Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Kız benim olduğum bişey ne kadar aşırı ciddilleşebilir ki jfjdjd sıkılırım ben zaten kurdeşen dökerim illa bi salçalanıcak orası hdhdhd
Aşkım senin olduğun her yer zaten şenleniyor Beslenmenin cilt veya saç gibi diğer bakımlarımıza katkı yapması da çok hoş değil mi 21 gün sıfır şekere başlıcam ben bugün

inşallah bakalımm bunlar hep ekmek yemedigim için
Size ve kilo verirken açlık hissini bastıramayan herkese bir öneri.
1 küçük kase yoğurt içine bir miktar yulaf ezmesi ve imkan varsa biraz da ceviz içi koyup tüketin, hem tok tutar hem de bu 3’lü faydalıdır yalnız tabii abartmadan tüketin

Merhaba herkese,
kısa süreliğine geldim kaçacağım :)))
Dün 18:00 civarlarında zeytinyağlı fasulye ve bol yeşillikli salatayla yediğim akşam yemeği sonrası gece 00:12 civarı 6-7 tatlı kaşığı yoğurt ve 1 küçük nektarinle geceyi sonlandırdım.

Bu sabah yağsız tavada sıfır yağla pişirilmiş 1 yumurta, 1 dilim ekmek, biraz peynir, domates, biber, salatalık söğüşü ve 1 bardak şekersiz çayla kahvaltı yaptım, tabii kahvaltı öncesi 2 su bardağı suyumu içmeyi de ihmal etmedim.

Kahvaltıdan 1 saat sonra 2 küçük tatlı kurabiye kaçamağı yaptım sonrası bu saate kadar sürekli su.

Her zaman yazamazsam kusuruma bakmayın, herkes istediği kiloya ulaşsın bunu yaparken de sohbetlerden keyif alsın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…