Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

edacım hoşgeldin tatlımtoparlanmana çok sevindim,son zamanlarını babacığınla geçirmende Allahın bi lütfu,en azından için rahattır,tekrar başınız saolsun.

spirochetcim başınız sağ olsun.. Babacığın ışıkta yatsın..
Babacığın Allahın sevgili kuluymuş, ne güzel vedalaşmış sizlerle..
ve sen de ellerinle uğurlamışsın.. Kaçınamayacağımız ölümün bile güzeli oluyor..

kızlarrrrrrrr benim pc kırıldı. bana bir süre izin verir misniz yapılana kadar giremeyeceğim.çok üzgünüm yaaaaa

çok teşekkür ederim canım evet en azından içime dert olmadı burdan çok uzaktaydım yanında olamadım göremedim demedim

Edacim tekrar basiniz saolsun canim Allah geride kalanlara sabirlar versin, ne mutlu ki son anlarinda yaninda olmussun Allahim sevdiklerimizi bize bagislasin...

--

Esraaa esine ozaman simdiden basarilar canim birazda Ankara yollarinda yürüyüs yap esini beklerken belki ugurlu gelir

edacım hoşgeldin tatlımtoparlanmana çok sevindim,son zamanlarını babacığınla geçirmende Allahın bi lütfu,en azından için rahattır,tekrar başınız saolsun.

çok teşekkür ederim. toparlanmak zorundayım ben normalde hep dik dururum üzülmem babam içinde üzülmedim çok yaşlıydı acı çekmeden iyi bir şekilde öldü biliyorum ama tutamıyorum kendimi bazen...

psikiyatristin verdiği ilacıda bıraktım almamışım yanıma bayadır kullanmıyorum belkide baş ağrısı ondandır ama dönmeyeceğim ilaca kabullenmem lazım birşeyleri dün bir arkadaşımla dertleşirken bunları söyledim kızlar babaları ölünce büyürmüş dedi doğru diyor...

Edacım başınız sağolsun Rabbim mekanını cennet eylesin.. Rabbim ailene ve sana sabırlar versin..

amin güzelim... çok teşekkürler

sahur menüm ;
1 domates 2 yeşil biber
2 dilim çavdar ekm.
7 zeytin
1 kibrit kutusundan hallice peynir
1 haşlanmış yumurta
500ml su + limonlu cay

Akşama Allah Kerim...

her ölüm erken ölümdür derler,
hem giden için hem kalan için hep yarım kalmışlıklar,planlar programlar olacaktır..
ama en hayırlı ölüm muhtaç olmadan elden ayaktan düşmeden gitmek bence

benım rahmetlı anneannecım okadar cok cektıkı bılırım allahım al canımı artık kurtulayım yuk olmıyım evlatlarıma dediğini..
daha cok üzülürdü annemler..
oyuzden herşeyin hayırlısı,gidişin bile..
hayat devam edıyo,ve bız yıne hırslarımızla,planlarımızla,mutluluklarımız,mutsuzluklarımızla yaşamaya devam edıyoruz..

hayata dönersek şayet,öğlen tavuk ve yogurt yedım proteın günü yaptım kendıme bugünden yarın sabah bıldırım yapıcam bakalım..
çok şey konuşasım var aslında,ama bi yandanda konuşacak söz bulamıyorum...

Edacımm hoşgeldin canımm başınız sağ olsun.

Rabbim geride kalanlara sizlere ailene sabır versin.

Mekanı cennet olsun inşallah babacığının.

Son düzenleme:
menüm

uyanınca bi brd filtre kahve 2 k.ş

sabah
40 gr peynir
çeri domates
4 siyah zeytin
60 gr ekmek

öğle
2 yk yoğurt çorbası
2 yk kısır
2 yk kuskus
1 tavuk baget derisiz
ufak kase cacık
çok az salata
1 çatal sebzegraten...

ara
bi bardak süt
65 gr kuru meyvalı ekmek

akşam mutlaka bi saat bisiklete binicem
artı yarım saat yürüyüş var
su en az bi en fazla bi bçk lt içiyorum

akşam
yarın yazıcam...

niye canın sıkıldı bakem senin?...

bir hastanenin yoğun bakımında,cihazların arasında,yanımda kimse yokken ölmek en korkutucu olanı...Allah babana rahmet etsin canım.sevdikleri yanında,evinde...ölüm nasıl olsa hepimize var..bu tarafta iş yok.inşallah ahiretimiz güzel olsun canım...

kızlar bu hafta bimde güzel şeyler var.siteye bakın isterseniz.uygun fiyata spor malzemeleri gördüm.

kızlar bu hafta bimde güzel şeyler var.siteye bakın isterseniz.uygun fiyata spor malzemeleri gördüm.

ablam baktımda şimdi bende hemen hemen hepsinden, hatta fazlası bile var ama şu yağ su ölçen tartıya da içim gitmedi değil,hoş evde hem dijital hemde normal baskül var ama buda olsa çokmu olur acaba:26::26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…