Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Kızlarr ev işlerine daldım biraz ihmal ettim burayı kusura bakmayın emi? Ama inanılmazz mutluyummm :)))) Geçen yaZ alıp zayıfladığımda giyerim dediğim pantolon artıkk tam oluyor üstelikk bolluk bile var basenlerdee :)) yaa nasıl müthiş bi duygu bu anlatamamm :)

Tatlım ara öğün hiç yapmamışsın.. ara öğün iyi geliyo tokluk hissi oluyo bilirsin :)

Tartının azizliğine uğramışsın canım.. inşallah tez elden dilediğimiz kilolarımıza ulaşırız..

Su içinde çubuk tarçın taze nane taze zencefil içimi çok güzel.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Denicem canım inşallah.. benimde bi çay tarifim vardı bulabilirsem paylaşıcam süper ödem ve yağ attırıyo..

iyiyiz canım hafta sonu katılım dahada azalıyor değilmi,şeker krizimle uğraşıyorum,yeşil çay içtim iyi geldi sanki

Evet canım malesef kendi adıma söyliyim kocam evde olunca elinden tlf bırakmıyon die söyleniyo ondan pek bakamıyorum bide bugün temizlikle uğraştım ondan.. ahhh o şeker kriZleri yokmuuu ( benim göbüşümün sebebi :)

Canim cok sevindim benimde 50 li kilolardayken giydigim kotumu bi giyebilsem cok mutlu olacagim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canim ara ogun yapamadim yogun kosusturmali bir gundu o yuzden

Ooo süper yaa, benim de bir ton gömleğim var içine giremediğim bir de hedef elbisem var. Onun içine girdim mi bana yeter :))

Canim cok sevindim benimde 50 li kilolardayken giydigim kotumu bi giyebilsem cok mutlu olacagim

İnşallah tatlımm hepimiz gayet fit oluruzz.. gitmiyo şu 5kg bi benden kemikleştimi ne oldu anlayamıyorumm 70.200 den indiğim 66.600dü bu hafta 65i gördüm ya inşallah 59 ları gösterir yüce mevlam :)

Canim ara ogun yapamadim yogun kosusturmali bir gundu o yuzden

Öyle canım ya koşturmacada bide haftasonları öğün saatleri kayıyo bende ;(

Ooo süper yaa, benim de bir ton gömleğim var içine giremediğim bir de hedef elbisem var. Onun içine girdim mi bana yeter :))

Gönder bana şekerim elim değmişken onlarıda ütüleyeyimm ) Hiç giymeden deneyipte olmayan ama çok hoşuma giderek aldığım pantolondu bu yaz giymek kısmet olcek inş. :)) Eminim başarıcaz bizz :)

1sa10dk platesimide yaptım kızlar ama kol ve bcak kaslarım çok acayipp tutmuyo gibi off yarın ne biçim acıyacaklarr :)

Kizlar ne haber :) alismisim buraya yazip cikmaya bi eksiklik oluyor dünden bu yana yazmayinca. Bu arada ben yine yollarda 16saat yoldayim. Sonraki gün 12 saat daha. Arada yazip nasilsiniz diye sorarim bu iki hafta. Buarada çok ilginç ama sizi ariyorum :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Aliskanlik yapti tatlim bende de ayni bos kalinca hemen bakiyorum kim ne yapmis diye

İyi yolculuklar tatlım sağ salim gidecegin yere varda biz seni burda bekliyor olacağız..

İçinizde saraçoğlunun zayıflama içecegini yapan varmi
Hani beyaz lahana ve maydanoz haslayip suyunu için
Yapmayi dusunuom sutume birşey yapar mi acaba
Bilemedim içen var mi😊

Bilemedim içen var mi😊

Denemedim canım araştırman gerek ama bence yiyerek diyet yap diğer türlü kalıcı olacağına inanmıyorum.. hem bebeğinde varsa riske girme..

Denemedim canım araştırman gerek ama bence yiyerek diyet yap diğer türlü kalıcı olacağına inanmıyorum.. hem bebeğinde varsa riske girme..

Yok ben yiyorum canim sadece dikkat ediyorum.sizin gibiaz yemiom😆😆
Ama bunu yaparim sadece yemeden icion şahidim metabolizma ni calistiriordur

Kızlarr yarın biz gezmeye gidicez şehirdışına bu nedenle yarın gelemicem.. bugünkü menümü paylaşıyım pazartesi ye unuturum :)
Menüm;
Sabah,
2dilim tambuğday ekm.
1kk peynir 6 zeytin
Domates salatalık
Öğle,
5kaşık sebze yemeği
1çayb.yoğurt
1dilim çavdar ekm.
Domates salatalık
Ara,
1fincan bitki çayı
2kayısı 5k.üzüm 1incir
Akşam
1kase yulaflı yoğurt
Ara
1çay b.kahveli 1çayk. ballı süt
2bucuk lt su
1saat10dk plates
Cumartesi olduğu için öğün saatleri karıştı :)

Bilemedim içen var mi😊

Canim lahana gaz yapiyor bebek icin diye biliyorum yaniliyor olabilirim ama bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…