Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Bimin sitesine baktimda simdi, o pilates topundan isterdim ama yaparmiydim meçhul Allahin mekigini bile çekemiyorum hemde aleti var düzgün çekeyim diye almistim...
Neslim sen sporda ölçüm yaptiramiyor musun? Yagina falan orda baksinlar :26:

Ölçüm demisken öglen spora gittim, orda ölçtürdüm en son tam 1 ay önce yapmisim ozamandan beri 1.1 kilo gitmis 400'üde yagdan gitmis kalani su az gidiyor millet haftada bir kilo veriyor ama gidiyor bunada sükür diyorum

slm kızlar çok mutsuzum şu son 2 gündür hiç hayat enerjim yok üzerimde.. hava çok kötü etkiledi beni sabah uyanınca hiç mutlu olamıyorum.. boğazımda düğümlü bişeyler var sanki yutkunamıyorum.. ağlasam doya doya o bile yetmicek eminim
ne yapmam gerektiğini de bilmiyorum.. dua edin bana en çok buna ihtiyacım var sanırım...

off aynen çiğdemim yaa,bende ooo neler var,en son bi hevesle trambolin almıştım,ilk hafta zıpladım durdum üstünde şimdide koyacak yer bulamıyorum,çabuk sıkılıyorum galiba

canım spor salonunda normal baskül var,ilk hafta hoca sadece mezurayla ölçülerimizi almıştı,2 ay sonra tekrar ölçelim dedi,bakalım daha iki ay olmadı

ayrıca senin verilecek çok kilon olmadığı içn az gitmesi normal canım

sehercim yaşadıkların kolay değil,üstüne dediğin gibi havalarda tuz biber oldu,ama toparlanmaya çalış canım,bol bol inşirah suresi oku,bizde dua ederiz senin için

birde bütün gün evdemisin canım,kendine bi uğraş bulsan,ne bileyim spora yada yüzmeye gitsen eminim çok faydası olucaktır

şimdi açıköğretimden devam ettiğim için evde ders çalışıyorum neslihan ablacm (abla diyebilirmiyim?) burda hanımlar lokali var plates airobik yüzme step var ben airobik ve platese gidiyodum. zaten haziran da bitiyo abimden sonra hiç gidemedim.. zaten devamsızlıktan listeden çıkarılmışımdır kesin kpss ve şu sınavlarım var uğraş olarak bi.. ole işte toparlanmam gerek bir an önce o enerji bi gelse bana keşke..

selam sehercim Allah yardimcin olsun biz ederiz ama sende dua et bol bol insallah geride kalir bugünlerin

yok canim yaaa ben asiri dikkat etmiyorum haftasonu oldumu kahvaltimi nutellasiz yapmiyorum, bu ara cok dadandim bunu unutmam lazim aslinda
resmen kahvalti bitiyor, 2/3 dilim ekmegide nutellayla yiyorum

anladim canim sporda incelme olup olmadigina bakicaklar manyak motive ediyor insani giden kilolari görmek heleki sen baya baya spor yapiyorsun incelmeler farkedilmeye baslamistir

Trambolini nereye koyuyorsun kiz koca sey bi heves aliyoruz iste keske kullansak bari oda yok

sen nasıl rahat etceksen öyle hitap et sehercim benim için no problem

bence kendini çok eve kapama canım,hiç olmadı dışarı çık bol bol yürü,oksijen iyi gelecektir

benim trambolin bunun aynısı canım,duvara dik olarak koydum duruyo bakalım şimdilik

offf çiğdem bana herşey de nutella deme,bende hiç dayanamambide ben pazarları fındık ezmesine dadandım iyimi kızarmış ekmeğe sürüp kahvaltımı onla sonlandırmaya bayılıyorum

incelmelerde farkediliyo artık ama üst bölgem çok gitmiyo yaa,pantolonlarımın bacakları poposu bollaştı ama beli aynı gibi

aaaaaa bende hoplayip ziplamak istiyorum bunda
yaa dur findik ezmesi aklima gelmemis gibi davranayim onada bayiliyorum yaaa nolcak bizim bu pis bogazligimiz korkarim ömür boyu diyet modunda olcam halbuki disimi sıksam maksimum 2 ayda istedigim kilodayim

karin kaslarini çalistircak seyler yap canim belden kaybetmek için, önce bol bol terle kardiyoyu cok yap sonrasindada karin kaslari için mekik falan cek 1 haftada görceksin faydayi ben bi ara yapiyordum dedigim gibi ciddi incelmistim ama simdi mekige vaktim olmuyor full kardiyo yapiyorum..

ya bi ara kka da trambolin çok popülerdi,bende o zaman gaza gelip almıştım,aslında çok güzel ter attırıyo,,zaten bi 15 dakika yap kan ter içinde kalıyosun ama ben üşeniyorum yaa

biz varya çiğdemim yemeyi seviyoruz,aynen dediğin gibi bende 2 ay kendimi sıksam eminim istediğim kiloya inerim ama ahh şu haftasonları beni yakıyo:26::26:

off yer hareketlerini hiç sevmiyorum,aslında salonda 30 dakika step aerobikten sonra platese geçiyoruz,çok güzel karın hareketleri var ama ben hepsini layıkıyla yapamıyorum

hadi bugünde gaza gel yap bi 15 dakikacik tabi spora gitmiceksen

valla aynen Neslim ya yemeyi çok seviyoruz erkekler öylemi ama yiyip yiyip kilo almiyorlar deli oluyorum cidden

sevmiyosan sevdirmen lazim kendine. ya da bi önerim daha var
biberiye yagi sürüp streç filmle sar belini ve sporunu öyle yap gör bak nasil ter atiyorsun, zamanla inceliyorsunda

bugün sporum var canım

inanırmısın evde biberiye yağım bile var,(acaba diyetle ilgili olmayan bişey varmı)bi köşede kaderine terk edildi,iyi aklıma getirdin spora gitmediğim günler evde 15 dakikada olsa sürüp öyle yapayım trambolini belki ardından bide mekik çekerim

elifim ara ara aşağıda gördüm seni ama bişey yazmadın,canınmı sıkkın,yada yoğunmusun:26::26:

hadi gelde yaz bakem neler yedin

hahahah tam tesekküllü diyet evi gibi mübarek spora bile götürebilirsin

ohh spora gidiosun demek iyi yaparsin bende öglen ordaydim 470 kalori yaktim bazen gaza gelip hizli kosup yürüyorum bazende uyusuklaniyorum neyse hic yoktan iyidir

aynen öle canım

470 kalori yaktın hiç yoktan iyimi diyosunbence süper canımm

çiğdemim sen 63 leri bende 73 leri ucundanda olsa görelim bu hafta yaa

aynen öle canım

470 kalori yaktın hiç yoktan iyimi diyosunbence süper canımm

çiğdemim sen 63 leri bende 73 leri ucundanda olsa görelim bu hafta yaa

yok kuzum yaa az yuruduklerimi hic yoktan iyi diyordum, bazen karisik yaziyorum 470 süper ötesi bu hafta bidaha yapamayabilirim hatta bu kadar yüksek

aynen yaaa ucundan görmeye raziyim 63.9 bile olsa... neslim sen kaç kiloydun geçen hafta dur bakem listemize
benim hedef 1.1 oluyor 63.9'u görürsem

bende mümkünse 83ü görmiyim

esra sende 83süz kal emi
napiosun nerelerdesin kimlere çene çaliyorsun kim bilir oralarda

kızlar bugünkü menümü işten çıkmadan yazayım :)

Sabah
1 kepekli tost ve şekersiz çay
Ara Öğün
3 kayısı+5 Badem
Öğlen
1 kase mantar çorbası
Yoğurtlu kabak
1 dilim ekmek
Ara öğün 14:30
1 pors meyve
Ara Öğün 16:30
Yarım paket diet bisküvi
Akşam
Tavuk ve yoğurt yemek planım :)

Yarın görüşürüz canlarım..

Denizcim hoşgeldin canım , ben de Derya yeni katıldım ...birlikte güzel bir ikili oluruz derya - deniz .

maşallah yaşın gayet genç nereye öyle metabolizma yavaşlatıyorsun merak etme buradan mezun olduğun gün fıstık gibi olacaksın , yeter ki azimli ol canım ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…