100 gün diyet hedef 70 başlangıç 85 eşlik edenler buyursun

Canım hedefin kaç

Hedefim 62 inş inş inş :) bu arada kızlar elma kuru çok etkili oluyo ben diyet yapmadan onu içerek 2.5 kilo vermstm bide sabah kahvaltıdan yarm saat önce limonlu ılık su

Aynı anda yazmışız :) sadece biraz zamana ihtiyacın var bebeği emzirmenin seni zayıflattığını düşün canım zaten süt yapan su ve yeşillik kalitesi hurma et taze meyve sebze işte bunları dengelersen hem diyet hem süt

Ya evet şu olduğuna inaniyorm ama
Evet sütü yapan kesinlikle su ama inan varya tatlı çikolata hamur işi inanılmaz süt yapio resmen süt akiyodu şimdi biraz büyüdü herseyi yiyo bebegm ondan daha rahatım ve vicdan azabini daha az hissediyorm

Kizlar o elma kurunu ben bundan once yapmistim gercekten etkili hatta bugun yine aldırdı m esime yaptim tarcin tatli isteginide bastiriyor

• nisandabahar**hedef:69------30Ocak:84.8------6Şubat:82.2
  • izmirinsani*****hedef:77------30Ocak: 94.5------6Şubat:?
  • su321***********hedef:65-------30Ocak:73.0------6Şubat:72.8
  • rmys4203******hedef:64-------30Ocak:83--------6Şubat81.3
  • towerin*********hedef:65------30Ocak: 75--------6Şubat:73
  • S2000**********hedef:70-------30Ocak:85--------6Şubat:84.2
  • ogrtmn5********hedef:79--------30Ocak:89--------6Şubat:86
  • buglemm80*****hedef:60----------------------------6Şubat:86
  • ervaamm*******hedef:70-----------------------------6Şubat:80
  • Balamirtaha****hedef:62-----------------------------6Şubat:76.6
  • penelope1990 yarın bildirecek.

Canim bende tatliya hic dayanamiyorum o yuzden evede aldirmiyorum gorunce yemeden durmam cunku
en güzeli canım ben aldırmamayı bırak bazen yapmak zorunda bile kalıyorum eşim için onun yemesi lazım gerçi aman aman düşkünlüğüm yok tatlıya ama diyette daha cazip geliyor :)
bu akşam oğluma mantı yaptım bu ara hiç bir şey yemiyor belki değişik gelir yer dedim ama nafile yemedi 1 saat uğraştım yok en sonunda gitti odasına.. elimde bir tabak mantıyla kalakaldım. o bana bakıyor ben ona
birde sinirliyim ve açım saldırma pozisyonundayım dedim durrr yapma emeklerin boşa gitmesin yemedim çok şükür bu benim için büyük başarı önceden olsa diyet yaparken böyle durumlarda hep bozuyordum buraya yazmak aklıma gelince durduruyorum kendimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…