Zayıflıyorum, Çok Mutluyum :)

benim problemim çoğunlukla bacaklarımda ama göbeğim de var tabi kikaydirigubbakcemile3
ben de pek yararlı olmaz diye düşünüyodum bacaklardan başka bölgelerde ama belimin yan tarafları resmen eridi sıkılaştı nerdeyse kalmadı gibi. göbeğimin de sertleştiğini hissediyorum.
ama bacaklarda etkisi daha çok. üst bacaklarım şekillenmeye başladı, selülitlerim azaldı ve sıkılaştı. kısacası çok memnunum.:CüvCüv:
diyet yapmadım. ama yediklerimi azalttım abur cuburu kestim. çok fazla kaçamağım oldu gerçi. pizza bile yedim yani. daha neler neler yedim de canınız çekmesin sizin de benim de
en az 2.5 litre su içmeye başladım en büyük değişikliği bu konuda yaptım çünkü nedeyse hiç su içmezdim. onun da baya bi etkisi olduğunu düşünüyorum.
böyle işte yani pek bişey yapmadım umarım yardımcı olabilmişimdira.s.

üşengeç ve de tembel bir insanım ben yapamıyorum nivea body cd falankaydirigubbakcemile3

bugün de 1000 tane yaptım bu aletle.kaydirigubbakcemile2
biraz önce de nivea body cd sini yaptım ve ilginçtir eskisi gibi yorulmadım su gibi terledim resmen değdiğim yerler falan ıslandı.kaydirigubbakcemile3
bi de diyet yapabilsem daha çabuk gidicek bu kilolar geçi zaten az yiyorum ama abur cubur ve fast-food türü yiyceklere hayır diyemiyorum.:1no2:

kızlar uzun zamandır gıremıyordum. mısafırım vardı 20 gundur falan. duzenlı olarak yapamadım. bırkaz sorum olacak herkese.. sımdı adım sayısını hatırlayamıyorum fakat benım kı bıraz sert herhalde 2 dk da 40 kalorı falan yakıyorum ben alete gore.. bır de netten sıparıs verdım lahana kapsulu ve yagı bırkac gunde elımde olur herhalde.. bırde termal sauna sortum var.. bunların hepsını bırarada kullansam nasıl olur sızce.. yanı lahana yagını surup sortu gıyıp ardından stepper a cıksam adımlasam.. bır ton para verdım bunlara haa.. bu arada olculeımı de aldım bakalım ıncelme falan olacak mı.. kılo vermekten zıyade bacak ve basen sorunum var onlar ıncelse yececek bana hanı sıkılasma acısından..

canım ben dietsiz haftada 3 gün twist yaptım 20 dk. selülit yağını sürdüm, sauna şortumu giydim. 2 katta üstüme giyindim. Bir yandan egzersizimi yaptım bir yandan bitki çayımı içtim baya farketti sıkılaşma oldu. dizlerimden mübarek şelale gibi su aktı şort üstümdeki 1 kat sırılsıklam oldu. Kesinlikle tavsiye ederim ama daha önce ki yazılarımda da olduğu gibi ben ilaç kullanımına karşıyım. İleride acısı çıkar, üzülürsün boş yere. :1hug:

yaremciğim şortun varmış,spor aletin varmış ee yap sporunu,yap diyetini tut boğazını he birde azmet zayıflarsın şekerim! kapsülmüş ilaçmış şunlara para veripte sağlığınızla oynamayın ALLAH aşkına! bu beden bize ölene kadar lazım ona çok iyi bakmalıyız ama bu tip ilaçlarla zarar vermeyelim kendimize,lütfen kullanma bak içim yandı şimdi (

bacaklarımda biraz kalın onlarında sıkılaşmaya ihtiyacı var tabi kli selülütlerde cabası ama ben daha çok göbek için düşünmüştüm...faydası olur diyorsun yani..benim evde mekik aletim var sehpalı olan ama inan fazla yapamadım evde ko0caman yer kaplıyor buda aynı şekilde olsun istemiyorum yani ikisini kıyaslarsan göbek için mekik daha faydalı diye düşünürsün..ama işte sürekli mekik yapamıyorum..kocaman aleti gelipte tv karşısına koyup spor yapamıyorsun...ben normalde su zaten içiyorum..abur cucbur yok bazen fast food oluyor ama her zaqman degil dışarıda denk geldigimizde aç olursak..çok kararsızım bende..sagol cvpladıgın için..
lenim alışınca yapıyor insan yavv, yapmayınca kötü hissediyor kendini delikafadulden

hcr cim sanada 60-69 arası olan topikte sormuştum twist shape ile ilgili ama görmemişsin galiba dün ugramamışsın o tarafa ..nasılsın tatlım..??

kızlar lahana kapsülü hç bir işe yaramıyor
ben kullandım
1gr bile vermedim
ne tok tutuyor nede söyledikleri gibi canınız bişey istemiyor
ne tok tuttu,ne iştahımı kesti
hatta nerdeyse daha bile çok acıktım ben
boşuna kullandığımla paramın yandığıyla kaldım
sakın kullanmayın

canım "düzenli spor yaparak zayıflayanlar" başlığında yazmışlar, baya kişi nivea body cd siyle düzenli çalışarak kısa sürede göbeklerinden kurtulmuş.
oraya da bak istersena.s.
ama şunu da tekrar belirteyim ben bu aleti göbeğimi baya içime çekerek yapıyorum ve gerçekten farketti diyebilirim.

Son düzenleme:
ya kızlar ılk defa boyle bırsey yapıyorum.. yanı zayıflama tabletı alıyorum... ne bıleyım bu dıgerlerınden bıraz farklı geldı.. tv de falan az cıkmadı haberlerı. bırde tarafsız bır sıteden aldım. ve olumlu olumsuz bırcok yorum okudum. herseyı yayınlıyorlar dıye dusunuyorum. genel anlamda olumlu yorumlar var.. ya nolur bırınız ıyı bırsey soyleyın yaaa. hevesım bogazıma takıldı jhaaa. nerdeyse kargo elıme gecmek uzere.. of yaa neyse yaptım artık bırsey bakalım neler olacak... sagolun kızlar yorumlarınız ıcın...

canım kendi sitesine ben hiçbir işe yaramadığını yazdım yayınlamıyorlar
olumlu yorum yazıyorum anında yayınlanıyor

merhaba bütün sayfaları okudum çalışmaya başladıktan sonra 57 den 71e kadar yükseldim şuan 70 kiloya düştüm 3 yıldır çalışıyorum
aralık ayında koşu bandı almaya karar verdim 2 haftadır düzeni olarak haftada 3 gün 30 dk ile 45 dk arası kullanıyorum ama sizin tavsiye ettiğiniz aleti görünce burayı geç bulduğumu anladım ben 120 kaloriyi 40 dkda zor yakıyorum

ayrıca tablet vs ürün kullanmayı mantıklı bulmuyorum kilo versende bi süre sonra geri alıyorsun bir ara herbal life ürünlerini 1ay süreyle kullandım ve düzenli spor salonuna gittim sonuç 1-2 kilo metobolizmam çok yavaş bu bile işe yaramadı nasıl kilo vericem çok rahatsızım artık

slm kızlar bişi sormak istiyorum hani şu kipalardan aldığınız step aleti varya markası onebody dimi. ben geçen gün bu ürünle ilgili burdaki yazıları okuyunca mersindeki kipaya çok kararlı gittim almak için fakat bana çok basit bi ürünmüş gibi geldi ve sertlik ayarı göremedim, teşhirdeki üründemi bi sorun vardı acaba çok kullanılmaktan dolayı, biri beni aydınlatırsa çok sevineceğim. sertlik ayarı varmı birde sağlam mı kesin tavsiye ederseniz bugün gidip alcam iş yerime getircem akşama kadar masa başında oturuyorum biraz ısınma hareketii yaptıktan sonra gün içinde iş yerimde 5 defa 10 ar dakika yapsam bide diyet yapsam faydası olur mu acaba???

ben de çiğli kipadan aldım . markası onebody 44,50 yada 44,90 gibi birşey fiyatı. sertlik ayarı pedalların altında ortada . kaydirigubbakcemile2
pazar gününden beri kullanıyorum . 95 kiloyum hala kırılmadı :roflol::roflol:

bu sabah erken kalktım baya. saat 9 - 10 gibi anca çıkabildim ama yatakdankaydirigubbakcemile3
nivea body cd sini yaptım bi terledim bi terledim çok sevindimdelikafadulden
11 de kelogs k-flakes yedim ama 1 kase bile değildi çok çabuk tıkıyo beni fazla yiyemiyorumfisfisfis
sonra nerdeyse hiç hareket etmedim yatağın içindeydim hep kitap falan okudum..
1 de tostumu yedim çavdar ekmeğimle. biraz önce de yarım elma yedim..
bugün çok yorgun hissediyorum nedense twist & stepper ımla 300 tanecik yapabildim on dakka falan önce daha fazla yapabilir miyim bilmiyorum en fazla 500e tamamlarım heralde bitkinim halsizim:çok üzgünüm:
yakında regl olucam onun için sanırım bu halsizlik..
neyse bugün böyle olsun bakalım yarın telafi ederiz:a015:

Bukadar bilgi ve yorumunuz icin cok tsk ederim,

sorun aslinda su 1 seneyi geckin bir zaman cok spor yapiyorum , haftda 3-5 kez 2-4 saat,
ve buna ragmen kilo aldim ve veremiyorum bu beni rahatsiz ediyor(((
ama sizin dediginiz gibi birde hergün degisik yiyeyim bari:))

Ahh seni o kadar iyi anlıyorum ki bende bundan bir süre önce seninle aynı sorunu yasıyordum. Haftada 3 gün toplam 6 saat spor yapıyordum. 3 saat aerobik + 3 saat fitness gram değismedim kas yaptım.Hafta da 1500 mekik çeker oldum. Alem olimpiyatlara hazırlanıyor diye çok dalga geçti. 5 ay böyle geçti ve gerçekten motivasyonum bozuldu. Sonra sorunu kesfettim. Benim bedenim her seye 1 haftada uyum sağlıyor rejim yapmama rağmen 2 hafta sonra kilo vermemin durmasını bir yana bırak kilo alıyordum senin gibi. Bu metabolizmanın sürekli adapte olmasından kaynaklanıyor. 2sene kendimle hiç uğramadım taki geçen yaza kadar... Geçen bahar sınavlara o kadar gömüldüm ki tam 10 kg almısım. benneyaptımki Sonra dedim ki neden rejim , neden diyet. Bu psikolojik olarak 1 hafta sonra bizi çökeltiyor.Neden mutlu olmayayım,bedenim zaten tembel, metabolizma olayını da çözünce " her seyi yiyeceğim ama tersine kilo vereceğim " dedim. Gerçekten de yedim hayatta serbetli tatlı yemeyen ben haftada bir baklava yemeye basladım. Yedikçe mutlu oldum. Ama önemli bir noktayı kaçırmamak lazım!!!! Agopun kazı gibi yutarsan olmaz!!!! kaydirigubbakcemile3 hiç spora gitmedim, ilaçta almadım 3 günde 7 kg alıp aylarca veremeyen bana aylar içinde ne oldu dersin? a.s Çok yavas ama sağlam kilo verdim. Kesinlikle uzun zamanda yavas kilo vereceksin sonrasında almıyorsun. Her pazar sabah yürüyüse çıkıyorum normal gezmeye sonra parklardaki spor aletlerinde 45 dk- 1 saat egzersiz yapıyorum. Haftanın tekli günleri twist'teyim. Dizimi , filmimi açıyorum aksiyon sahnelerinde tempom artıyor sonra yavaslıyor. Ne yaparsam yapayım zevk alarak yapıyorum.. Hayat tanrının insana verdiği en güzel armağan, beden ise insana verilmis bir emanettir. Bedenime ne kadar iyi bakarsam, ileride o da bana o kadar iyi bakacak. Ben böyle düsünüyorum. a.s

Bu arada 2 not yazdım kapıma :

1.si Renkli kağıda kilom her sabah burnuma giriyor :roflol:
2.sinde de aynen su yazıyor : "Bugün de DOMUZ GİBİ YİYECEKMİSİN!!" hani olurda azar yemek yemeye kafamı gömersem diye. Her okuduğumda içimde ki ses "hayır, her seyi yiyeceğim ama kararında ve bugün yediğimi yarın yemeyeceğim diyor.

Ben bu sekilde zamanla 5 kg verdim ve almadım..Denemesi bedava kızlar yerimseniben kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…