyor insallah yarin tartilacacagim bakalim ne oldu.. bundan sonrada herseyden az az yiyerek ve vakit buldukca spor yaparak devam etmek istiyorum

Lahana detoksuna ben de yapmak istiyordum ama kokusu izdirap geliyor faydasi oldummu tartilinca mesaj atarmisin nasil hissediyordum kendini.

Lahana detoksuna ben de yapmak istiyordum ama kokusu izdirap geliyor faydasi oldummu tartilinca mesaj atarmisin nasil hissediyordum kendini.
Tabiki yazarim canim evet kokusu ve tadi hic iyi degil icinde bolca sogan oldugu icin tatli bi tadi var ama kararliyim nisanda ikinci bebegim icin tedaviye baslayacam o zamana kadar zayiflayacam insallah

Kızlar bir tane lahmacun yiyecek gibiyim ama kararsızım da akşam yemeğimi 4 te yiyorum her gün zaten.

su ne yaptın merak ettim :)
Selam kizlar bende sizinle ayni dertten muzdaribim :KK61:bende 32 yasindayim 1 cocuk annesiyim oglum 11 aylik :emir_bebek:72 kiloyla ve tup bebek tedavisiyle hamile kaldim doguma 92 kiloyla gittim hastaneden ciktigimda 85 kiloydum o ara tasinma telasim falan derken 72 kiloya kadar indim ama sonra geri gelmeye basladi lanet kilolar benim guatr sorunumda var malesef calismadigi icin kilo aldiriyor ilac kullaniyorum :KK61:suan kilom 77 ve ben 64 kiloya kadar vermek istiyorum ben biraz cek kalmisim gerci, ama benide araniza alirsaniz sevinirim bu halimle hic mutlu degilim :KK43: tedavilere baslamadan once 65 kilo felandim ama tup bebekten once doktorum ilaclarla menepoza soktu ve cok kilo aldim
iki ablam var ve ikiside 90 kilo felan onlar gibi olmaktan cok korukuyorum :KK61:

verirsin eminim yazdıklarından azimli olduğun anlaşılıyor canım.. Evladın olmuş allah bağışlasın, bende ikinci için zayıflamayı çok istiyorum. Benim ilk hamileliğim çok zor geçti son ay tansiyon problemim oldu vaktinden 20 gün önce doğum yaptım. Osüreci iyi geçirmek için ideal kiloda olmak şart. umarım 2.cilerde fit anne olarak doğuma gideriz:oops:

Kizlarrrr bugün super super otesiyimmm:-) markete gitmeye bile erinen BENN bunun leslie ile 500 daima basladim tam gaz devammmm ama insanin çok eğlenceli bebeqim olduqu icindert ettiqim yürüyüş propleminide cozdum tavsiye ediyorum mutlaka bi deneyin YouTube de videoari var cokk eğlenceli:-) :KK49::KK49:

bende arada yapıyorum canım süper etkili bu arada harika gidiyorsun valla ervaamm gözüm üzerinde :KK45:yazamasamda sürekli okuyorum canım bu hafta 1.5 tan aşağı vermeyecek kadar dikkatli gidiyorsun sonuçtan çpok çok ümitliyim son 4 gün hadi bakalım:KK49:

kızlar elma kürünü yapan kaç kişi olduk? ben yarın başlıyorum inşallah. bugün akşam eve geldim fırsat bulamadım. bu arada kaynanacağzımda duymuş bu kürü içiyormuş vay arkadaş bu kadın beni geçecek diye korkuyorum :mad:

su ne yaptın merak ettim :)

verirsin eminim yazdıklarından azimli olduğun anlaşılıyor canım.. Evladın olmuş allah bağışlasın, bende ikinci için zayıflamayı çok istiyorum. Benim ilk hamileliğim çok zor geçti son ay tansiyon problemim oldu vaktinden 20 gün önce doğum yaptım. Osüreci iyi geçirmek için ideal kiloda olmak şart. umarım 2.cilerde fit anne olarak doğuma gideriz:oops:

bende arada yapıyorum canım süper etkili bu arada harika gidiyorsun valla ervaamm gözüm üzerinde :KK45:yazamasamda sürekli okuyorum canım bu hafta 1.5 tan aşağı vermeyecek kadar dikkatli gidiyorsun sonuçtan çpok çok ümitliyim son 4 gün hadi bakalım:KK49:
simdiden vermisim canim 1 kiloyu bakalim 4 gun sonra nasil olcak bende bekliyorum merakla

Aynn cnm farkindayim seniin gazlarinla geldim ben bu hale:KK54:

kızlar elma kürünü yapan kaç kişi olduk? ben yarın başlıyorum inşallah. bugün akşam eve geldim fırsat bulamadım. bu arada kaynanacağzımda duymuş bu kürü içiyormuş vay arkadaş bu kadın beni geçecek diye korkuyorum :mad:

Canim bide elma kuru nasil oluyor bende bi deniym yarin lahana detoksunu denemeyi dusunuyorum ama o cazip gelirse onu yapiym:KK28:

Yaz aylarında bilhassa kadınların başının belası olan fazla yağlar, bu zamana kadar hayatınızı kabusa çevirmiş olabilir, ancak o günler artık yağ yakıcı zayıflama çayı ile geride kalıyor. Yağ yakıcı zayıflama çayını evinizde bulunan elma, limon, tarçın gibi malzemelerden hazırlıyor ve düzenli olarak içerek de fazla yağlarınıza elveda diyorsunuz.

Aşırı kilolar hem sağlığı hem de estetik görünümü olumsuz etkiliyor. Kilonuz kaç olursa olsun yağ yakan zayıflama çayı ile kısa bir sürede tüm fazlalıklarınızdan kurtulacağınızın garantisini veren uzmanlar, bu çayın aynı zamanda kabızlığa ve tansiyon düşmesine de iyi geldiğini söylemekteler. Yağ yakan zayıflama çayı metabolizmanızı hızlandırarak sizi fazla kilolarınızdan arındıracak.

Malzemeler:

• İki orta boy limon
  • Bir tatlı kaşığı kuru karanfil
  • Bir tatlı kaşığı tane karabiber
  • Bir dal kabuk tarçın
  • İki orta boy elma
Hazırlanışı:

Elmayı ve limonu kabuklarıyla birlikte 4 eş parçaya ayırın. Ayırdığınız elma ve limonu 3 litrelik suyun içine atın. Ardından tarçını, karanfili ve karabiberi de bu suya ekleyin. 20 dakika ateşte kaynatın sonra süzerek ılık ılık için.

Yaz aylarında bilhassa kadınların başının belası olan fazla yağlar, bu zamana kadar hayatınızı kabusa çevirmiş olabilir, ancak o günler artık yağ yakıcı zayıflama çayı ile geride kalıyor. Yağ yakıcı zayıflama çayını evinizde bulunan elma, limon, tarçın gibi malzemelerden hazırlıyor ve düzenli olarak içerek de fazla yağlarınıza elveda diyorsunuz.

Aşırı kilolar hem sağlığı hem de estetik görünümü olumsuz etkiliyor. Kilonuz kaç olursa olsun yağ yakan zayıflama çayı ile kısa bir sürede tüm fazlalıklarınızdan kurtulacağınızın garantisini veren uzmanlar, bu çayın aynı zamanda kabızlığa ve tansiyon düşmesine de iyi geldiğini söylemekteler. Yağ yakan zayıflama çayı metabolizmanızı hızlandırarak sizi fazla kilolarınızdan arındıracak.

Malzemeler:

• İki orta boy limon
  • Bir tatlı kaşığı kuru karanfil
  • Bir tatlı kaşığı tane karabiber
  • Bir dal kabuk tarçın
  • İki orta boy elma
Hazırlanışı:

Elmayı ve limonu kabuklarıyla birlikte 4 eş parçaya ayırın. Ayırdığınız elma ve limonu 3 litrelik suyun içine atın. Ardından tarçını, karanfili ve karabiberi de bu suya ekleyin. 20 dakika ateşte kaynatın sonra süzerek ılık ılık için.

Tesekkur ederdim Cnm çok saol .. Acaba bu detoksmu yoksa lahana detoksumu daha cok verdirir

lahana detoksu nasıl?

Tatlim telefondan yazıyorum biraz zor oluyor tam detaylı yazmak ..
Lahana detoksuda lahana domates soqan ve biberle yapiliyormus ne kadar fazla içersen o kadar çok yağ yaktiriyormus nette arastirdim haftada 8 kiloya kadar verdiriyormus yalniz onunda kurallari var ama yapilmiycak kadar zor deqil ben o corbayida yapmayida dusunuyorum

Tatlim telefondan yazıyorum biraz zor oluyor tam detaylı yazmak ..
Lahana detoksuda lahana domates soqan ve biberle yapiliyormus ne kadar fazla içersen o kadar çok yağ yaktiriyormus nette arastirdim haftada 8 kiloya kadar verdiriyormus yalniz onunda kurallari var ama yapilmiycak kadar zor deqil ben o corbayida yapmayida dusunuyorum
ben yoğun lahana tadına dayanamıyorum kokusunuda sevmiyorum bana uzak bi detoksmuş. sana uyuyorsa dene bakalım sonuç ne olacak

Mrb kızlar ervam sabah kahvaltida iyiydim de öğlen bi hüsran oldu 3 dilim ekmek kaymak bal Sucuklu yumurta hersey yedim ya :KK43: ama akşam 3 kaşık fırında tavuk salata azıcık da pirinç pilavı yedim ama bugün kendimi çok ASTM :KK43: bu arada aramıza yeni katılan arkadaş hoşgeldin taze anneler olarak bu kiloları vereceZ inş :)

X