Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

meleğim 78 kg mu oldunharikasın canım,ohh kurtulmuşsun 80 lerden,bi daha rüyanda bile görmezsin inş.

tamamdır hemen ekliyorum listeye

melegım hosgeldın canımmmm süper gözüküyosun maşallahh
nasılsın görüşmeyelı uzun zaman oldu

meleğim 78 kg mu oldunharikasın canım,ohh kurtulmuşsun 80 lerden,bi daha rüyanda bile görmezsin inş.

tamamdır hemen ekliyorum listeye

inşallah canım. vallahi hamile kalırsam görecek gibiyim ama bakalım :44:
esraaaaaaaaaaaaaaaaaam güzeller güzeliiiii..özledim kız seni. nasılsın bakalım nasıl gidiyor diyet?

yok ablacım ben çok sıkışmadıkça ilaç kullanmam ki psikiyatriye falanda gerek duymadım hiç dua edince azıcık ağlayınca içimi dökerim ve geçer Allahın izniyle.. bugün bomba gibiyim :) yarın annemler geliyo beni süzülmüş görcekler :)
evett bugün biçok çocuk geldi kapıya :) çok güzel bişey ya ne kadar hevesli ve neşeliydiler.. poşetlerini açıyolar içine kimin gönlünden ne kopmuşsa onu koyuyor :) ben ilk kez gördüm böyle bişey ama çokda sevindim.. :)

ben iyiyim canım. bomba gibiyim. şükür. sizler de iyisinizdir inşallah.
nasıl yeni evinde mutlu musun?
eşin hala kıskanç mı?
vallahi ben zayıflayınca benim eşim de biraz manyaklık yapmya başladı.

topiğe foto koyan fıstık arkadaşım nickini unuttum kk bende çok yavaş açılıyor saç baş yolduruyor o yüzden geri dönüp bakamıcam şimdi

iki üç kez sordum sizde yavaş mı kızlar die ama hiç cevap veren olmadı... neyse...

cnm senin vücut tipin harika çok şanslısın incecik bi belin sıkı bi popon yuvarlak bi kalçan var yani yağlar tam da olmaları gereken yerlerde

benimkiler sadece ve sadece göbekeğe gidior da kıskandım

bu arada boyun kaç cnm

inşallah canım. vallahi hamile kalırsam görecek gibiyim ama bakalım :44:
esraaaaaaaaaaaaaaaaaam güzeller güzeliiiii..özledim kız seni. nasılsın bakalım nasıl gidiyor diyet?

hayırlısı olsun canım,bebek için katlanır o kiloya

sehercim iyi olmana çok sevindim,ohh annenlerde geliyomuş keyfini çıkar
eşin hala kıskanç mı?

ee yavrum adam kıskanıyo, haklıda

off aynı dert bendede var elifcim yaabacaklar ince ama göbek mide löp löp sanki meleğin o konuda maşallahı var,dediğin gibi şanslı gruptan

canım bende kk da problem yok,normal yani

nickini akılda tutamamam normalmiş melekcim

bu arada kızlar işyerinden bi abimizin kızı kansermiş dün akşam öğrendim, ileri safhada kemik kanseri...

gerçi çocukların direnci yüksek oluyor... 14 yaşında falan sanırım kızcağız..

temiz kalplerinizle onun için bi dua okursanız bu kandil günü çok sevinirim... umarım atlatır hastalığını.. sağolun..

eşin hala kıskanç mı?

ıyıyız canım sevındım valla senı gördüğüme
evıme alıstım cok sukur 4 ay falan oldu işte
o kıskançlık baki canı geçmez kolay kolay:)ama eskıye göre bi çentik daha iyi:)
ben 83-84 arası gidip gelıyorum arpa boyu yol katedemıyorum artıkk cok sıkıldımmm
bu güzellıge eş nasıl dayansın kuzucum kıskanclıgı normal,hiç bişi deme adama:)

valla bende yavaş değil canım ya bence sizin bilg.da virüs var yada çok fazla program yüklü olabilir.. oruca birgün niyetlenip ertesi gün tutmuyorum canım ara veriyorum ki hem bünyem alışsın hemde su içimim azalmasın diye.. yoksa açken daha karamsar oluyorum.. hem ramazan ayına kadarda böyle böyle kendimi alıştırırım.. bide konyanın sıcağı eskişehire göre daha bi bunaltıcı oluyo denize daha yakın oldugundan dolayı ramazanda Allah yardımcımız olsunn .. :)

neslihan ablacımm :)
aç karınla 65.300 iftardan önce, tok karınla tam 66.00 geldim..65 i de gördüm ya nasıl sevinsem az :)
inşallah geri almam verdiklerimi çok hızlı veriyorum gibi geldi bu beni düşündürdü.. ama göbüşüm minicik kaldı
bugün kahvaltımıda hafif yaptım.. şöyle ki;

2 dilim çavdr ekm.
azcık peynir
domates ve salatalık
1 brdk çay

ara; bol köpüklü az şekerli Türk kahvesi..

öğlen;
1 kase yoğurt ve 1 kase çorba

1 lt su şimdilik :) :)

Ay gene yarım yamalak okudum çok açamıom kk zırt pırt patron gelio pembiş sayfalar dikkat çekio die

neslicim ben bgn protein yapamıorum maalesef çünkü sabah kahvaltılık almadım yanıma hatta biraz geç kaldım apar topar kahvaltı edemedim öğlende patronla yemek yicez ev yemekleri yapan biyerde tavuk fln varmıdır bilmiorum ama sanmıorum o yüzden bgn çok çok üzgünüm olabildiğince protein agırlıklı yemeye çalışcam ama ben bugünün yerine cmt protein yapıp bgnü telafi etcem beni affet kendimi çok suçlu hissediorum çok heveslenmiştimde

Buarada bi trambolin gördüm sanki o hanginizin kızlar evde mi yapıosunuz komşulara ses gitmiomuu faydası varsa bizedee söleyinnn

hayırlısı olsun canım,bebek için katlanır o kiloya

sehercim iyi olmana çok sevindim,ohh annenlerde geliyomuş keyfini çıkar

ee yavrum adam kıskanıyo, haklıda

o kadar çok özledim ki neslihan ablacım anlatamamm :) babam kardeşim annem çok şükür ki geliyolar.. :) ama annem sen yemezsen bende yemem diyo yemek naapıcaz bilmem yaa zaten herşeyden yiyip azcık yiyorum.. umarım bozmam diyetimi herşey yolundaykenn ..

Allah yardımcısı olsun canım ya Rabbim inşallah şifasını verir.. akşam inşallah onun içinde niyetlenip dua okurum isim olarak neydi?

canım benimki sonradan bu kadar oldu ya. önceden bu kadar değildi.
canım sen de vermişsin işte. benim en son gördüğümde 86 falandın sen canım.
80 altına inince rahatlıyorsun zaten.
sağol canım o senin kendi güzelliğin. sen de bence o zaman bişi deme adama :)

peki..bugün iyi olduğuna sevindim hemşerim..benim ilçemde ne dağıtacaksak bir tepsiye koyarız.sokağa çıkarız.çocuklar sürüler halinde gezerler zaten:))öyle dağıtırız...denizliye ilk geldiğimde bir poşete doldurdum dağıtacaklarımı sokağa indim..kime uzatsam hayır teşekkür ederim diyor:))burda sadece komşulara ekmek,helva gibi verebiliyorsun..heryer değişik...

isim verirsen daha iyi olur canım dua edelim inşallah..Rabbim meleklerine berat gecesinde 1 sene boyunca başımıza gelecekleri yazdırıyor.inşallah bu fıstığa şifa yazar...amin..

gözün aydın sehercim..tirit yedir annenlere,sacarası yedir.."gülnihal ablamın yerine yiyorum" de benim için de sen ye..

Son düzenleme:
ayyy..tirit mi yapsam akşama..mübarek gün ya..ev halkı sevinsin

Son düzenleme:
İSİMistemeyen vermeyebilir)
RUMUZlala
MEMLEKET:istanbul
MEDENİ HALİ:evli
ÇOCUK:yok
MESLEK:memur

İSİM:gülnihal
RUMUZ:hepbera
MEMLEKET:konya (denizlide yaşıyorum)
ÇOCUK:1
MESLEK:laboratuvar teknisyeni

İSİM:Elif
RUMUZ:fefilifa
MEMLEKET:Sakarya/istanbulda yasıyorum
ÇOCUK:yok
MESLEK:Grafikler

İSİM: neslihan
RUMUZ: T_N
MEMLEKET: çorum
MEDENİ HALİ: evli
ÇOCUK: henüz yok
MESLEK:muhasebe

İSİM:özlem
RUMUZ:tasan
MEMLEKET:ankara
ÇOÇUK;2 tane
MESLEK:hemşire
İsim : Derya
Rumuz : tgdg
Memleket : Trabzon
Medeni Hali : evli
Çocuk : 2
Meslek : öğretmen
İSİM:seher
RUMUZ:crystallife
MEMLEKET:eskişehir
ÇOCUK: yok
MESLEK:bilgisayar programcısı
İSİM:cigdem
RUMUZ:tatlikedi
MEMLEKET: dogma/büyüme: Istanbul / Fransa'da yasiyor
ÇOCUK: yok
MESLEK: bilgisayar programcisi

kim eksik?

Son düzenleme:

canım benim senin adına çok sevindiminş.darısı bize olsun,yarında güzel bi bildirim yapta listeye alalım seni,paylaşımın bana göre gayet güzel

bebeğim üzülme bizde perşembeler bitmez haftaya yine beraber yaparızsen bugünü olabildiğince hafif geçir kafi

trambolin benim varkievet ev tipi trambolin,yok çok ses yapmıyo canım,bi ara 4.takımda bi arkadaş çok memnundu,hatta trambolin yaptığından beri yağdan kg verdiğini söylemiştivücudun heryerini çalıştırıyo,nette çok eğlenceli videoları var

canım Rabbim tez zamanda şifasını verir inş.,dualarımız onunla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…