Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Kız şiir gibi yemişin Mune çogzel anlattın bxhdhd kurabiyeli falan

Iyi hatırlattin abla yoğurt yiyeyim ben şimdi yoksa akşama kadar bir hal olurum

Iyi hatırlattin abla yoğurt yiyeyim ben şimdi yoksa akşama kadar bir hal olurum

Ablacığım accessdenied i salsak az yemez o yüzden azcık şekeri bıraksın yoksa çaya bile şeker atıyor biliyorsun beyaz şeker gerçekten zararlı bu arada.
Yoksa ben her şeyi yiyorum kendim

Yok denemedim deniyim bari yarın sabah onu yiyim kahvaltıda
Ben diyetisyen değilim, diyet işlerinden de cidden hiç anlamam ama sanki bana diyet diye yaptığınız bazı şeyler yanlış geliyor.
Depresif yazmıştı yanlış okumadıysam, vücudunuzu alışık olduklarından tümden yoksun bırakırsanız hedeflediğiniz kiloya ulaşırsınız ama kilo verdim deyip o şeyleri yeniden yemeye başladığınızda verdiğiniz kilodan çok daha fazlasını alırsınız.

Her şeyi yiyin tabii abur cubur fast food ve dışarıdan alınan paketli yiyecek içecekleri kastetmiyorum, evde kendi yaptıklarınızı yiyin ama kararında yiyin, bugün kurabiye yiyecekseniz 10 taneyi gömmeyin 2 tane yiyin, pilavı 1 koca tabak değil 2 kaşık yiyin, ekmek beyaz olmasın da tahıllı olsun gibi mesela ve tabii 3-4 dilim değil 1 dilim.
Ara öğünleri kuru yemiş, yoğurt veya şimdi tam zamanı yeşil salata domates salatalıkla geçirin gibi gibi.

Mune 2 kaşık pilav kime yeter mesela bana mümkünü yok yetmez pilav galp ben

Bu arada burda çok ağır diyet yaptım mesela fazlasıyla geri aldım diyeti bırakınca ben. o yüzden bence de dediğin doğru herşeyi 0 layamam çünkü öyle beslenmeyi sevmiyorum. Hayattan keyif almıyorum sonra Arada ufak tefek minicik bişeyler yemeli yoksa kıtlıktan çıkmış gibi saldırıyorum şahsen

Doğru söylüyorsunuz birazda olsa hepsinden tadım yapmak lazım yoksa emeğimiz boşa gide bilir.

Kesinlikle abla bazen insanlar 0 karbonhidrat diyeti yapıyor uzun vadeli olarak, ondan sonra kilo verince normal yeme düzenlerine dönüyorlar bu sefer vücut onları depoluyor yoksunluk hissinden dolayı.
Tamamen bırakamayacağın şeyi diyetten çıkarmamak gerektiğini düşünüyorum.
Çünkü sürdürülebilirlik çok önemli. Misal ben karbonhidratsız bir hayat yaşayamam, hem mutsuz olurum hem de vücudum asla alışamaz o duruma.

Zaten insanda en çok kilo yapan şey fast food ve paketli gıda ve resmen bağımlılık yapıyor.

Ben sadece rafine şekere karşıyım çünkü gerçekten vücuda hiçbir faydası yok beyaz şekerin. Bilakis zararı çok fazla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…