Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Gunaydin kizlar nasilsiniz bakalim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Sabah (gec kahvalti)
4 adet yesil zeytin
1 dilm peynir
1 dilim ekmek
Domates, salatalik
1 bardak nescafe

Ara 1 kase corn flakes sutlu

Aksam
4 kasik sebze yemegi
1 dilim ekmek
Biraz leblebi

Gece de bir tabak makarna yedim motivasyonum dustu herkes tatil modunda olunca 😔

Spor 1 bucuk saat tempolu yuruyus
Su 3lt uzeri

Kızlar benim yanıma bir kaptan yardımcısı gerekiyo ,biliyosunuz iki takıma kaptanlik yapıyorum ve çok zamanımı alıyo öncelikle gönüllü olan varsa sevinirim.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim ben yapmaya calisirim ayrintili bilgi sahibi olursam tabi ki 😉uzun zaman oldu boyle seylerle ugrasmayali ama nasil olsa her gun burdayim

bugünkü menüm :KK56:
bir bardak ılık elma sirkeli su
11.00 peynir zeytin, 1 yumurta ile kavurmalı omlet, 2 dilim buğday ekmeği, 2 br tek şekerli çay, 1 tk bal
15.00 3 dolma 1 kase yoğurt
arada 2 bardak yeşil çay, 1 dilim kek
19.00 1 kase çorba 1 por. patates kızartması ( tefal actifryda az yağ ile yaptım)
22.00 1 dilim karpuz.
bir arada az kuru üzüm ceviz atıverdim ağzıma hangi ara hatırlamıyorum.
spor 20 dk leslie ile yürüyüs
su 3 lt
hala kek yemek istiyorum ama hemen yatacağım :KK20:
iyi geceler herkese az yağlı kalorisiz bir hafta olsun

Insallah az kalorisiz olur canim, haftasonu tatil modlu bir diyet olmus benimki gibi 😔

Canim ben yapmaya calisirim ayrintili bilgi sahibi olursam tabi ki 😉uzun zaman oldu boyle seylerle ugrasmayali ama nasil olsa her gun burdayim

Tamam Saolasın canım. Yapılanlar cok teferruatli şeyler değil herkes menüsünü paylasiuomu perşembe bildirimleri takip etmek. Zaten bende buralardayim genelde. Arada paylaşım alanına bakarsın. Mesajlasiriz neler yapıldığını sor istediğini. :KK54:

Canim haftasonu burda kimse olmayinca benim de bozasim geliyor

Kesinlikle canım, arada buraya girmek şart haftasonları da :)

buraya uğramak şart. Motivasyon eksiliyor yoksa.

:KK9: ne güzel.

herkese lazım böyle bir arkadaş.

Evet, o tatlıyı görmüyoruz diyen arkadaş candır :) Eski şirketimde maalesef ben kilo veremiyorsam çevremdekilere aldırırım zihniyeti vardı :) 8 kilo almıştım.

Kızlar benim yanıma bir kaptan yardımcısı gerekiyo ,biliyosunuz iki takıma kaptanlik yapıyorum ve çok zamanımı alıyo öncelikle gönüllü olan varsa sevinirim.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben yardımcı olurum diyecektim ama sosyestetik yazmış zaten. Onun dışında herhangi bir konuda yardıma ihtiyacın olursa istemen yeterli :)

Evet, o tatlıyı görmüyoruz diyen arkadaş candır :) Eski şirketimde maalesef ben kilo veremiyorsam çevremdekilere aldırırım zihniyeti vardı :) 8 kilo almıştım.

Ben yardımcı olurum diyecektim ama sosyestetik yazmış zaten. Onun dışında herhangi bir konuda yardıma ihtiyacın olursa istemen yeterli :)

Ay süpersiniz kızlar ben kaptanligida gözü Kapalı bırakırım sizlere.öpüyorum hepinizi.

Dünkü menüm
Kahvaltı: peynirli omlet, domates, peynir, 1 dilim ekmek, karpuz
Öğle : Çoook kötü birşey yaptım. BBQ hamburger menü aldım, light kolayla :KK43:
Akşam : 1 avuç kabak çekirdeği(bu ara çok yiyorum, ama kalorisine baktım da aslında yememem gerekiyor :) )
Spor : 1 saat yürüyüş. Haftasonları su içmem de yalan oluyor :KK43:

Ama neyse ki hala kilo vermeye devam ediyorum kızlar :)

Gönder bana şekerim elim değmişken onlarıda ütüleyeyimm :KK66:) Hiç giymeden deneyipte olmayan ama çok hoşuma giderek aldığım pantolondu bu yaz giymek kısmet olcek inş. :)) Eminim başarıcaz bizz :)

Hadi inşallah yaa :) Ben o elbisenin içine girsem yeter, fazlasında gözüm yok :) 34 bedenlerden 40 bedenlere nasıl çıktım ben yaaa :)

Çok zor cooook. Ben kocamdan bilirim. Havadan nem kapar. 😱😱 ben de tersine odun gibiyim hic alinmam gücenmem ona. Nasil denk gelmisiz boyle kader.😍😍

Kesinlikle çok zor, benim de hiç alınmamam gerekiyor sanırım, onun için çabalayacağım artık. Alınganlıkla ilişki yürümüyor kesinlikle :KK43:

Canim tesekkur ettim bakariz beraber iste, ben de yeme derim sana merak etme sende bana diyebilirsin😘

Dünkü menüm
Akşam : 1 avuç kabak çekirdeği(bu ara çok yiyorum, ama kalorisine baktım da aslında yememem gerekiyor :) )

Oh sefan olsun, ben de veremiyorum sanki, benimle beraber yuruyuse gelenler verdik veriyorz modunda ben ayni gerci su an regl oncesindeyim ondan kaynaklidor belki

Kesinlikle çok zor, benim de hiç alınmamam gerekiyor sanırım, onun için çabalayacağım artık. Alınganlıkla ilişki yürümüyor kesinlikle :KK43:

Canim sen ne yaptin baristin mi? Barismissindirrrr👫

Canim tesekkur ettim bakariz beraber iste, ben de yeme derim sana merak etme sende bana diyebilirsin😘

Oh sefan olsun, ben de veremiyorum sanki, benimle beraber yuruyuse gelenler verdik veriyorz modunda ben ayni gerci su an regl oncesindeyim ondan kaynaklidor belki

Canim sen ne yaptin baristin mi? Barismissindirrrr👫

sana vermiyorsun gibi geliyordur. Yediklerimi yazmak beni çok etkiledi açıkçası. Çok işe yaradı.

Evet barıştık benim tripcanla :) bakalım trip çekebildiğim yere kadar devam edeceğim. İşi kötü yanı 2-3 sene önceye kadar trip atan bendim önceki ilişkilerimde. Düşünüyorum da canından bezdirmişim vallahi insanları :))

sana vermiyorsun gibi geliyordur. Yediklerimi yazmak beni çok etkiledi açıkçası. Çok işe yaradı.

Evet barıştık benim tripcanla :) bakalım trip çekebildiğim yere kadar devam edeceğim. İşi kötü yanı 2-3 sene önceye kadar trip atan bendim önceki ilişkilerimde. Düşünüyorum da canından bezdirmişim vallahi insanları :))

Ben trip falan da atmadim ama afra tafra yapani var bende de😊 ben oyle seviyorum sanirim afra tafra afra tafra, bak ben barisirsin demistim 😘

Ben trip falan da atmadim ama afra tafra yapani var bende de😊 ben oyle seviyorum sanirim afra tafra afra tafra, bak ben barisirsin demistim 😘

Evet canım demiştin. Benim başıma ilk kez geldiği için ne yapacağımı şaşırdım. Tam kilo vermeye karar vermişken bu tarz şeyler olumsuz etkiliyor ama :) Neyse biraz erkek olmamın zamanı geldi demek, alışacağım :emir_bebek:

slm kızlar dünkü menüm
sabah kk peynir 2 zeytin 1 çay 3 dilim ekmek
ikindi 1 kase mercimek çorbası
akşam 1 küçük biber dolması + yarım patlıcan dolması 2 dilim ekmek
evvet asıl mesele günümüz vardı orada da 1 küçük kuru poğaça 1 açma :KK43: 1 tane tatlı 2 kaşık havuçlu kabaklı salata yanında da 2 çay
3 litre su

slm kızlar dünkü menüm
sabah kk peynir 2 zeytin 1 çay 3 dilim ekmek
ikindi 1 kase mercimek çorbası
akşam 1 küçük biber dolması + yarım patlıcan dolması 2 dilim ekmek
evvet asıl mesele günümüz vardı orada da 1 küçük kuru poğaça 1 açma :KK43: 1 tane tatlı 2 kaşık havuçlu kabaklı salata yanında da 2 çay
3 litre su
hadi bu hafta acısını çıkaralım bu günün. her zaman yemeği fazla kaçırmamız için bir sebep olacak ama biz her şeyden azar azar yiyerek yaşamımızı değiştireceğiz. yoksa hayatımız diyetler ve kilo almalar arasında geçip gidecek. hayır yemicem demekten lezzet alır duruma gelicez biz. :KK34:

Aman arkadaşım bebism kirklanana kadar misafir geldi gitti (kirktan sonra memlekete gittim) sürekli pasta börek yemekten kabiz oldum akabinde de basur. Aman Allah im o neymiş öyle,geniş 4 aylık oldu ayda bir nuksediyo tam geçti derken.ve bugün de o günlerden biri inşallah az sürer
buzlukta stoklarımda hazır yani misafir gelince ya börek ya kete çıkarıyorum ısıtıyorum bir de öğrenmişim bir zebra kek her gelene yapıp bir hafta yiyorum :KK50: sezeryanla mı olmuştu senin doğum? sezeryanla doğum yapan arkadaşlardan çok duyuyorum basur problemini. bak ben kayısı hoşafımı koydum ocağa hem süt yapar hem metabolizmayı çalıştırır. sende kayısıdan vazgeçme derim.
Dünkü menüm

sen ne yaptığının farkındasın zaten Leylacım, ama ne yapıyoruz bu hafta kendimize bir çekidüzen veriyoruz haydi bismillah :KK4:

Son düzenleme:
Slm kızlarr dünkü menüm yok benim çok karmakarışık bi gündü.. off çok kalorili ve susuz bi gündü :KK43: yaa 1tane ülker çikolaralı gofret yedim daha ötesi varmı :KK43:(( bunun için vicdan azabı çekiyorum beni affedin yolda oldugumuzdan su içemedim susuzluktan kurudum kaldım ..

Kızlarr bu hafta 64ü görmek istiyorumm dünkü çikolata bozdu moralimi.. öfff umarım görürümm

X