Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

dün akşam salonda baya bi efor sarfettim,bide çok zevkliydi,böyle zumba step karışımı bişey yaptık:21:
spordan sonra evede yürüyerek geldim hızımı alamadım bi yarım saatte kocamla yürüdüm,sonra pert olmuş şekilde dizi izlerken uyuya kalmışım:KK53::KK53:

hemen dünki menümüde yazayım

sabah
2 ad kepekli muffin
salatalık,yeşil biber

ara
3 ad ceviz

öğle
orman kebabı
salata,yoğurt

ara
3 dilim ananas

ara
1 kepekli muffin

akşam
1 bardak ayran

3 litre su

30 dakika step aerobik
30 dakika plates
20 dakika eliptik
50 dakika yürüyüş

toplam:130 dakika :KK52::KK52:

Günaydın kuzum..
Spor gayet başarılıymış. Pert durumu normal yani :)

Bu arada bu grup instagram falan kullanıyor mu? Paylaşım sadece burda mı yoksa:KK16:

günaydıııııııııııııııııııııııııın
hayırlı kandiller güzeller güzeli arkadaşlarım.
nasılsınız? özlediniz mi beni?
ben hepinizi özledim. zor dönemler geçirdim ama atlattım şükür.
sizlerin diyet maceraları nasıl gidiyor?
ben sizsiz de olsam az çok yoluma devam etmeye çalıştım.
sizlere haber veremeden çıktım çok özür dilerim ama gerçekten çok zor günler geçirdim.
umarım bana kırılmadınız. size de motive olması açısından foto mu paylaşacağım.
arada bir gireceğim öpüyorum sizleri çok çok. işte son halimle öncem ve sonram yavrular.
$Fotoğraf0404 (1).jpg $4.jpg

Son düzenleme:
Hayirli kandiller kizlar, Kandiliniz mübarek olsun :KK16:

ben de dukana bir türlü cesaret edemedim . ilk dönem atlatılır ama meyve yok , sebze yok .oldukça sıkıcı .uygulayıp memnun olan arkadaşlarım var ama bütün evreleri uyguladı ve verecek çok kilosu yoktu..en güzeli dengeli beslenme .aslında hepimiz nasıl kilo aldığımızı biliyoruz ve çare bizde ...herşeyi kafamızda halledip karar vermekte ..

aynen arkadasim banada cok zor geliyor meyvesiz sebzesiz.. yapabilene helal olsun ama :KK9:
haklisin en güzeli dengeli beslenmek gerisi bos :KK16:

hadi bakalım kızlar inşallah :) çiğdemcim sen görürsün de ben göremicen galiba çok fena bu hafta:26:

mervisim insallah böyle devam ederim iki sabahtir güzel sonuçlarla uyaniyorum :KK16:
ama hani yarisma ruhu hemen pes etme yarina kadar dikkat et bol yürü gör bak nasil farkedicek :21:

Günaydın kızlar :KK3: hayırlı günler olsun hepimizee :KK16:

Buaralar çok yogunum işte selam verip kaçıyo gibi oluorum ama nezaman 2dk vakit bulup gircek olsam bi iş çıkıo :KK47:

Sıkıldım he:KK31: sizinle konuşmak için işimi bıraksam :KK1: keşke böle bi iş olsa istediğin saatte gel sohbet et para kazan :KK1: tövbe yarrabbim aklıma 900lü numaralar geldi :KK9::KK9::KK9:

Neyse buarada ben biraz kilo vermişim hissindeyim sanki bilmiorum bu sabah elbiselerle tartıldım ama sölemicem size merak edin birazcık eksideyim sadece:KK1:

dünki menümü yazıyım :KK34:

sabah 8.30
kepek ekmek arası peynir

öğlen 13.00
3kaşık barbunya
3kaşık semiz yemegi
yogurt

akşam 19.00
1tane peynirli gözleme

ayran

hahahah delisin kiz 900lü numaralar diyor töbe töbe :KK1::KK1::KK1:
vuuuu demek güzel rakamlar görüyosun tartida insallah yarinada aynisi olur :KK16::KK16:

alinti yapmamisim ya..

esracim kurtul artik su 83ten haftaya insallah :KK34: sen bu hafta adapte olamadin cano pazartesi tam gaz baslayalim insallah :KK34:

neslim reglinin gelmesi iyi bisey tatlim olan var olamayan var bunada sükret :26:
bide cok spor yapmaninda etkisi oluyor gelmesine :KK34:
masallah dün yine döktürmüssün sporda bu haftada eline kimse su dökemicek :KK1::KK1::KK1:
kontrole bugün mü gidiyorsun ?

sizlere haber veremeden çıktım çok özür dilerim ama gerçekten çok zor günler geçirdim.
arada bir gireceğim öpüyorum sizleri çok çok. işte son halimle öncem ve sonram yavrular.
Eki Görüntüle 713043 Eki Görüntüle 713044

harika olmussun canim tebrikler :nazar::nazar::nazar: masallah...

slm kızlar çok mutsuzum şu son 2 gündür hiç hayat enerjim yok üzerimde.. hava çok kötü etkiledi beni sabah uyanınca hiç mutlu olamıyorum.. boğazımda düğümlü bişeyler var sanki yutkunamıyorum.. ağlasam doya doya o bile yetmicek eminim :KK43:
ne yapmam gerektiğini de bilmiyorum.. dua edin bana en çok buna ihtiyacım var sanırım...
kanımca hava almalısın ve dışarda spor yapmalısın cnm yanlış hatırlamıosam kaç gündür oruç tutuosun azıcık beslenerek bu kadar yüklenmemelisin kendine bence tabi ki enerji falan kalmaz

sen nasıl rahat etceksen öyle hitap et sehercim benim için no problem:KK34::KK34:

bence kendini çok eve kapama canım,hiç olmadı dışarı çık bol bol yürü,oksijen iyi gelecektir:KK34::KK34:

Eki Görüntüle 712541

benim trambolin bunun aynısı canım,duvara dik olarak koydum duruyo bakalım şimdilik:KK1::KK1:

offf çiğdem bana herşey de nutella deme,bende hiç dayanamam:KK53::KK53:bide ben pazarları fındık ezmesine dadandım iyimi kızarmış ekmeğe sürüp kahvaltımı onla sonlandırmaya bayılıyorum:KK56::KK56:

incelmelerde farkediliyo artık ama üst bölgem çok gitmiyo yaa,pantolonlarımın bacakları poposu bollaştı ama beli aynı gibi:KK50::KK50:
bu trambolin vücudun heryerni manyakk çalıştırıyoooo

kızlar bugünkü menümü işten çıkmadan yazayım :)

Sabah
1 kepekli tost ve şekersiz çay
Ara Öğün
3 kayısı+5 Badem
Öğlen
1 kase mantar çorbası
Yoğurtlu kabak
1 dilim ekmek
Ara öğün 14:30
1 pors meyve
Ara Öğün 16:30
Yarım paket diet bisküvi
Akşam
Tavuk ve yoğurt yemek planım :)

Yarın görüşürüz canlarım..
ya kızlar şu diyet bisküviyi hayatınızdan çıkarsanızzz
hem sağlıksız hem çok kalorili yerine tamtahıllı ekmek pilav makarna yiyin çok daha iyi

salı menüm

10.00
1 domates
yarım dilim ekmek

13.00
1 kase çorba
4 kalık terbiyeli köfte

ara 1 elma
1 avuş fındık

akşam
3 dilim fırın patates
kahvaltı çok az cnm

bugünkü menüm

8.30
1 elma
arkadaşıma gitiim 1 parmak kalınlığında yaş pasta:KK20:

12.30
1 kase çorba
3 kaşık el basan tava

16.00
1 cornet

19.00
5 sarma

offff naptım ben ya bu ne perhiz bu ne lahana turşusu oldu:18:
:KK4::KK4: :KK16:

Dünkü menüm:

Sabah: 2 etimek + 1 sürme peynir + 2 zeytin + reçel
Ara: 1 elma
Öglen: 1 minik bezelye ve fasulye konservesi yaninda 4/5 köfte, 4/5 patates.
Aksam: 4 havuç :-)53:) + 2 kasik yogurt + azcik kabak yemegi

45 dakika spor. ( -470kalori :) )

---- spor listemiz:

NOKullanıcı adıSpor dakika sayısı
1T_N390
2spirochet-
3fitsema220
4garden285
5fefilifa60
6tatlikedi95
7mutlu60
8mervishnaz30
9crystallife165
10tasan330
11Olala30

bomba gibi olmuşsun tatlım allah nazardan saklasın tebrikler :nazar:

ya kızlar şu diyet bisküviyi hayatınızdan çıkarsanızzz
hem sağlıksız hem çok kalorili yerine tamtahıllı ekmek pilav makarna yiyin çok daha iyi

Sanırsam Haklısın :)

Tımam yemiyorum artık diet bisküvi kendisine savaş açtım :KK47:

Dünkü menüm:

Sabah: 2 etimek + 1 sürme peynir + 2 zeytin + reçel
Öglen: 1 minik bezelye ve fasulye konservesi yaninda 4/5 köfte, 4/5 patates.
Aksam: 4 havuç :-)53:) + 2 kasik yogurt + azcik kabak yemegi

45 dakika spor. ( -470kalori :) )

---- spor listemiz:

NOKullanıcı adıSpor dakika sayısı
1T_N390
2spirochet-
3fitsema220
4garden285
5fefilifa60
6tatlikedi95
7mutlu60
8mervishnaz30
9crystallife165
10tasan330
11Olala30
cnm geçen ctesiden hesaplayınca ben 120 dk bisiklete bindim, 145 dk da yürüyüşüm var toplam 265 dk yani

Günaydın kuzum..
Spor gayet başarılıymış. Pert durumu normal yani :)

Bu arada bu grup instagram falan kullanıyor mu? Paylaşım sadece burda mı yoksa:KK16:

canım grup olarak sadece burda varız,ama faceden de takımdan bazı kızlarla arkadaşım ben:KK34::KK34:

melekimmmmm:KK19::KK19::KK19:varya kalp kalbe karşıymış dün aklıma düştün hatta profiline baktım en son ne zaman msj yazdın diye,toparlanamabilmene çok sevindim canım:KK16::KK16:
özledik seni canım takıma dönmeyi düşünmüyomusun:26::26:

ayrıca burda olmayıpta diyetine sadık kaldığın için seni tebrik ediyorum,fotolar her zamanki gibi harika:KK34::KK34:
Hayirli kandiller kizlar, Kandiliniz mübarek olsun :KK16:

aynen arkadasim banada cok zor geliyor meyvesiz sebzesiz.. yapabilene helal olsun ama :KK9:
haklisin en güzeli dengeli beslenmek gerisi bos :KK16:

mervisim insallah böyle devam ederim iki sabahtir güzel sonuçlarla uyaniyorum :KK16:
ama hani yarisma ruhu hemen pes etme yarina kadar dikkat et bol yürü gör bak nasil farkedicek :21:

hahahah delisin kiz 900lü numaralar diyor töbe töbe :KK1::KK1::KK1:
vuuuu demek güzel rakamlar görüyosun tartida insallah yarinada aynisi olur :KK16::KK16:

alinti yapmamisim ya..

esracim kurtul artik su 83ten haftaya insallah :KK34: sen bu hafta adapte olamadin cano pazartesi tam gaz baslayalim insallah :KK34:

neslim reglinin gelmesi iyi bisey tatlim olan var olamayan var bunada sükret :26:
bide cok spor yapmaninda etkisi oluyor gelmesine :KK34:
masallah dün yine döktürmüssün sporda bu haftada eline kimse su dökemicek :KK1::KK1::KK1:
kontrole bugün mü gidiyorsun ?

aslında regl olmama bi yandan sevindim çiğdemim tatilde rahat olucam:KK34::KK34:
bugün gidiorum canım dr.a,ulaşamamıştım kaç gündür dr.un babası vefat etmiş:26:bugün akşam 5,30 a randevu aldım ama bu halde nasıl bakıcak bilmiyom:KK1::KK1:

canım grup olarak sadece burda varız,ama faceden de takımdan bazı kızlarla arkadaşım ben:KK34::KK34:

melekimmmmm:KK19::KK19::KK19:varya kalp kalbe karşıymış dün aklıma düştün hatta profiline baktım en son ne zaman msj yazdın diye,toparlanamabilmene çok sevindim canım:KK16::KK16:
özledik seni canım takıma dönmeyi düşünmüyomusun:26::26:

ayrıca burda olmayıpta diyetine sadık kaldığın için seni tebrik ediyorum,fotolar her zamanki gibi harika:KK34::KK34:

aslında regl olmama bi yandan sevindim çiğdemim tatilde rahat olucam:KK34::KK34:
bugün gidiorum canım dr.a,ulaşamamıştım kaç gündür dr.un babası vefat etmiş:26:bugün akşam 5,30 a randevu aldım ama bu halde nasıl bakıcak bilmiyom:KK1::KK1:

canım aslında düşünüyorum ama silinmişimdir heralde diye teklif edemedim doğrusu.

canım aslında düşünüyorum ama silinmişimdir heralde diye teklif edemedim doğrusu.

canım ama bi 8-9 kilo verip bırakmayı düşünüyorum artık.
bu 8-9 kiloyu da sizlerle birlikte vermeyi isterim tabiki. hepinizi özledim.
yeni arkadaşlar da katılmış aranıza. hadi bakalım inşallah kurtuluyoruz kilolardan.
3XL dan L bedene düşmüş olmanın tadı paha biçilemez. darısı hepimizin başına :)

aaa meleğim olurmu hiç öyle şey:KK20:,ben izinli yazmıştım seni hatırlıyosan özel msjta atmıştım:KK34::KK34:

şimdi baktım 299.etapta 80,9 kiloyla ayrılmışsın,söle bakalım şimdi kaç kilosun ve takıma bu hafta dönüyomusun:KK34::KK34:

günaydın kızlar dün internette sorun vardı giremedim
dünkü menümü paylaşayım

sabah;1 kase nestif

ara;1 elma
öğlen;tavuk döner ayran
ara;5 tane kayısı
akşam;çorba ve salata
3 litre su ve yeşil çay :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

yeni arkadaşlar da katılmış aranıza. hadi bakalım inşallah kurtuluyoruz kilolardan.

seni mezun etmeden bırakmayız kiii:KK16::KK16:

melek hoşgeldin özledik seni fotoğrafların harika azmine hayranım

bugünkü menümüde paylaşyım

oruç tuttum bugün

sahurda;iki haşlanmış yumurta 2 dilim ekmek peynir zeytin ve 1 bardak süt

iftarda ;çorba ve salata

1.5 litre su içerim ve dün ve bugün toplam 1 saat yürüyüş var

bu arada hayırlı kandiller herkese

selamlar kızlar..hayırlı kandiller herkese...

ablam baktımda şimdi bende hemen hemen hepsinden, hatta fazlası bile var :KK17::KK17: ama şu yağ su ölçen tartıya da içim gitmedi değil,:KK23::KK23:hoş evde hem dijital hemde normal baskül var ama buda olsa çokmu olur acaba:26::26:

ben de baskülü çok beğendim."gülnihal yağına suyuna başlatma..diyeti bırak artık" dedi halil:KK9::KK9:

slm kızlar çok mutsuzum şu son 2 gündür hiç hayat enerjim yok üzerimde.. hava çok kötü etkiledi beni sabah uyanınca hiç mutlu olamıyorum.. boğazımda düğümlü bişeyler var sanki yutkunamıyorum.. ağlasam doya doya o bile yetmicek eminim :KK43:
ne yapmam gerektiğini de bilmiyorum.. dua edin bana en çok buna ihtiyacım var sanırım...

aaaahhh..seni o kadar iyi anlıyorum ki...ilaç kullanıyor musun canım..

Canım maşallah diyelim gerçekten ne kadar vermişsin , sanki bir başkası gelmiş yerine ..azmine hayranım ,genç ve fıstık gibi olmuşsun :KK52:

:KK16:teşekkür ederim....

kızlar hayırlı sabahlarr :) kandiliniz mübarek olsun.. burda şivlilik diye bi adet varmış çocuklar şeker topluyo kapı çalmadan hemen yazayım istedim :)

akşam iftar menüm ;
1 kase çorba
3 kaşık bulgur pilavı
1 haşlanmış but
1 kase de cacık

ara öğün yapmadım zaten karnım şişti yeterince...

eveeettt..şivlilik bizim adetimiz..poşetlerle geziyor çocuklar değil mi...

çok hoş olmuşsun melek tebrikler...zor günler geçmiş çok şükür..Allah kaldıramayacağımız imtihanlar vermesin inşallah..

aaa meleğim olurmu hiç öyle şey:KK20:,ben izinli yazmıştım seni hatırlıyosan özel msjta atmıştım:KK34::KK34:

şimdi baktım 299.etapta 80,9 kiloyla ayrılmışsın,söle bakalım şimdi kaç kilosun ve takıma bu hafta dönüyomusun:KK34::KK34:

seni mezun etmeden bırakmayız kiii:KK16::KK16:

melek hoşgeldin özledik seni fotoğrafların harika azmine hayranım

selamlar kızlar..hayırlı kandiller herkese...

ben de baskülü çok beğendim."gülnihal yağına suyuna başlatma..diyeti bırak artık" dedi halil:KK9::KK9:

aaaahhh..seni o kadar iyi anlıyorum ki...ilaç kullanıyor musun canım..

:KK16:teşekkür ederim....

eveeettt..şivlilik bizim adetimiz..poşetlerle geziyor çocuklar değil mi...

çok hoş olmuşsun melek tebrikler...zor günler geçmiş çok şükür..Allah kaldıramayacağımız imtihanlar vermesin inşallah..

ok canım dönüyorum o zaman bu hafta varım ben de. 78 kiloyum şu anda canım.
gülnihal ablacım teşekürler inşallah biraz kaldı onları verirsem rahatlayacağım.
:)
ben de sizleri özledim canlarr

X