Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

ben de dukana bir türlü cesaret edemedim . ilk dönem atlatılır ama meyve yok , sebze yok .oldukça sıkıcı .uygulayıp memnun olan arkadaşlarım var ama bütün evreleri uyguladı ve verecek çok kilosu yoktu..en güzeli dengeli beslenme .aslında hepimiz nasıl kilo aldığımızı biliyoruz ve çare bizde ...herşeyi kafamızda halledip karar vermekte ..

size doyum olmaz kızçelerim ama benim mesai biter ve neslihan hızla olay mahalinden gider

şu ana kadar 2,5 litre suyum bitti,kalanı evde tamamlarım

yarın görüşmek üzere öpüyorum yanacıklarınızdan

kaptanım maşallah suları bitirmişsin ben sabah 1.5 lt içtim ..ama eve gelince tekrar içmek istiyorum .yavaş yavaş alışıyorum ,henüz 2 ye çıkamadım .okulda biraz zor oluyor .

Arkadaşım menün gayet sağlıklı , hem spor + su ..daha ne olsun ..eminim en kısa sürede istediğin kiloda olacaksın .

hoş bulduk canım , ben de 70 sınırını bir türlü kıramadım , bakalım birlikte başarırız inş.

canım seni çok iyi anlıyorum , zor bir süreç ,ama kendini toparlaman gerekiyor.Biz de dua ederiz tabi ki , sen de dua et .çok üzüldüm şimdi , içini açabileceğin yakın dostların varsa konuşmaya çalış , insan üzüntülerini içine atınca hayat daha da zorlaşıyor . Arkadaşların dediği gibi kısa yürüyüşler yap , kendin için bir şeyler yap . Dualarımız seninle ..

Arkadaşlar bugün biraz karışık bir gün oldu , eve geç gelince bilg başına ancak bu saatte geçebildim . geçmişi okudum , şimdi neler yaptığımı yazayım ..

sabah geç kalınca kahvaltı yapamadım 2 tane hurma yedim .
öğlene kadar 1.5 lt su içtim

öğlen

1 kase çorba , yarım dilim ekm , 1 yemek kaşığı pilav ve salata , cacık yedim .

öğleden sonra gezmeye gittim , gün vardı , salata çeşitlerinden az almaya çalıştım , küçük bir parça tatlı yedim

giderken ve gelirken yürüdüm , toplam 45 dk olmuştur . akşam başka bir şey yemedim ,

yarın nasip olursa oruç tutmak istiyorum , iftarı abartmadan geçirebilirsem , cuma günü 70 i azıcıkta olsa deviririm inş ..

salı menüm

10.00
1 domates
yarım dilim ekmek

13.00
1 kase çorba
4 kalık terbiyeli köfte

ara 1 elma
1 avuş fındık

akşam
3 dilim fırın patates

bugünkü menüm

8.30
1 elma
arkadaşıma gitiim 1 parmak kalınlığında yaş pasta

12.30
1 kase çorba
3 kaşık el basan tava

16.00
1 cornet

19.00
5 sarma

offff naptım ben ya bu ne perhiz bu ne lahana turşusu oldu:18:

hadi bakalım kızlar inşallah :) çiğdemcim sen görürsün de ben göremicen galiba çok fena bu hafta:26:

kızlar hayırlı sabahlarr :) kandiliniz mübarek olsun.. burda şivlilik diye bi adet varmış çocuklar şeker topluyo kapı çalmadan hemen yazayım istedim :)

akşam iftar menüm ;
1 kase çorba
3 kaşık bulgur pilavı
1 haşlanmış but
1 kase de cacık

ara öğün yapmadım zaten karnım şişti yeterince...

Günaydın kızlar....
İyi kandiller hepinize:)
Kahvaltımızı ettik suyumuzu içmeye başladık..

Hadi bakalım gününüz güzel geçsin :)

Oruç tutanlar için de Allah kabul etsin

Günaydın kızlar hayırlı günler olsun hepimizee

Buaralar çok yogunum işte selam verip kaçıyo gibi oluorum ama nezaman 2dk vakit bulup gircek olsam bi iş çıkıo

Sıkıldım he sizinle konuşmak için işimi bıraksam keşke böle bi iş olsa istediğin saatte gel sohbet et para kazan tövbe yarrabbim aklıma 900lü numaralar geldi

Neyse buarada ben biraz kilo vermişim hissindeyim sanki bilmiorum bu sabah elbiselerle tartıldım ama sölemicem size merak edin birazcık eksideyim sadece

dünki menümü yazıyım

sabah 8.30
kepek ekmek arası peynir

öğlen 13.00
3kaşık barbunya
3kaşık semiz yemegi
yogurt

akşam 19.00
1tane peynirli gözleme

ayran

Son düzenleme:

Günaydınnnn
Vallahi menü gayet sağlıklı gözüküyor. Tartı da eksiye geldiyse ne mutlu sana kuzum :)

Ben de bugün planlarımı yapıp artık deli gibi spora başlıycam işallah eksileri daha hızlı görücemm

görmezsin inş.esram

nasıl gidiyo protein

günaydın balumm valla dün iyi gitti proteın
ama akşam gözüm muza takıldı yesemmı yemesemmı diye düşünürken bi baktım muzun kabukları masada duruyo
dizi izlerken hupletmışım yanı bi insan 9a kadar dayanıp 9da nıye bozarkı şu diyeti anlamadım
:26:

ayyyyyy ınsallah ınsallahhhh demek ısterdım gülüm ama bu 83 beı cok sevdı yapıştı hayatıma gitmiyor..
sabah 83,6 çıktım bıktım bıktımmm
benım bıldırım bugün..
gerçi neslicim sen yarın 200 gr eksi olarak girsen listeye bi kıyak yapsannn heee hadi be hacı beee:=)

bide dün 45dk yürüyüş+5 dk aerooopikkk yaptım malum dizi vardı oyuzden cok uzatamazdım :)

günaydınnn arkadaşlarrrrr
hepınızın kandili mübarek,duaları kabul,dilekleri gerçek olsun inşallah..

günaydın fıstıklar hepinizin kandili mübarek olsun,Rabbim bütün dualarınızı kabul etsin

ben dün akşam regl oldum pat diye,haftasonu bekliyodum aslında,bugünde dr.kontrolüm vardı nasıl olucak bilmiyorum

yarın tartıyı bari etkilemese:26: bugün protein günüm,sabah yulaf kepekli tostumu yedim,öğlen tavuk yoğurt,ara için yumurta haşladım akşamada evde köftem var ızgara yaparım 3-4 tane ve günü kapatırım

dün akşam salonda baya bi efor sarfettim,bide çok zevkliydi,böyle zumba step karışımı bişey yaptık
spordan sonra evede yürüyerek geldim hızımı alamadım bi yarım saatte kocamla yürüdüm,sonra pert olmuş şekilde dizi izlerken uyuya kalmışım

hemen dünki menümüde yazayım

sabah
2 ad kepekli muffin
salatalık,yeşil biber

ara
3 ad ceviz

öğle
orman kebabı
salata,yoğurt

ara
3 dilim ananas

ara
1 kepekli muffin

akşam
1 bardak ayran

3 litre su

30 dakika step aerobik
30 dakika plates
20 dakika eliptik
50 dakika yürüyüş

toplam:130 dakika

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…