Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

İçinizde saraçoğlunun zayıflama içecegini yapan varmi
Hani beyaz lahana ve maydanoz haslayip suyunu için
Yapmayi dusunuom sutume birşey yapar mi acaba
Bilemedim içen var mi😊

Etkiler canım lahana acaip gaz yapıyo maydanoz da sütün kalitesini düşürür kanı sulandiriyo sütün kalitesini düşürür bence.

Kızlar günaydın. Herkes güzel bir pazar geçirir umarım :) Dün arkadaşlarla birlikteydim. Çıkıntı olmamak adına ne yiyelim dedilerse yedim. Karbonhidratın dibine vurdum. Ama telafisi yapıldı.
Kahvaltı: 1/2 simit, 1 zeytinli poğaça, 1 karper peynir
Öğle yemeği: 2 dilim pizza, 1 bira
Akşam: 1.5 lahmacun
Ara: 1 tabak kavun
Spor: 3 saat yürüyüş.
Rejim için çok iğrenç bir gündü. Affedin beni kızlar. Ama cumaya kadar iyi bir kız olacağım söz veriyorum :))

Leyla

Gunaydin kizlar nasilsiniz bakalim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Sabah
1 adet simit
1 dilim peynir
4 adet zeytin
Domates salatalik
1 bardak yesil cay

Ara
Turk kahvesi orta
Cok az cekirdek

Ogle
Haslanmis misr 1 adet

Aksam
Comlekte kofte
Salata (5gibi yedim)

1 pkt cips
1 bardak kola
Biraz cigkofte ayran

Spor 20 dk tempolu yuruyus
Su 3lt uzeri

Bebeğin kaç aylıktı dicem ama yazmisin altta kilo vermek icin çok acele ediyosun canım.
Daha hamilelik ödemi gitmemistir sütün azalmasın kilo vercem diye canım.

Bizde kızımın arkadaşlarının anneleriyle gun yapıyoruz her ay gecen pazar iddaaya girdik 22 hazirana kadar 3 kilo vermesine:KK52:
Anne sütünün yeterliliği bebeğin ağırlık kazanımı ile anlaşılır, çok şükür kilo alımımı çok güzel bebeğin. Aç kalmıyorum doğru düzgün diyet yaptığım söylenemez zaten şimdilik. misafirler falan oluyor yada bebek ağlıyor düzgün oturup yemk hazırlayamıyorum kek poğaça yemek zorunda kalıyorum. ben aranızda olup azar azar kilo versem, hatta almasam kardır şimdilik. bir kaç aya hız veririm.

sende yarışa girmişsin hadi bakalım mahçup olmayalım inş .

Abbowww biz bunlarla nasip yarisalum haftada 3bucuk kilo veriyorlar🙈🙉🙊
böyle hızlı verilen kilolar hızla geri gelir.

günaydınlar
dünkü yüz karası menüm:KK30:
Güne başlarken bir bardak ılık elma sirkeli su
09.00 peynir zeytin domates 1 yumurta 2 dilim ekmek 2 br tek şekerli çay bir tk bal, 1 tk çilek reçeli
13.00 1dilim kek, 1 kete, 5 yaprak sarma, 2 br tek şekerli çay
16.00 bir kase kiraz çilek erik
18.00 1 kete 1 br yeşil çay
bir ara 2 kremalı büskivi attım ağzıma
22.00 1 şeker pare, 1/4 burma kadayıf
spor 20 dk yürüyüş
su 3 litre

günaydınlar
dünkü yüz karası menüm:KK30:
Güne başlarken bir bardak ılık elma sirkeli su
09.00 peynir zeytin domates 1 yumurta 2 dilim ekmek 2 br tek şekerli çay bir tk bal, 1 tk çilek reçeli
13.00 1dilim kek, 1 kete, 5 yaprak sarma, 2 br tek şekerli çay
16.00 bir kase kiraz çilek erik
18.00 1 kete 1 br yeşil çay
bir ara 2 kremalı büskivi attım ağzıma
22.00 1 şeker pare, 1/4 burma kadayıf
spor 20 dk yürüyüş
su 3 litre

Haftasonu olunca hepimiz diyeti bozuyoruz anlasilan hafta sonu da dikkat etmek sart

Kızlarrr iki gündür feci bozdum rejimi :KK43: benden olmaz vallahi. Ama çok şükür perşembe söylediğimin altındayım hala. Beni haftaiçi olayı kurtarıyor. İş arkadaşım çok yardımcı oluyor sağolsun. Tatlı almama izin vermiyor :)

Leyla

Kızlarrr iki gündür feci bozdum rejimi :KK43: benden olmaz vallahi. Ama çok şükür perşembe söylediğimin altındayım hala. Beni haftaiçi olayı kurtarıyor. İş arkadaşım çok yardımcı oluyor sağolsun. Tatlı almama izin vermiyor :)

Leyla

Canim haftasonu burda kimse olmayinca benim de bozasim geliyor

Haftasonu olunca hepimiz diyeti bozuyoruz anlasilan hafta sonu da dikkat etmek sart

buraya uğramak şart. Motivasyon eksiliyor yoksa.

Bende bir bucuk saat yuruyus yapip geldim canim

:KK9: ne güzel.

Leyla
herkese lazım böyle bir arkadaş.

Canim haftasonu burda kimse olmayinca benim de bozasim geliyor

menülerimizi günlük paylaşsak olmaz mı kaptan? Ertesi güne kalınca ben unutuyorum bazen yediklerimi. ayrı bir yere not almakta iki defa iş olacak bana.

menülerimizi günlük paylaşsak olmaz mı kaptan? Ertesi güne kalınca ben unutuyorum bazen yediklerimi. ayrı bir yere not almakta iki defa iş olacak bana.

Olur akşam paylaşabilirsiniz yemek olayı bitince. Önemli olan gün içinde yediklerin sporun suyun aynı mesajda olsun yeterli.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar benim yanıma bir kaptan yardımcısı gerekiyo ,biliyosunuz iki takıma kaptanlik yapıyorum ve çok zamanımı alıyo öncelikle gönüllü olan varsa sevinirim.

Olur akşam paylaşabilirsiniz yemek olayı bitince. Önemli olan gün içinde yediklerin sporun suyun aynı mesajda olsun yeterli.

teşekkürler, leslie ile biraz yürüyeyim şimdi sonra paylaşayım menümü inş.

bugünkü menüm :KK56:
bir bardak ılık elma sirkeli su
11.00 peynir zeytin, 1 yumurta ile kavurmalı omlet, 2 dilim buğday ekmeği, 2 br tek şekerli çay, 1 tk bal
15.00 3 dolma 1 kase yoğurt
arada 2 bardak yeşil çay, 1 dilim kek
19.00 1 kase çorba 1 por. patates kızartması ( tefal actifryda az yağ ile yaptım)
22.00 1 dilim karpuz.
bir arada az kuru üzüm ceviz atıverdim ağzıma hangi ara hatırlamıyorum.
spor 20 dk leslie ile yürüyüs
su 3 lt
hala kek yemek istiyorum ama hemen yatacağım :KK20:
iyi geceler herkese az yağlı kalorisiz bir hafta olsun

Anne sütünün yeterliliği bebeğin ağırlık kazanımı ile anlaşılır, çok şükür kilo alımımı çok güzel bebeğin. Aç kalmıyorum doğru düzgün diyet yaptığım söylenemez zaten şimdilik. misafirler falan oluyor yada bebek ağlıyor düzgün oturup yemk hazırlayamıyorum kek poğaça yemek zorunda kalıyorum. ben aranızda olup azar azar kilo versem, hatta almasam kardır şimdilik. bir kaç aya hız veririm.

sende yarışa girmişsin hadi bakalım mahçup olmayalım inş .

böyle hızlı verilen kilolar hızla geri gelir.

Aman arkadaşım bebism kirklanana kadar misafir geldi gitti (kirktan sonra memlekete gittim) sürekli pasta börek yemekten kabiz oldum akabinde de basur. Aman Allah im o neymiş öyle,geniş 4 aylık oldu ayda bir nuksediyo tam geçti derken.ve bugün de o günlerden biri inşallah az sürer

X