Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

evett buranın tiritini ilk yediğimde çok değişik gelmişti ama güzeldi :) annemler etliekmeği çok sevdiler .. ablacım ben yersem olmaz hazır vermişken geri almayalım kiloları azıcık tadına bakarım sadece naapim ya bide kilo üzerine hamile kalırsam çok daha fazlasını alırım.. aah ah kilolarım maşallah sende çok güzel vermişsin çok tebrik ederim bence yediklerine dikkat edip spor yaparsan böyle kalırsın gibime geliyo :)
Eskişehir'de de sadece komşulara un helvası yada peksimet dağıtılır gönlünden geçende sokakta oynayan çocuklara çukulata dağıtır :) her yer farklı cidden..

inşallah neslihan ablacım kilo verme gayet iyi gidiyo bende inşallah 58 e de ulaşırım sağlık ve sıhhatle.. teşekkür ederimm :) inşallah hep beraber 38 beden olcess :)

Allah yardımcısı olsun canım ya Rabbim inşallah şifasını verir.. akşam inşallah onun içinde niyetlenip dua okurum isim olarak neydi?
gizem'miş tatlım.. teşekkür ederim..

gizem cnm

bek eksık kalmışımm yahuu:)

kızlar bugün benım nıkah yıldönümüm:) kocaman 1 yıl oldu
ben evlılık yıldönümü bugün sayılır dıyorum ama eşim hayır dügün günü evlılık yıldönümüdür dıyo yanı 20 mayıs için:)
ayy ne gıcık bı yıldı ya

bence eşin bir takım hediye masraflarından kaçınıyo gibime geldi canım :) erkek milletinin (şahsen kendi eşimin) hediye çiçek tektaş deyince nutku tutuluyo... Neymiş efendim onun yerine bir takım ihtiyaçlarımızı karşılayabilirmişiz.. hemde çok uzak bi tarih değilmiş 4 gün varmış arada :)

:)))sizdedemı nikahla düğün 4 gün arayla oldu:)valla ben hedıye beklemıyorum aslında ama yıldönümü tarıhını netleştiremedık sorunumuz oydu
bide zaten ben bana hedıye alma dedım çünkü bende bişi almadım:)

yok canım bizim aynı gün oldu ama şimdiden eşim yolunu yapıyo boyle.. :) nişanlıyken güller gönderirdi şimdi evlendikten beri tek gülü bile nasip değil.. anlamış değilim neden böyle oldugunu..

yok canım bizim aynı gün oldu ama şimdiden eşim yolunu yapıyo boyle.. :) nişanlıyken güller gönderirdi şimdi evlendikten beri tek gülü bile nasip değil.. anlamış değilim neden böyle oldugunu..

aslında evlendıkten sonra gereksız görüyolar sanki.buna verecegm parayla gider eve bişi alırım yada üstüne başına bişi alırım diye
zaten daha ilerleyen yıllarda al şu parayı kendıne bişi al diyolarmış:)daha o duruma gelmedık ama
benımkınede zamanında yeter bana çiçek alma demıstım demez olayım:)
evlendıkten sonra yınede 3 kez aldı:)ama eskıye kıyaslarsan tabı baya vasat:)

senın yıldonumunle dogumgünün arasımı 4 gün canım??
o kısmı anlamadım ben:)

yok hayırrr canım şöyle ki ; bugün sizin evlilik yıldönümünüzmüş ya ayın 20 side düğün gününüzmüş ya, arada 4 gün varmış eşin bugünü yıldönümünüz kabul etse bişeyde olmaz aslında demek istemiştim..sonucta nikah bu gün kıyılmışsa resmiyette eşi oluyosun düğün isterse 1 ay sonra olsun resmi olarak eşi oldugun için :)

cnm geçen ctesiden hesaplayınca ben 120 dk bisiklete bindim, 145 dk da yürüyüşüm var toplam 265 dk yani

tmm canim ekledim düzelttim :)

tmm canim hadi hayirli haberler ver insallah haberdar et

evet ya tatilde iyi tadini cikarirsin erken olman iyi olmus canim

ama bende olsam dügünü sayardim simdi ne yalan söylim :26: beraber uyudugumuz beraber uyandigimiz gün daha önemli sanki

kocalar ve hediyelerden bahsetmissiniz valla benim kocamda iyidir hostur ama hediye alma kabiliyeti yoktur hele çiçek....
6 sene olcak beraberligimize 4 kere çiçek aldi 4üncüde de evliydik
niye düsünemiyor bilmiyorum ben kendimi paraliyorum hediye süpriz diye anca...
neyse kismet baska konularda iyi olsunda varsin hediye almasin o da eksik kalsin diye avunuyorum

Bomba bi haberim var nesli ve özlem için

Spor dakikalariniz esit bu aksam ikinizden biri kazanicak spor yarismasini hadi bakalim hanginiz kazanirsiniz

tekrar okuyunca anladım canım ya pardon valla kusura bakma
köşegenleri arttı jetonumun:)

ev satışa çıkarmıştık iyi bi fiyata satılmış... yani babamlar çıkarmıştı..

hayırlı olsun canımm ne güzel kandil kandil hayırlı haber almışsın..

Bomba bi haberim var nesli ve özlem için

Spor dakikalariniz esit bu aksam ikinizden biri kazanicak spor yarismasini hadi bakalim hanginiz kazanirsiniz

aynen oyle olsa güzel olurmuş ama bırak o kusur kalsın
huzursuz bı adam olsa aldıgı hedıyede pek hayra geçmiyo bknz:ben:)
volkanda oyle dıyo ben düğün günümü sayarım arkadaş,o gece senle evlı oldugumuzu anladık nikah günü baba evıne bıraktım senı o sayılmaz diyo:)
nıkah günü eve bıreaktı benı annemlere diyokı karıma ıyı bakın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…