Zayıflıyorum, Çok Mutluyum :)

benimki de ondan. zorluk seviyesini biraz düşürdüm. bugün toplam 500 tane yaptım bence ilk günüm için hiç fena değil. dün geceyarısı da 300 tane yapmıştım. ümitliyim ben bu aletten ya mutluyumkaydirigubbakcemile3

bu konuyu acan arkadas yok oldu acaba faydasini goremedi mi,yoksa devam mi edemedi?biz terketmeyelim burayi gelismeleri yazalim.

leni sen baya kilo vermissin.ah bende kalan 7 kilomu bi verebilsem.

55 kiloydum ben daha bi kaç hata öncesinde 2 kilo almışım sinirlerim bozuldu biraz ama tekrar vericem inşallahkaydirigubbakcemile5

günaydın kızlar,ağrılarınız ısınmadan bu aleti kullanmaktan kaynaklanıyordur.başlamadan önce 5 dk ısınma hareketi yapsanız yeter bence ,bende de buna benzer bişey var ısınmadan yapınca hem çok ağrı oluyor hemde ısınıp yaptığım kadar yapamıyorum.

Culnur Selamlar..
İzmir'de nerden aldın aleti? CD'li falan olan versiyon daha iyi sanki dedim de onu mu alsam diyorum. bir de ne kadara aldın tabi:KK66:
ben de burdaki yazıları okuyunca acayip gaza geldim.. 8 kilo aldım bacaklarım tombik oldular iyice:KK43:
alıp ben de başlıcam vercem işallaaa kilolarımı da bacaklarım da incelcek!!! di mi:KK43:
cnm merhaba öncelikle kusura bakma geç cevap yazıyorum internetim yoktu kaç gün:KK43: ben kipa da 97 ytl ye aldım tek vardı. Bende hasta oldum kaç gündür yapamadım tam kilo vermeye başlamıştım ne güzel:KK43: al tavsiye ederim işe yarıyor ama disiplinli bi çalışma şart tabi:) kolay gelsinkaydirigubbakcemile2

düzenli derken günde ne kadar yapmamız gerek? faydasını görenler nasıl bi program uyguluyo? ben de 2 gündür kullanıyorum aklıma geldikçe 100er tane falan. günde en az 700 tane falan yapmış oluyorum. arttırmam gerekli mi?kafamçokkarıştı

Arkadaşım ben geçen sene bu aleti 3 ay düzenli günde 1 sefer 25 dk olmak üzere yaptım ve pek bi fark olmadı.Söylemek istediğim faydalı ama diyetsiz işe yaramaz

diyet yapıyorum zaten ama spor veya egzersiz olmadan verilen kilolar hoş olmuyo sarkma oluyo sıkı olmuyo vs. sadece bacaklarımın sıkılaşması için kullanıyorum açıkcası.:1closedeyes:

mrb arakdaslar
nasılsınız ben steperıma artık biraz ara verdim ara vermekde degilde sayımı azalttım çünkü fazla abartmısım demekki asırı yüklenmeden olsa gerek sol diz kapagım sol ayagımı basarken agrımaya basladı birkaç zamandır şimdi sayısını düşürüdm ve sol adımımı basarken yüklenmeden basıyorum zayıflıyorum diye gaza gelip abartmıstım durumu gerci zayıfladım suan 69 hala ama biraz azalttım artık cünkü gecen gün gün içinde alette calsımadıgım halde sol diz kapaımdaki arıyı hisseder oolmustum korktum acıkcası sert sert tas gibi bacaklarım birde agrıyan diz kapagım kapagı oldu :) bir iki gün yapmıycam hatta artık görüşmek üzere

günaydın kızlar,nasılsınız? ben çok iyiyim,hava güzel,ben güzelim bir de gören ne kadar ayıflamışsın diyor,keyfimde güzel.gerçi tartı da kilom değişmesede inceldiğimin bende farkındayım.diyeti sporla desteklediğim için inceliyorum ,uzun zamandır diyetteyim ama sporsuz kilo verilmiyor bunu şimdi çok iyi anlıyorum

kullanmaya başlayalı daha 1 hafta bile olmadı ama deneyimlerimi paylaşmak istiyorum.:kahve:
ben bu aleti pazar günü aldım fakat o gün çok yorulduğum için pazartesi başladım.:CüvCüv:
öyle hergün kendimi çok kasmadan yapıyodum.mirmirmirmir
mesela pazartesi 500, salı 700, çarşamba 800, parşembe 900 ve bugün 200 tane yaptım.kaydirigubbakcemile2
bu 5 gün içinde kızarmış köftemi de yedim, pizzamı da, patatesimi de, dondurmamı da.cokacimcoook
ve sonuç..:nazar:
pazar günü dolu dolu 57 kilo gelirken bugün 55.5 - 56 arası gidip geliyorum.:teytey:
hatta gözlerime inanamadım tartıya tekrar çıktım sonuç yine aynı.delikafadulden
yani toplam 5 günde en az 1 kilo.kaydirigubbakcemile3
şebnemcim çok teşekkür ediyorum bu yazın için yoksa benim böyle bi aletten ne haberim olurdu ne de kilo vermeye tekrar başlayabilirdim.süprizzzzz
umutlarım tekrar yeşerdi diyebilirim.:1hug:
denemiş ve memnun kalmış biri olarak herkese tavsiye ediyorum.:hooray:

Ben alsamda kullanamam heralde.merdivenleri bile zor çıkıyorum.bacaklarım çok kuvvetsiz.hiç halim yok.ama kilo vermem lazım.66,5 kiloyum.162 boyum var.doğum kilolarımı veremedim.mayısta kızkardeşimin düğününe şöyle 56 larda felan olmak istiyorum ama tatlı krizlerimi ve sıkıntıdan yediklerimi aşamıyorum.oooffffffffff

kullanmaya başlayalı daha 1 hafta bile olmadı ama deneyimlerimi paylaşmak istiyorum.:kahve:
ben bu aleti pazar günü aldım fakat o gün çok yorulduğum için pazartesi başladım.:CüvCüv:
öyle hergün kendimi çok kasmadan yapıyodum.mirmirmirmir
mesela pazartesi 500, salı 700, çarşamba 800, parşembe 900 ve bugün 200 tane yaptım.kaydirigubbakcemile2
bu 5 gün içinde kızarmış köftemi de yedim, pizzamı da, patatesimi de, dondurmamı da.cokacimcoook
ve sonuç..:nazar:
pazar günü dolu dolu 57 kilo gelirken bugün 55.5 - 56 arası gidip geliyorum.:teytey:
hatta gözlerime inanamadım tartıya tekrar çıktım sonuç yine aynı.delikafadulden
yani toplam 5 günde en az 1 kilo.kaydirigubbakcemile3
şebnemcim çok teşekkür ediyorum bu yazın için yoksa benim böyle bi aletten ne haberim olurdu ne de kilo vermeye tekrar başlayabilirdim.süprizzzzz
umutlarım tekrar yeşerdi diyebilirim.:1hug:
denemiş ve memnun kalmış biri olarak herkese tavsiye ediyorum.:hooray:

tebrikler canım
izmirin neresinden kaç paraya aldın bu aleti sen yazarsan sevinirim ?

arkadaslar iyiki kilolarimiz var yoksa spor yapmiycaz iradeye kuvet insan istedimi her seyi yapabiliyor dilerim herkes diledigi kiloya kavusur

X