Zayıflıyorum, Çok Mutluyum :)

hihoyyyt ben gidip çiğli kipadan aldımmmmmmm.45 ytl ye . ilk 200 adımımı attım bile :sm_cool::sm_cool:

Twist & Shape ya da Twist Stepper olarak aratırsan bulursun canımcım.. Temelde hepsi aynı zaten.

bugün öğlen 500 tane yaptım yatana kadar 500 daha yaptım mı tamamdır kaydirigubbakcemile3

ya kızlar şaka maka işe yarıyor mu bu alet ? bir de hangi bölgeler için daha uygun, bacak mı, kalça mı, kollar mı ?

Merhaba kızlar bende geçen sene Twist & Shape i kullanmıştım.Herşeyi yememe rağmen kilo vermek ile beraber bütün bedenimi toparladı bu alet. Görünürde bacak ve kalça aleti gibi görünse de duruşunuzu bile değiştiriyor. Sırt, bel, kol,bacak, kalça.. Allah ne verdiyse..kaydirigubbakcemile3 Mesela ben üstünde çalışırken öne doğrı dik durarak eğiliyorum o şekilde çalışıyorum hem sırt kaslarım çalışırken hemde bacaklarım yukarı - aşağı hareket ettikçe karın yağlarım eridi göbek düzleşti. Üzerinde çalışırken yaratıcı olmanızı ve dik durarak çalışmanızı şiddetle tavsiye ederim. Üzerinde kaç adım attın, kaç kalori yaktın, kaç dakika çalıştın hepsi yazıyor. Özellikle akşam tv karşısında dizi seyrederken kendiniz için süper bir çalışma yapmış oluyorsunuz.Reklamlarda tempo arttırabilirsiniz yerimseniben :teytey:

beyazfrezya ya katılıyorum. sadece bacaklar için olduğunu düşünürdüm ama belimin yan taraflarından çok şikayetçiydim bi çıkıntı falan yoktu ama çok yumuşaktı genişti vs. şimdi yine avuçlamaya çalışıyorum eskisi gibi ama pek mümkün değil baya sıkışmışlar çünkühihoyyyt

leniciğim ben bu verdiğin 10 kg mı ne kadar zamanda ve nasıl verdiğini merek ettim anlatır mısın ?

leniciğim ben bu verdiğin 10 kg mı ne kadar zamanda ve nasıl verdiğini merek ettim anlatır mısın ?

67 den 63e düşene kadar nerdeyse hiç bişey yapmadım yani okul tatil olmuştu o yüzden öğlene kadar uyuyodum sonra tek öğün yiyodum günde baya sağlıksız verdim yanikaydirigubbakcemile3
sonra ekim gibi falan raductil kullanmaya başladım. diyet yapmadım. 2 ayda 63den 57ye düştüm.
sonra ilacı bıraktım 2 kilo daha verdim kendi çabamla 55 oldum ama sonra pastalar börekler falan iştah patlaması yaşadım 57 oldum tekrarkaydirigubbakcemile3
1 hafta önce bu aleti aldım ve yediklerime dikkat ederek kullanmaya başladım şimdi 55.5 kiloyumsüprizzzzz

Peki bu aletin degisik degisikleri var cok fark ediyormu yoksa fark etmeszmi, birde hepsinin el bandi yok, sizler o el bandini kullaniyormusunuz?

500 adimda kac kalori veriyorsunuz???
Kac dak da 500 adim atiyorsunuz???
Sizin aldiginiz twist , adimlari sirf asaga yukarimi atiyorsunuz? Yoksa yan adimda ata biliyormusunuz?

Baya merak ettim, bilgi verirseniz sevinirim.

500 adımda 70 kalori verdiğini gösteriyo ama ne kadar doğrudur bilemem
ben bir kerede yapamıyorum 500 adım dinlene dinlene 15 dakikada falan
aşağı yukarı attığımı sanıyorum ama yanlarım da eridiğine göre bi dönme hareketi oluyo sanırıma.s.

leniciğim bu raductil hakkında araştırma yaptımda çok sağlıksız olduğunu öğrendim.hatta yan etkileri çok ve kalıcıymış.bi arkadaşımda çarpıntı,sinir,uykusuzluk ve demir eksikliği yaptı.nasıl cesaret ettin bunu kullanmaya? sende bir zarar vermemiştir inşallah?

korkarak almıştım ben de ama hiç bi etkisini görmedim. sadece ağız kuruluğu. o da işe yaradı su içmemi sağladı bol bol. su içemeyen biriyim normalde. ama tabi ki şimdi olsa kullanmazdım o zaman çok takmıştım kiloları.klava:

Bendede var bur reductil, gerci tarihi gecmis, ama bi hafta falan kullnayaim diyorum fakat cok korktum, reductil adina cikan yan teshirlerden dolayi, 2-3 kilo icin sagligimdan olmak istemem yani.

Bendede var bur reductil, gerci tarihi gecmis, ama bi hafta falan kullnayaim diyorum fakat cok korktum, reductil adina cikan yan teshirlerden dolayi, 2-3 kilo icin sagligimdan olmak istemem yani.

ayyy sakın kullanma canım benim,daha çok gençsin,diyet ve sporla zayıflarsın

Evet hakliisn aslinda, ama ben cok spor yapiyorum aslinda ve o 2-3 kilo cok spor yaptigimdan beri aldim, ve tartida gördükce sinir oluyorum.(((

Canım ben ilk aldığımda 100 adımla başladım 1500 e kadar çıktım zaman içinde. Haftada 3 gün 1500 adım çalışıyorum. baya ter atıyorum iyi geliyor..Kollarını pek kullanmadım gerek duymadım ben kolarımıs erbest çalıştırıyorum zaten merdiven çıkar gibi ama sağa sola hafif kıvrılıyor benimki bende oryantal müziği açıyorum üstünde göbek arat gibi bir o yana bir buyana eğlenceli oluyor.. 250 kalori kadar yakıyorum. Haftada 3 gün düzenli kullanman kafi. Aldığın aletim malzemesine dikkat et ince malzemeler çabuk kırılır bozulur her ucuzu alma derim ben. Orta karar bir şey alsan iyidir.

Bu arada sakın ilaç kullanmayın gelecekte acısını çekersiniz. Bedeninize bugün ne kadar iyi bakarsanız, yarında bedeniniz size o kadar iyi davranır.

Size tavsiyem bir deyim vardır "bugün giydiğimi yarın giymem" diye. Bugün yediğinizi yarın yemeyin hergün başka bir besin yiyin bu bütün öğünler için geçerli. Ve yemedikleriniz dahil her şeyi yiyin. Sadece beyazları kısın, kullanmayın mümkünse. Ben şahsen haftada 1 baklava bile yiyorum. Beden aç kaldıkça metabolizma yavaşlar ve bununla baş edemezsiniz. Ben yıllarca aynı hatayı yaptım yememe rağmen kilo alıyordum. Sonra her şeyi yemeye başladım az ve sık hergün farklı bir besin. Mesela bugün zeytin,yumurta,domates yedim. Yarın peynir, reçel yiyeceğim. Ne fark oldu derseniz bu şekilde yavaş yavaş 7 kilo verdim ama sağlam oldu. Herşeyden önemlisi hayattan zevk alıyorum. Şimdi 2 sini aldım sporu bıraktığım için yeniden başlicam. Lütfen ilaç kullanmayın, sabredin, emek verin, birazda çalışın. kaydirigubbakcemile3:1hug:

pekiiiiii esas soruya geldim bacularr
bu aleti kullanan bir arkadaşımızın dizlerinde bir problem oluşmuş duyduğuma göre
siz ne kadar süredir kullanıyorsunuz ?
uzun süredir kullananlarda var mı böyle bir şikayet acaba ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…