100 gün diyet hedef 70 başlangıç 85 eşlik edenler buyursun

seni anlıyorum canım daha yeni başladın dayanmak zor oluyordur biraz daha gayret o 3 dilim yerine 1 dilim olsaymış ve kaymak bal olmasaymış iyiymiş))

bosver tatlim oda kacamaqin olsun hop diyede sıkı bi diyete ggiremeyizki olacak o kadar hem aksam yapmissin telafisini bende soylemeye cekiniyorum ama bu aksam bende fazla kacirdim biraz

[QUOTLisa isandabahar, post: 39316752, member: 637662"]ben yoğun lahana tadına dayanamıyorum kokusunuda sevmiyorum bana uzak bi detoksmuş. sana uyuyorsa dene bakalım sonuç ne olacak[/QUOTE]

En kisa zamanda yapmaya düşünüyorum başlayınca haber veririm tatlim

Malzemeler
  • 1 adet greyfurt
  • 1 küçük parça taze zencefil
  • 1 tatlı kaşığı bal
  • 1/2 adet limon
Hazırlanışı
Greyfurt ve limonu meyve sıkacağı veya limon sıkacağıyla sıkın. İçine ince rendelenmiş 1çay kaşığı kadar taze zencefil ve balı da ekleyip servis edin.
Bu içecek sabahları aç karnına içildiğinde gün içindeki enerjinizin korunmasında , metabolizmanızı hızlandırmada, kolesterolün düşürülmesinde, enfeksiyonlara karşı korumada
ve karaciğer fonksiyonlarının artırılmasında faydalı bir detoks içeceğidir.
Ayrıca yağ yakmaya yardımcı bir içecektir ve kan şekeri seviyesini dengede tutmaya yardımcı
olur.
Not. Antibiyotik kullanırken greyfurt suyu içmeyin.

bu tarifide bir süre uygulamıştım yeniden başlamayı düşünüyorum sabah kalkar kalkmaz aç olarak içiliyor ayrıca şifalı bir kür.. bu arada ben bal eklemiyordum

Kilo vermede etkili oluyormuu peki

kızlar çekinmeyin yazın bizde yazıyoruz hatta bazen komik oluyor ucundan tadına baktığım şeyleri bile yazıyorum :) towerin de yazmış bugün tadımlık yiyorum şunu şunu diye. yazalım ki bilelim birdaha yazacağımız için bir adım geri duralım. ayrıca insan unutuyor bu şekilde yazarak unutmuyoruz kendimizi zamanla kontol etmeyi öğreniyoruz. birde su321 in yöntemi haftada birgün ödül, eğer zorlanıyorsak bunu yapalım bugün ödül günüm deyip kalan 6 günü sıkı geçirelim

Ben baldan zor vazgececm gibi gelio ıssız bi adaya düşsem yanıma alacağım 3 şeyden biri bal olurdu o kadar seviyorum yani 5 gün zor dayandım bide haftaiçi kaçamak yapmiyorm fırsatım olmuo ama haftasonu evde olup diyet yapmayan bi esin olunca nefis çok zorluyo

Adım geçti hooopp geldim kızlar:)) Evet bugün benim izin günümdü saat 4te lahmacunumu yedim

pazardan sebze meyve alınca bende detoks yapıcam aklımda bazı şeyler var paylaşırım mesela bu greyfurt suyuna başlamayı düşünüyorum birde kırmızıpancar-havuç suyu. onun zayıflamadan ziyade sağlığa çok büyük faydası var. safra kesemde taş var iki yıla yakın oldu teşhis konalı. dr ameliyat dedi yaptırmadım. o zaman oğlum çok küçüktü. maşallah sonradan nüksetmedi. fakat aldığım duyumlara göre 2 yıl dayanıyormuş. bu pancarda karaciğere faydalı. hazır zayıflıyorken orayada katkı sağlayalım değilmi:)

Bide kızlar ödül günü yapacağım gün lahmacun pizza pide yiyeceksem eğer ekmek zeytin yemiyorum ki dengeleyeyim. Yani yağ ve tahılı çıkarıyorum.

kahvaltıda 1 çorba kaşığı yesen süper olur

Çok gecms olsun cnm ama Laparoskopi ile safra kesen kolayca alınır acı çekmene bile değmez bence iyi bi hastanede yaptr iylesmen fazla sürmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…