Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

günaydın sevgili arkadaşlar,
Dün sabah 62,3 iken bugün sabah 61,4 görünüyorum. hem sevindim hem üzüldüm. bu vücudumun çok su topladığına işaret ediyor. doğum sonrası geçici bir şeydir umarım. böyle bir durum yaşayan varmı doğum yapmış arkadaşlara sorayım?
Bebeğin kaç aylıktı dicem ama yazmisin altta kilo vermek icin çok acele ediyosun canım.
spor için bir alternatif.
http://www.youtube.com/watch?v=1bwMz4KJfyQ

mısırlı ikiz kardeşlerin oryantal egzersizleri çok eğlenceli ben severek yapıyorum. bu şekilde farklı bölgeler için farklı videolarıda var. bunun kol kısmını çalışıyorum ben.
Bi bakayım bende

bebeğim bir aylık oldu dün. ilk doğumumda bu söylediğini tecrübe ettim aslında, kızım kilo almıyordu sütümü arttırmak için ne bulduysam yeme yanlışını yaptığım için doğum kilomun üzerine kilo aldım. bebek 4 aylık olunca kilosu normale döndü ama sütümü arttıran fazla yemek değil , ailemin yanına gitmemle yükselen moralimdi.
şimdi o hatayı yapmamaya çalışıyorum. sağlıklı beslenmeye çalışıp bol sıvı alıp moralimi yüksek tutmaya çalışıyorum. İnşaallah bu sayede hızlıca veririm tüm kilomu. doğumdan hemen öncesi 69 kiloydum.
Daha hamilelik ödemi gitmemistir sütün azalmasın kilo vercem diye canım.
Gogocugum izne ayrılabilir miyim ? Tatile gidiyorum 15'ine dek pek giremeyeceğim muhtemelen. Kizlarin motivasyonunu bozmak istemem.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Tamam canım izinli yazayım haftaya

etme eyleme kendini başka birşeyle oyala ama yeme kendine ve dolaylı yoldan takıma zarar verirsin. :KK34:
haydi hareketlendirelim takımı önüzmüzdeki haftanın birincisi olalım.

katılıyorum .

:KK9::KK9::KK9:

bu hafta hedefimiz birincilik olsun haydi arkadaşlar. ben kuzenlerimle 15 hazirana kadar 2 kilo verme konusunda yarışa girdim. bu hafta 1 kilo vermem lazım :KK4:

Bizde kızımın arkadaşlarının anneleriyle gun yapıyoruz her ay gecen pazar iddaaya girdik 22 hazirana kadar 3 kilo vermesine:KK52:

Erkek tribi hiç çekilmiyor canım ya, bu yaşta bir erkeğin tribiyse hiç çekilmiyor. Sonuçta kaç yaşına gelmişim, böyle triplerle hayat geçmiyor. Vardır bir hayır dedim. Her hafta ayrılalım diyen biri, sonra geliyor yalvarıyor barışalım diye. İnan kabak tadı vermeye başladı :KK43:

Çok zor cooook. Ben kocamdan bilirim. Havadan nem kapar. 😱😱 ben de tersine odun gibiyim hic alinmam gücenmem ona. Nasil denk gelmisiz boyle kader.😍😍

Bebeğin kaç aylıktı dicem ama yazmisin altta kilo vermek icin çok acele ediyosun canım.

Bi bakayım bende

Daha hamilelik ödemi gitmemistir sütün azalmasın kilo vercem diye canım.

Tamam canım izinli yazayım haftaya

Bizde kızımın arkadaşlarının anneleriyle gun yapıyoruz her ay gecen pazar iddaaya girdik 22 hazirana kadar 3 kilo vermesine:KK52:

Gunaydin kizlarr.
Sağol canim.

Arkadaşlar önerileriniz cok guzel ben 1.63 boyum72 kiloyum 2 cocuk annesiyim en küçüğü 7aylık zayiflamalk istiyorum bekar ki kiloma inmek istiyorum bana yardımcı olurmusunuz ve kararlıyım benide aranıza alın lütfen sizle birlikte zayıflıcam insallah

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Arkadaşlar önerileriniz cok guzel ben 1.63 boyum72 kiloyum 2 cocuk annesiyim en küçüğü 7aylık zayiflamalk istiyorum bekar ki kiloma inmek istiyorum bana yardımcı olurmusunuz ve kararlıyım benide aranıza alın lütfen sizle birlikte zayıflıcam insallah

Canım katılmak isteyenler başlığına yazman gerekiyodu öncelikle canım. Ama istersen bizimlede kalabilirsin ilk sayfada kurallarımız var onları okuyup kabul edersen beraberce zayıflarız.

Kızlarrr Günaydın :) Bugün hava neden bu kadar kötü? Büyükada'ya gidiyorum danstan arkadaşlarla. Bakalım nasıl olacak?

Dünkü menüm
Kahvaltı: 1 simit, 1 pınar beyaz
Öğle: urfa yedim, balon ekmeklerden 1-2 dilim ekmeğe denk gelecek kadar
Akşam:1 çerez tabağı kabak çekirdeği, 1 tabak kiraz, 1 tabak karpuz. En fazla bu kadar koruyabildim kendimi :)
Su: 1 litre :KK43: Spor: yok
Ve sabah tartıya çıktığımda dün söylediğimden 1 kilo eksik çıktım :))

Leyla

Selam kizlar dunku menum

Sabah
1 kase corn flakes cikolatali sutlu

Ogle
1 et durum
Ayran

Aksam
1 bardak light kola
1 pkt cubuk kraker
Bir porsiyon yesil uzum

Su 3 lt uzeri
Spor 1 bucuk saat tempolu yuruyus

tavsiyeler için teşekkürler. tebrik ederim bende seni biberondan sonra anne sütüne alıştırmak için epey gayret etmişsindir. bende sonuna kadar anne sütü taraftarıyım ilk kızım minumumun altında seyrediyordu ben ısrarla anne sütüne devam ettim 4. aydan sonra çok iyi toparladı. 2 yaşına kadarda emzirdim. emzirmenin yardımı ıle tüm kilolarımdan kurtulup doğum öncesi kilomun altına düşmüştüm. bir emzirmede 450 kalori yakılıyor buda 45 dk plates yapmaya denk. 2. bebekte insan biraz daha rahat oluyor maaşallah bu kızımda çok daha kafam rahat.
seninki kaç aylık şimdi? inşaallah hedefine ulaşmanda küçüğünün yardımı büyük olacak :KK12:

16 aylık şu an işe başladığımdan beri sadece sabah ve akşam emzirebiliyorum ben hiç kilo veremedim ama onun kilosu hep iyiydi sadece ilk 4 ay sıkıntılı oldu ben hep kilo aldım hamilelikte almadığım kiloları aldım
kızlar ben bugün eve geldim ve ilk işim tartılmak oldu doktorda 85.2 çıktı burda 91.6 neden böyle oldu ki :44:

16 aylık şu an işe başladığımdan beri sadece sabah ve akşam emzirebiliyorum ben hiç kilo veremedim ama onun kilosu hep iyiydi sadece ilk 4 ay sıkıntılı oldu ben hep kilo aldım hamilelikte almadığım kiloları aldım
kızlar ben bugün eve geldim ve ilk işim tartılmak oldu doktorda 85.2 çıktı burda 91.6 neden böyle oldu ki :44:

Canim ac mi tartildin orda ayakkabi kiyafet falan da farkeder biliyorsun ben tek bir tartiyi baz aliyorum
Yoksa farkli cikabiliyor

Kızlarrr selamm süper bi cumartesi olsun herkese inşallahh :)
Dünkü menüm
Sabah;
Az kızarmış biberli yumurta
2bucuk dilim tambuğday ekm.
Domates
Ara;
2kayısı yeşilçay
öğle;
1kase çorba 1sub.yoğurt 1dilim ekmk
Ara
1fincan yeşilçay 2kayısı
Ara
2incir 2kayısı
Akşam
1kase sadece unsuz yağsız domates çorbası
Bokca salata 1 parça kokusu güzel geldiği için dayanamadım beyaz ekm.
3kaşık patates püresi
Ara,
1çayb. Tarçınlı süt
2bucuk lt su
spor yokk :KK43:(((

Tartilar arasında fark oluyo canım sen her perşembe hangisini kullancaksan onu baz al.
ben sabah ac karna lavaboya falan gittikten sonra yanlız camasirlarimla tartiliyorum.

Su içinde çubuk tarçın taze nane taze zencefil içimi çok güzel.

Eklentiler

• $1401536292446.jpg
    $1401536292446.jpg
    37 KB · Görüntüleme: 35
merabalar
sabah: 2 dilim ekmek,az peynir,domates salatalık,çay
ara 2 erik
öğle 1 kase yoğurt çorbası,domates,acı süs biberi,ekmek çook az
ara türk kahvesi
akşam 1 tabak 7-8 kaşık yeşil fasülye,2 dilim ekmek ,yağsız salata

2 lt su,yine kol ,bacak..vb egzersizlerim,trambolin şimdilik 1o dakika yaptım

X