Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

peki..bugün iyi olduğuna sevindim hemşerim..benim ilçemde ne dağıtacaksak bir tepsiye koyarız.sokağa çıkarız.çocuklar sürüler halinde gezerler zaten:))öyle dağıtırız...denizliye ilk geldiğimde bir poşete doldurdum dağıtacaklarımı sokağa indim..kime uzatsam hayır teşekkür ederim diyor:))burda sadece komşulara ekmek,helva gibi verebiliyorsun..heryer değişik...

isim verirsen daha iyi olur canım dua edelim inşallah..Rabbim meleklerine berat gecesinde 1 sene boyunca başımıza gelecekleri yazdırıyor.inşallah bu fıstığa şifa yazar...amin..

gözün aydın sehercim..tirit yedir annenlere,sacarası yedir.."gülnihal ablamın yerine yiyorum" de benim için de sen ye..

evett buranın tiritini ilk yediğimde çok değişik gelmişti ama güzeldi :) annemler etliekmeği çok sevdiler .. ablacım ben yersem olmaz hazır vermişken geri almayalım kiloları azıcık tadına bakarım sadece naapim ya bide kilo üzerine hamile kalırsam çok daha fazlasını alırım.. aah ah kilolarım :KK70: maşallah sende çok güzel vermişsin çok tebrik ederim bence yediklerine dikkat edip spor yaparsan böyle kalırsın gibime geliyo :)
Eskişehir'de de sadece komşulara un helvası yada peksimet dağıtılır gönlünden geçende sokakta oynayan çocuklara çukulata dağıtır :) her yer farklı cidden..

canım benim senin adına çok sevindim:KK16::KK16:inş.darısı bize olsun,yarında güzel bi bildirim yapta listeye alalım seni,paylaşımın bana göre gayet güzel:KK34::KK34:

bebeğim üzülme bizde perşembeler bitmez haftaya yine beraber yaparız:KK16::KK16:sen bugünü olabildiğince hafif geçir kafi:KK34::KK34:

trambolin benim varki:KK17::KK17:evet ev tipi trambolin,yok çok ses yapmıyo canım,bi ara 4.takımda bi arkadaş çok memnundu,hatta trambolin yaptığından beri yağdan kg verdiğini söylemişti:KK34::KK34:vücudun heryerini çalıştırıyo,nette çok eğlenceli videoları var:KK34::KK34:

canım Rabbim tez zamanda şifasını verir inş.,dualarımız onunla:KK16::KK16:

inşallah neslihan ablacım kilo verme gayet iyi gidiyo bende inşallah 58 e de ulaşırım sağlık ve sıhhatle.. teşekkür ederimm :) inşallah hep beraber 38 beden olcess :)

Allah yardımcısı olsun canım ya Rabbim inşallah şifasını verir.. akşam inşallah onun içinde niyetlenip dua okurum isim olarak neydi?
gizem'miş tatlım.. teşekkür ederim..

peki..bugün iyi olduğuna sevindim hemşerim..benim ilçemde ne dağıtacaksak bir tepsiye koyarız.sokağa çıkarız.çocuklar sürüler halinde gezerler zaten:))öyle dağıtırız...denizliye ilk geldiğimde bir poşete doldurdum dağıtacaklarımı sokağa indim..kime uzatsam hayır teşekkür ederim diyor:))burda sadece komşulara ekmek,helva gibi verebiliyorsun..heryer değişik...

isim verirsen daha iyi olur canım dua edelim inşallah..Rabbim meleklerine berat gecesinde 1 sene boyunca başımıza gelecekleri yazdırıyor.inşallah bu fıstığa şifa yazar...amin..

gözün aydın sehercim..tirit yedir annenlere,sacarası yedir.."gülnihal ablamın yerine yiyorum" de benim için de sen ye..
gizem cnm

İSİM:KK43:istemeyen vermeyebilir)
RUMUZ:eek:lala
MEMLEKET:istanbul
MEDENİ HALİ:evli
ÇOCUK:yok
MESLEK:memur

İSİM:gülnihal
RUMUZ:hepbera
MEMLEKET:konya (denizlide yaşıyorum)
ÇOCUK:1
MESLEK:laboratuvar teknisyeni

İSİM:Elif
RUMUZ:fefilifa
MEMLEKET:Sakarya/istanbulda yasıyorum
MESLEK:Grafikler

İSİM: neslihan
RUMUZ: T_N
MEMLEKET: çorum
MEDENİ HALİ: evli
ÇOCUK: henüz yok
MESLEK:muhasebe

İSİM:özlem
RUMUZ:tasan
MEMLEKET:ankara
ÇOÇUK;2 tane
MESLEK:hemşire
İsim : Derya
Rumuz : tgdg
Memleket : Trabzon
Medeni Hali : evli
Çocuk : 2
Meslek : öğretmen
İSİM:seher
RUMUZ:crystallife
MEMLEKET:eskişehir
ÇOCUK: yok
MESLEK:bilgisayar programcısı
İSİM:cigdem
RUMUZ:tatlikedi
MEMLEKET: dogma/büyüme: Istanbul / Fransa'da yasiyor
MESLEK: bilgisayar programcisi

kim eksik?

bek eksık kalmışımm yahuu:)

İSİM:KK43:istemeyen vermeyebilir)
RUMUZ:eek:lala
MEMLEKET:istanbul
MESLEK:memur

İSİM:gülnihal
RUMUZ:hepbera
MEMLEKET:konya (denizlide yaşıyorum)
ÇOCUK:1
MESLEK:laboratuvar teknisyeni

İSİM:Elif
RUMUZ:fefilifa
MEMLEKET:Sakarya/istanbulda yasıyorum
MESLEK:Grafikler

İSİM: neslihan
RUMUZ: T_N
MEMLEKET: çorum
MEDENİ HALİ: evli
ÇOCUK: henüz yok
MESLEK:muhasebe

İSİM:özlem
RUMUZ:tasan
MEMLEKET:ankara
ÇOÇUK;2 tane
MESLEK:hemşire
İsim : Derya
Rumuz : tgdg
Memleket : Trabzon
Medeni Hali : evli
Çocuk : 2
Meslek : öğretmen
İSİM:seher
RUMUZ:crystallife
MEMLEKET:eskişehir
MESLEK:bilgisayar programcısı
İSİM:cigdem
RUMUZ:tatlikedi
MEMLEKET: dogma/büyüme: Istanbul / Fransa'da yasiyor
MESLEK: bilgisayar programcisi
isim:esra
RUMUZ:qarden
MEMLEKET:istanbul(aslen adıyaman)
MESLEK:bankacı

kızlar bugün benım nıkah yıldönümüm:) kocaman 1 yıl oldu
ben evlılık yıldönümü bugün sayılır dıyorum ama eşim hayır dügün günü evlılık yıldönümüdür dıyo yanı 20 mayıs için:)
ayy ne gıcık bı yıldı ya

ben evlılık yıldönümü bugün sayılır dıyorum ama eşim hayır dügün günü evlılık yıldönümüdür dıyo yanı 20 mayıs için:)
ayy ne gıcık bı yıldı ya

bence eşin bir takım hediye masraflarından kaçınıyo gibime geldi canım :) erkek milletinin (şahsen kendi eşimin) hediye çiçek tektaş deyince nutku tutuluyo... Neymiş efendim onun yerine bir takım ihtiyaçlarımızı karşılayabilirmişiz.. hemde çok uzak bi tarih değilmiş 4 gün varmış arada :)

bence eşin bir takım hediye masraflarından kaçınıyo gibime geldi canım :) erkek milletinin (şahsen kendi eşimin) hediye çiçek tektaş deyince nutku tutuluyo... Neymiş efendim onun yerine bir takım ihtiyaçlarımızı karşılayabilirmişiz.. hemde çok uzak bi tarih değilmiş 4 gün varmış arada :)

:)))sizdedemı nikahla düğün 4 gün arayla oldu:)valla ben hedıye beklemıyorum aslında ama yıldönümü tarıhını netleştiremedık sorunumuz oydu
bide zaten ben bana hedıye alma dedım çünkü bende bişi almadım:)

:)))sizdedemı nikahla düğün 4 gün arayla oldu:)valla ben hedıye beklemıyorum aslında ama yıldönümü tarıhını netleştiremedık sorunumuz oydu
bide zaten ben bana hedıye alma dedım çünkü bende bişi almadım:)

yok canım bizim aynı gün oldu ama şimdiden eşim yolunu yapıyo boyle.. :) nişanlıyken güller gönderirdi şimdi evlendikten beri tek gülü bile nasip değil.. anlamış değilim neden böyle oldugunu..

yok canım bizim aynı gün oldu ama şimdiden eşim yolunu yapıyo boyle.. :) nişanlıyken güller gönderirdi şimdi evlendikten beri tek gülü bile nasip değil.. anlamış değilim neden böyle oldugunu..

aslında evlendıkten sonra gereksız görüyolar sanki.buna verecegm parayla gider eve bişi alırım yada üstüne başına bişi alırım diye
zaten daha ilerleyen yıllarda al şu parayı kendıne bişi al diyolarmış:)daha o duruma gelmedık ama
benımkınede zamanında yeter bana çiçek alma demıstım demez olayım:)
evlendıkten sonra yınede 3 kez aldı:)ama eskıye kıyaslarsan tabı baya vasat:)

senın yıldonumunle dogumgünün arasımı 4 gün canım??
o kısmı anlamadım ben:)

aslında evlendıkten sonra gereksız görüyolar sanki.buna verecegm parayla gider eve bişi alırım yada üstüne başına bişi alırım diye
zaten daha ilerleyen yıllarda al şu parayı kendıne bişi al diyolarmış:)daha o duruma gelmedık ama
benımkınede zamanında yeter bana çiçek alma demıstım demez olayım:)
evlendıkten sonra yınede 3 kez aldı:)ama eskıye kıyaslarsan tabı baya vasat:)

senın yıldonumunle dogumgünün arasımı 4 gün canım??
o kısmı anlamadım ben:)

yok hayırrr canım şöyle ki ; bugün sizin evlilik yıldönümünüzmüş ya ayın 20 side düğün gününüzmüş ya, arada 4 gün varmış eşin bugünü yıldönümünüz kabul etse bişeyde olmaz aslında demek istemiştim..sonucta nikah bu gün kıyılmışsa resmiyette eşi oluyosun düğün isterse 1 ay sonra olsun resmi olarak eşi oldugun için :)

cnm geçen ctesiden hesaplayınca ben 120 dk bisiklete bindim, 145 dk da yürüyüşüm var toplam 265 dk yani

tmm canim ekledim düzelttim :) :KK42:

aslında regl olmama bi yandan sevindim çiğdemim tatilde rahat olucam:KK34::KK34:
bugün gidiorum canım dr.a,ulaşamamıştım kaç gündür dr.un babası vefat etmiş:26:bugün akşam 5,30 a randevu aldım ama bu halde nasıl bakıcak bilmiyom:KK1::KK1:

tmm canim hadi hayirli haberler ver insallah haberdar et :KK34:

evet ya tatilde iyi tadini cikarirsin erken olman iyi olmus canim :KK54:

ayy ne gıcık bı yıldı ya

:KK1::KK1::KK1::KK1: ama bende olsam dügünü sayardim simdi ne yalan söylim :26: beraber uyudugumuz beraber uyandigimiz gün daha önemli sanki :KK34:

kocalar ve hediyelerden bahsetmissiniz valla benim kocamda iyidir hostur ama hediye alma kabiliyeti yoktur :KK53: hele çiçek....
6 sene olcak beraberligimize 4 kere çiçek aldi 4üncüde de evliydik :KK1:
niye düsünemiyor bilmiyorum ben kendimi paraliyorum hediye süpriz diye anca...
neyse kismet baska konularda iyi olsunda varsin hediye almasin o da eksik kalsin diye avunuyorum :KK1::KK1::KK1:

Bomba bi haberim var nesli ve özlem için

Spor dakikalariniz esit :KK1: bu aksam ikinizden biri kazanicak spor yarismasini :KK1: hadi bakalim hanginiz kazanirsiniz :KK52::KK52::KK52:

yok hayırrr canım şöyle ki ; bugün sizin evlilik yıldönümünüzmüş ya ayın 20 side düğün gününüzmüş ya, arada 4 gün varmış eşin bugünü yıldönümünüz kabul etse bişeyde olmaz aslında demek istemiştim..sonucta nikah bu gün kıyılmışsa resmiyette eşi oluyosun düğün isterse 1 ay sonra olsun resmi olarak eşi oldugun için :)

tekrar okuyunca anladım canım ya pardon valla kusura bakma
köşegenleri arttı jetonumun:)

ev satışa çıkarmıştık iyi bi fiyata satılmış... yani babamlar çıkarmıştı..

hayırlı olsun canımm ne güzel kandil kandil hayırlı haber almışsın..

Bomba bi haberim var nesli ve özlem için

Spor dakikalariniz esit :KK1: bu aksam ikinizden biri kazanicak spor yarismasini :KK1: hadi bakalim hanginiz kazanirsiniz :KK52::KK52::KK52:

tmm canim ekledim düzelttim :) :KK42:

tmm canim hadi hayirli haberler ver insallah haberdar et :KK34:

evet ya tatilde iyi tadini cikarirsin erken olman iyi olmus canim :KK54:

:KK1::KK1::KK1::KK1: ama bende olsam dügünü sayardim simdi ne yalan söylim :26: beraber uyudugumuz beraber uyandigimiz gün daha önemli sanki :KK34:

kocalar ve hediyelerden bahsetmissiniz valla benim kocamda iyidir hostur ama hediye alma kabiliyeti yoktur :KK53: hele çiçek....
6 sene olcak beraberligimize 4 kere çiçek aldi 4üncüde de evliydik :KK1:
niye düsünemiyor bilmiyorum ben kendimi paraliyorum hediye süpriz diye anca...
neyse kismet baska konularda iyi olsunda varsin hediye almasin o da eksik kalsin diye avunuyorum :KK1::KK1::KK1:

aynen oyle olsa güzel olurmuş ama bırak o kusur kalsın
huzursuz bı adam olsa aldıgı hedıyede pek hayra geçmiyo bknz:ben:)
volkanda oyle dıyo ben düğün günümü sayarım arkadaş,o gece senle evlı oldugumuzu anladık nikah günü baba evıne bıraktım senı o sayılmaz diyo:)
nıkah günü eve bıreaktı benı annemlere diyokı karıma ıyı bakın

X