Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

gel bız atak yapıp öne geçelım kuzummmmm:))

oyyyy ben geçemem en az 200dk yapmam gerekio hatta onlardan biri bu aksam yaparsa daha fazla yapmam gerek
ama senin 100 dakika boslugun var yap aksam bi film izleyerek yap...

intikam var bu aksam kosu bandim olsa karsisinda yururdum valla

oyyyy ben geçemem en az 200dk yapmam gerekio hatta onlardan biri bu aksam yaparsa daha fazla yapmam gerek
ama senin 100 dakika boslugun var yap aksam bi film izleyerek yap...

intikam var bu aksam kosu bandim olsa karsisinda yururdum valla

vayy ıntıkamcısın demek:)valla cok ıyı oluyo tv karsısında yrüyüşş
ama ben bu akşam yapamam sanırsam kandıl günü ,aile ziyareti yaparız sonrada hazırlıgım olur sabah erken cıkıcaz yola kısmetse
neyse sampıyonluk bu haftada nesliye kaldı tabi özlemde şimdilik şampıyonluga ortak gözüküyor:)
maşallah maşallahhh

öyle deme canim ya sizinde eski birbirinizi yemeniz kalmamis gibi masallah nazar degmesin diyelim...
evliligin ilk yili cok normal rayina oturana kadar. kaç yil flört edersen et ayni olmuyormus evlilik

hahaha bak seeeen karima iyi bakin diyo he ne güzel sahiplenmis iste hemen

haklisin valla kusur kalsin napim hediyeyi ben kendime istedigimi alirim

valla tv karsisinda ii geçer zaman heralde, spor salonu biktiriyor... 45 dk da iniiyorum kosu bandindan ondada zaman zor geçiyor...
aklima gelen her radyoyu dinliyorum

haftaya artik beklioruz seni birincilikte görmeyeli baya oldu
evet bu aksam zor gezcekseniz aileyi,
bende dizim baslamadan bende telefonlarimi ederim otururum tv basina sonrada

aksam cok kacirmasam bu sabahki kilomu görmek istiyorum tartida

bizim nikahımız salonda olmuştu,özellikle istedik aynı gün olsun diye,saolsun kocacım unutmaz bana çiçek almayı,hatta geçen sene 2 tane gül almıştı 2.evlilik yıldönümüz diye,doğumgünümdede 3 ad aldı onunla birlikte geçirdiğim 3.doğumgünü diyekadınlar gününde bile çiçek almıştı aman nazar değdirmeyim

ama şu var hediye konusunda özelliklede kıyafet konusunda çok zevklerimiz uyuşmuyo

ev satışa çıkarmıştık iyi bi fiyata satılmış... yani babamlar çıkarmıştı..

hayılsı olsun canım

Bomba bi haberim var nesli ve özlem için

Spor dakikalariniz esit bu aksam ikinizden biri kazanicak spor yarismasini hadi bakalim hanginiz kazanirsiniz

bu akşam fazladan yürümek farz oldu o zaman,evdede trambolin yapayım dicem ama regl ken yapamamki,hopladıkça töbe yarabbi

gel bız atak yapıp öne geçelım kuzummmmm:))

geçemezki esra beni geçemezkiii

masallah canim size aman nazar degmesin

neslim valla o isaretledigim yeri okuyunca sesli güldüm
hey Allahim yaaa

valla bilemicem artik yarin birinci belli olcak
(azcik gaza getirim dedim)

Son düzenleme:
evet canim 24 gün kaldi
ondan önce haftaya persembemiz var 6inci tanisma yilimiz oluyor. Bakalim o günü kutlamayida düsünüyorum

kutlayın tabi canım böyle günleri es geçmemek lazım

biz 2 ekimde evlenmiştik,her ayın 2 sinde mutlaka yemeğe gideriz,önümüzdeki ayın 2 sinde 32.ayımızı kutluycaz:123::123:

kutlayın tabi canım böyle günleri es geçmemek lazım

biz 2 ekimde evlenmiştik,her ayın 2 sinde mutlaka yemeğe gideriz,önümüzdeki ayın 2 sinde 32.ayımızı kutluycaz:123::123:

ay masallah ne kadar güzel bi aliskanlik olmus
ilk yillarimizda bizde hesaplardik ama simdilerde yapiyoruz çok birikti artik hangibirini hesaplayalim

evlendiginde sen kk'da miydin buralarda miydin

merhaba arkadaşlar ,

Öncelikle hepinizin kandilini kutluyorum .Rabbim dualarınızı hayırlısıyla kabul etsin ..

bugün oruç tuttum , akşam birşey yemedim , çok acıktım , bir de havalar soğuk , üşüdüm.

akşam

1 kase çorba , 2 biber dolma , yoğurt ve 1 dilim ekmek

büyük bir ihtimalle yarın da tutacağım .

sabah kilo bildirimi yapacağım inş , akşam kandil programına gideceğim . geç saatte uğrayabilirim ..

şimdi biraz dinleneceğim , hepinizi öpüyorum .inş istediğimiz sonuçları alırız yarın ..

ay masallah ne kadar güzel bi aliskanlik olmus
ilk yillarimizda bizde hesaplardik ama simdilerde yapiyoruz çok birikti artik hangibirini hesaplayalim

evlendiginde sen kk'da miydin buralarda miydin

evet canım ben hep buralardaydım,taaa 2008 den beri diyet gruplarındayım,

ilk 6.takımla başlamıştım tabi o zaman nickim kirazz_z dı

Allah kabul etsin orucunu ne güzel tutmussun

evet canım ben hep buralardaydım,taaa 2008 den beri diyet gruplarındayım,

ilk 6.takımla başlamıştım tabi o zaman nickim kirazz_z dı

oo neslim baya eskilerdenmissin sen
ben 2011de katildim dügün icin biseyler arastirirken bulmustum burayi
o zamanki nickinde güzelmis olsada yesek... hahah hep bogaz hep bogaz baska bi düsüncem yok galiba

herkese hayırlı kandiller öncelikle; tutabilenlerin Allah oruçları kabul etsin

yarın sabah erkenden girip kilo bildirimi yapıcam bende bu sefer erkenden giricem inşallah

yemekte ne var bakmadım henüz ben de niyetliyim menümü akşam paylaşırım. birbirimize bolbol dua edelim;

bebiş isteyen arkadaşlara; rahatsız olanlara; oks, lgs, degs, kpss ssss bu sınavlara girecek arkadaşlara; ve hepimizin ortak noktası şu kilolar malum onlar içinde dua edelim

herkese günaydın dün akşam tartıldığımda 63.9 gelmiştim gece 2 gibi bişeyler yedim onun da etkisi var sanırım. sabah 64.2 olsun buna da razıyım

Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin canım ..

günaydın fıstıklar ..yine bol bol kaloriler gitmiş eminim ...ben de kilo bild yapıp çıkıyorum ..

başlangıç kilo : 70
geçen hafta : 70
bu hafta : 69.4
giden : 600 g
boy :155 cm
hedef kilo : 58

hesaplamayı unutmuşum kaptanım , akşam hatırlatırsın bana , hepinize hayırlı cumalar ..

günaydın hepinize,hayırlı cumalar

hemen dünki menümü vereyim(protein günü)

sabah
yulah kepeği ile tost

öğle
tavuk biftek
yoğurt

ara
1 ad haşlanmış yumurta

akşam
et döner (pide pilav hatta salata bile koydurmadım)
ayran

3 litre su

dün akşam dr.dan sonra kocişim yemeğe götürdü beni,sadece kuru et döner istedim garson böyle bön bön baktı,abla salatadamı olmasın diyo,hayır olmasın dedim

yemekten sonrada eve gittik eşofmanlarımızı giyip doğru yürüyüşe,1,5 saat tempolu yürüdüm(90 dakika çiğdemimm)

gelelim kilo bildiriminedünki protein gününden harika sonuç aldım

başlangıç : 88,3

geçen hafta: 74,6

bu hafta : 73,8

bu haftaki hedef :73,9 hedefime ulaştım 100 gr cıkta geçtim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…