100 gün diyet hedef 70 başlangıç 85 eşlik edenler buyursun

Ayy ayn canim bender oyleyim artik bisey yemek isteyince sen geliyorsun aklima yemeye korkuyorum sanki bana kizacakmissin gibi

Kızlarrr herkese günaydın :) malum bugün pazar ve ben hala regl olduğum için kendime kıyak bir kahvaltı hazırladım ama eskiden olsa kaşık kaşık götürürdüm çikolatayı, fındık ezmesini, tahin pekmezi,reçelleri ..ama şimdi sadece ucundan alıyorum. babama kaşarlı tost hazırladım , ama lokma koymadım ağzıma..tercih yaptım kaşar mı yoksa ucundan çikolata mı :) yani kaçamak yapıyorsam tümden yapmıyorum.. o da pazara özel :) nefsim körelsin diye..ağzım tatlansın yani.bir de vucüdum ilerde de yabancılık çekmesin diye..çünkü ben bu yaptığım diyet demiyorum adına artık hep sürdürmeyi planlıyorum..onun için bence KATI BİR DİYET LİSTENİZ OLMASIN.. Kaçamak mutlaka olsun dozunda tabii..çünkü belli bir zaman sonra hem sıkılırsınız hem diyet bittikten sonra vucut hep aynı şeylere alıştığından farklı beslenmeniz onu sarsar yani daha kolay kilo alırız,çünkü hayatımız boyunca tatlısız ya d aşekersiz yaşayamayız değil mi :) ben öyle düşünüyorum..Bugün kendime mercimek çorbası yapacağım birazdan akşamları onunla geçiştiririm diyorum bakalım nolcak :)

Hmmm bir de sporsuzzzzzz aslaaaaa olmazzz :) dışarı çıkamıyorsanız evin içinde yürüyün .. ben dün evin içinde mp3ümü kulağıma takıp yarım saat kadar yürüdüm.. 45 dakika eliptik yapmama rağmen..

Bu arada sanırım hepiniz annesiniz :) Allah evlatlarınızı size bağışlasın :) şansları güzel olsun ve inşallah sağlıklı zayıflardan olurlar ilerde tabi sizlerde nisanda çıtırlı fıstık anneler olursunuz :)

Insallh canim ya hatirlisiyla. Cok sukur vucut yapisi ve boy olarak avantajliyim 65 e inip korumaya gecmk istiyorum.

oooo aramızda gelin adayları varmışşşş :) şimdiden hayırlı uğurlu olur cnm inşallah senin için.. :) Allah mutlu ve huzurlu etsin

evet mercimek çorbam hazır 1 kase içip öğlen menümü kapattım..çünkü sabah zaten yeterince yemiştim.. :) birazdan sporumu yapıcam 3 gibi de bir türk kahvesiiiii..ohhhhhhh missssşekersiz tabi..akşamda sanırım çorbamı içerim yine bir kase mercimek. yanında bir tane galeta :)

benim bugünlük raporlarım bunlar..kızlar bazen giremiyorum..ama girince de gördüğünüz gibi :) susmuyorum

Merhaba kızlar
Bende sabah 2 kepek ekmek Menemen
Zeytin peynir
Öğlen
Pırasa yemeği
Yoğurt
Aksam
Mercimek çorbası yaptım onu yerim

Metabolizma hızlandıran caydan bende yaptım içtim bugün 2 bardak akşam da içerim

Tesekkur ederim canim insallah hepimiz fistik gibi oluruz pazar kacamagi konusunda sana katiliyorum haftada bir abartmadan olmali bence yoksa diyet degil iskence olur:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…