100 gün diyet hedef 70 başlangıç 85 eşlik edenler buyursun

Merhaba kizlar aksama misafir gelecek yemek temizlik ancak firsat bulabildim
Sabah 2 yumurta 1 zeytin
Ara greyfurt
Öğlen iki kase cacik simdide yesil cay iciyorum aksamda corba icmeyi dusunuyorum sadece
Rmys çok istikrarlisniz ya ben o kadar yesem bayılırım herlde bu halde bile elim ayagim titriyor emzirdigim için mi acaba

İyi akşamlar herkese.Maşallah son girdiğim günden bu güne sayfalar oldukça ilerlemiş.
Son gaz kan ilaçları kullanmaya devam ediyorum hem sabah hem akşam..Ama diyetide elden bırakmadım tatil boyunca toplamda 3 kilo verdim.kendimi kutluyorum tatildeyim diye bırakmadım kendimi çok yürüdüm ve genelde acıkınca meyve yedim şimdilik 3 kilo gitti şu an 86 kiloyum inşallah 1 mart itibariyle 80 i görürüm :))

Bu arada kısaca günlük neler yediğimden bahsedeyim sabah alkınca 2 tane hormon ilacı yarım saat sonra kan ilacı (
1 saat sonra 1 haşlanmış yumurta 5veya 7 zeytin 2 dilim ekmek.ve canımın istediği kadar lor peyniri yeşillikleriyle beraber .
bikaç saat sonra küçük bir elma mutlaka yeşil çay içiyorum bu arada..
öğlen evde yemek ne varsa 5 kaşık ve bir kase yoğurt
ilkindi 1 elma ve yeşil çay
akşam ne yemek yaptıysam kendi kaşığımla alıyorum 6 kaşık 1 kase yoğurt varsa bol salata. ve yeşil çayla kapanış ...
bu beslenmeyle 10 güne yakın bir sürede 3 kilo verdim
hadi hayırlısı bol zayıflamalı ve iradeli günler diliyorum hepinize...

Merhaba canım tatilde kendini bırakmaman çok güzel zor kısmı geçtin şimdi daha düzenli olacaksın tebrik ederim ayrıca beslenme düzeninde oturmuş harika:)

Rmys çok istikrarlisniz ya ben o kadar yesem bayılırım herlde bu halde bile elim ayagim titriyor emzirdigim için mi acaba

evet emzirdiğin için tabiki canım bende emzirirken midem kazınır aç kalamazdım yapman gereken az az sık sık yemen zaten aç kalmana lüzum yok emzirmek çok kalori harcatıyor.. unutmadan içiyor musun bilmiyorum ama yeşilçay emzirenlere önerilmiyor.. bunun yerine rezene ıhlamur falan içebilirsin aralarda. sütü ayranıda ihmal etme ayrıca. biraz düzenlenince gittiğini göreceksin eminim. bende o süreçten geçtim tecrübelerimi paylaşayım dedim

hepinize afiyet olsun
benim akşam yemeğim ondan bundan aşırma şekinde oldu
2-3 tane mantı altındaki yoğurt sosundan bir kaşık
yarım lahana sarma
3 kuru kayısı

bugün düzensiz oldu yarın toparlıcam inşallah

teskkr ederm cnm onerilern için:) Yeşilçay icyorm ya zaten diyetsyen de dedi günde 2 kere iç diye bol su içiyorum dengeler die düşünüyorum inş bişe olmaz Bebeğimi de düşünüyorum ama bi yandan da kendime olan özgüvenimi yitirdim evlenmeden önceki kiloma bi an once dönmek istiyorm hatta hayal gücüm o kadar geniş ki bi sabah kalktığımda tekrar 38 beden oldugumu görmek istiyorum :) çok sabirsizimmmm :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…