Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Kız benim olduğum bişey ne kadar aşırı ciddilleşebilir ki jfjdjd sıkılırım ben zaten kurdeşen dökerim illa bi salçalanıcak orası hdhdhd🤣🤣🤣
Aşkım senin olduğun her yer zaten şenleniyor 😍😍 Beslenmenin cilt veya saç gibi diğer bakımlarımıza katkı yapması da çok hoş değil mi:süslü: 21 gün sıfır şekere başlıcam ben bugün

inşallah bakalımm bunlar hep ekmek yemedigim için🥲
Size ve kilo verirken açlık hissini bastıramayan herkese bir öneri.
1 küçük kase yoğurt içine bir miktar yulaf ezmesi ve imkan varsa biraz da ceviz içi koyup tüketin, hem tok tutar hem de bu 3’lü faydalıdır yalnız tabii abartmadan tüketin😌

Merhaba herkese,
kısa süreliğine geldim kaçacağım :)))
Dün 18:00 civarlarında zeytinyağlı fasulye ve bol yeşillikli salatayla yediğim akşam yemeği sonrası gece 00:12 civarı 6-7 tatlı kaşığı yoğurt ve 1 küçük nektarinle geceyi sonlandırdım.

Bu sabah yağsız tavada sıfır yağla pişirilmiş 1 yumurta, 1 dilim ekmek, biraz peynir, domates, biber, salatalık söğüşü ve 1 bardak şekersiz çayla kahvaltı yaptım, tabii kahvaltı öncesi 2 su bardağı suyumu içmeyi de ihmal etmedim.

Kahvaltıdan 1 saat sonra 2 küçük tatlı kurabiye kaçamağı yaptım 😂 sonrası bu saate kadar sürekli su.

Her zaman yazamazsam kusuruma bakmayın, herkes istediği kiloya ulaşsın bunu yaparken de sohbetlerden keyif alsın inşallah🙏

X