Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Kızlar bem bugün sevgilimden ayrıldım. Depresyondayım. Ama ona rağmen abur cubur yemedim :KK43: akşam kendimi tutmam lazım, cips-kola-çikolata kombosu yapmaktan korkuyorum.

Leyla

KPSS ye hazırlanıyordun değilmi? bende kaydımı yaptım ama kitap kapağı açamadım henüz :KK50: şu form büskivi yerine 2 incir daha yesen daha iyi olurdu bence :KK34: paketlenmiş gıdaların içindeki katkı maddeleri yağ hücrelerinin üretilmesine neden oluyor. kilo verildiğinde ise bu hücreler yok olmuyor sadece içleri boşalıyor. diyet dönemi sonrası kilolar hemencicik geri geliyor.
inciri sormuştun geçen gün tatlı niyetine incir hurma çok iyi bir alternatif bence.

Evet canım kpssye hazırlanıyorum kim sorarsa :KK43:stres oldum iyice yaa bıktım artık.. inciri araştırdım çok sağlıklı ve kalorisi düşükmüş ama bazen akşam yemeğine kadar çok acıkıyorum karbonhidratlı bişeyler yemedwnde doyamıyorum malesef akşamyemeğine yüklenmemek için alternatif kullanıyorum form bisküviyi.. ama tabi doğal gıdalarla kıyaslanamaz asla..

Kızlar bem bugün sevgilimden ayrıldım. Depresyondayım. Ama ona rağmen abur cubur yemedim :KK43: akşam kendimi tutmam lazım, cips-kola-çikolata kombosu yapmaktan korkuyorum.

Leyla

Canım hayırlısı olsun üzme kendini.. sağlıksız şeyler yemektense falım sakız çiğne acayip stres attırıyoo.. özel değilse sormamda sakınca yoksa neden ayrıldınız ki üzüldüm :KK43:

Leyla

Canim uzme kendini barisirsiniz belki

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım hayırlısı olsun üzme kendini.. sağlıksız şeyler yemektense falım sakız çiğne acayip stres attırıyoo.. özel değilse sormamda sakınca yoksa neden ayrıldınız ki üzüldüm :KK43:

Falım sakız deneyeceğim :)) saçma sapan bir sebepten dolayı ayrıldık. çantam çok ağırdı. bir ucundan tutar mısın dedim. o da taşıdı. ben ondan bişey istemiş olmuşum böylece. Sen centilmen biri olsaydın istememe gerek bile kalmazdı dedim. Ondan sonra bir arkadaşımla görüşmüştüm, o bir ucundan tuttu dedim. Telefonu suratıma kapattı. Sonra da madem centilmen değilim ayrıl benden dedi. ben de bu tavrına sinirlendim tamam ayrılalım o zaman dedim ve ayrıldık. Hayır amacım kimseyle karşılaştırmak değildi, ama madem öyle anlaşıldı, hatamı söylersin telefonu suratıma kapatmak yerine. Bir de bu insan 32 yaşında.

Selam kizlar dunku menum

Sabah
Corn flakes sade

Ara
Nescafe
1 adet kucuk lokum

Ogle
Quesidilla ( tavuklu)

Ara
Biraz cekirdek
1 bardak kola
1 adet kurabiye

Aksam
Yarim porsiyon spagehetti makarna
Biraz patlican yemegi

Spor 1 saat tempolu yuruyus
Su 3 lt uzeri

Canim uzme kendini barisirsiniz belki

Erkek tribi hiç çekilmiyor canım ya, bu yaşta bir erkeğin tribiyse hiç çekilmiyor. Sonuçta kaç yaşına gelmişim, böyle triplerle hayat geçmiyor. Vardır bir hayır dedim. Her hafta ayrılalım diyen biri, sonra geliyor yalvarıyor barışalım diye. İnan kabak tadı vermeye başladı :KK43:

Erkek tribi hiç çekilmiyor canım ya, bu yaşta bir erkeğin tribiyse hiç çekilmiyor. Sonuçta kaç yaşına gelmişim, böyle triplerle hayat geçmiyor. Vardır bir hayır dedim. Her hafta ayrılalım diyen biri, sonra geliyor yalvarıyor barışalım diye. İnan kabak tadı vermeye başladı :KK43:

Oyleyse zor canim, evet erkek tribi zordur bende cekemiyorum ama iste, insallah hayirlisi olur

Falım sakız deneyeceğim :)) saçma sapan bir sebepten dolayı ayrıldık. çantam çok ağırdı. bir ucundan tutar mısın dedim. o da taşıdı. ben ondan bişey istemiş olmuşum böylece. Sen centilmen biri olsaydın istememe gerek bile kalmazdı dedim. Ondan sonra bir arkadaşımla görüşmüştüm, o bir ucundan tuttu dedim. Telefonu suratıma kapattı. Sonra da madem centilmen değilim ayrıl benden dedi. ben de bu tavrına sinirlendim tamam ayrılalım o zaman dedim ve ayrıldık. Hayır amacım kimseyle karşılaştırmak değildi, ama madem öyle anlaşıldı, hatamı söylersin telefonu suratıma kapatmak yerine. Bir de bu insan 32 yaşında.

Canım hakikaten saçma sapan bişy yüzünden olmuş.. Olgun davranmalıydı yaşına göre..Bide sanki amacı tartışma çıkarmakmış gibi geldi bana.. boşver yaa üzülme hatasını anlar umarımm..

Canım hakikaten saçma sapan bişy yüzünden olmuş.. Olgun davranmalıydı yaşına göre..Bide sanki amacı tartışma çıkarmakmış gibi geldi bana.. boşver yaa üzülme hatasını anlar umarımm..

Tatlim karsilastirsigi insan baska bir erkekse kiskanmis olabilir

Selam kızlar bugün hiç uğrayamadım size nobetten çıktım kankimle çarşıya çıktım sinema yemek falan geze geze eve geldik akşamda bizdeler yemeğe. Pek ugrayamam gece gelirim artık.

Iyi eglenceler tatlim biz buralardayiz

Kizlarr ben yuruyuse gidiyorum hadi bakalim opuyorum sizleri

Gogocugum izne ayrılabilir miyim ? Tatile gidiyorum 15'ine dek pek giremeyeceğim muhtemelen. Kizlarin motivasyonunu bozmak istemem.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

1bucuk saat tempolu yuruyus yapip geldim kizlar😊😊

Leylacim ne yaptin tatlim duzeldin mi biraz?

Leyla
etme eyleme kendini başka birşeyle oyala ama yeme kendine ve dolaylı yoldan takıma zarar verirsin. :KK34:
haydi hareketlendirelim takımı önüzmüzdeki haftanın birincisi olalım.

Tatlim karsilastirsigi insan baska bir erkekse kiskanmis olabilir

katılıyorum .

Kizlarr ben yuruyuse gidiyorum hadi bakalim opuyorum sizleri

:KK9::KK9::KK9:

Kizlar sekizinci olmusuz genelde, feci gerilemisiz bu ara muhabbete dalip unuttuk diyetleri herhalde kendiniz de bakiniz haftaya daha cok dikkat edelim😔
http://www.kadinlarkulubu.com/showpost.php?p=35534603

bu hafta hedefimiz birincilik olsun haydi arkadaşlar. ben kuzenlerimle 15 hazirana kadar 2 kilo verme konusunda yarışa girdim. bu hafta 1 kilo vermem lazım :KK4:

etme eyleme kendini başka birşeyle oyala ama yeme kendine ve dolaylı yoldan takıma zarar verirsin. :KK34:
haydi hareketlendirelim takımı önüzmüzdeki haftanın birincisi olalım.

katılıyorum .

:KK9::KK9::KK9:

bu hafta hedefimiz birincilik olsun haydi arkadaşlar. ben kuzenlerimle 15 hazirana kadar 2 kilo verme konusunda yarışa girdim. bu hafta 1 kilo vermem lazım :KK4:

Hadi bakalim tatlim hep beraber zayiflayalim

Kızlar ben 500 gram daha eksik çıktım tartıda. Bu hafta 1 kilodan daha fazla vereceğim. %3 bekleyin benden :)

X