Zayıflama arkadaşı arıyorum. Birbirimizi motive edelim, sohbet edelim.

Gün içinde sadece bir kaşık plav tavuk sote yedim
Süpersin bence fazla klori almadın ama daha çok ayran süt gibi seyler tüketmeye çalış ben acıkınca ayran alıyorum açlık hissi gidiyor, sonra hafif birşeyler alıyorum marketten diyet olan birşeyler. Eve gelince zaten salata sebze yiyorum belki bir meyve.
Tavuk sote süper bende çok seviyorum. Fazla yağlı olmamak kaydıyla.

Valla mekik sabah akşam popo hareketi bunlarıda yapalım valla topluyor yavaş yavaş. Ne zaman tartılsak ki

Sanciyi durdurdular normalde şubat sonu mart başı doğum ama kontrol altında olcak taburcu olunca yatacak evdede rahim ağzında da yumuşama varmış inşallah vaktinde gelir
Geçmiş olsun canım inşalalh herşey gönlünce olsun güzel bebeğinize hayırlısıyla vaktinde kavuşun.

Evet kızlar etiformla yoğurdu karıştırark bir diyet programı hazırladım kendime. Yarın sabahtan başlıyorum daha önceden denemiştim ve bermiştim kilo. Eşimle sevgiliyken o adanaları gömerken ben yoğurt istiyordum. Şersiz türk kahveside ara öğünüm. 20 si tartılacağım hergün sizede yazacağım yediğimi içtiğimi.

O benim yanımda oldu 1 hafta yatmıştım doğum için hamilelik sürecinde oda benimle agliyordu herşeyime koştu bende yapıyorum elimden geldigi kadar oğlumla yapabildiğim kadar annem yegenimle ilgileniyor
Kardeş olmak böyle birşey güzel birşey
Tek düze beslenme canım bol bol protein almamız lazım.

Kalbimmavi hoşbuldum.. Dün biraz kaçamaklarım oldu bugün yeşil çay falan almayı ve kendimi tutmayı denicem. 15 tatil de geliyor ama tutmam lazım kendimi. eşim de kilolarımı sorun ediyor. neler yiyorsunuz mesela kızlar?
ben bugün kahvaltıda her şeyden yedim ama bi çay kaşığı kadar. yani bal ceviz mesela bir çay kaşığı, ezine peynir bir çay kaşığı, 1 sahanda yumurta mesela..
yeşil çay alıcam ama o bana çok iyi geliyordu, bir de sabahları ılık limonlu su içerim..
siz neler yapıyorsunuz?

Günaydın tatlım, ben kahvaltıda iki yumuttalı ıspanaklı omlet, yeşil çay, beyaz peynir, 6,7 tane yişil zeytin yedim.
Öğlen bir kase kuru fasulye ve salata yiceğim, akşam brokoli salatası. Gece yatmadan bir bardak ılık süt.
Bugün menüm bu kızlar.

Ben
Benim de eşim kilorımdam şikayetçi hatta dalga konusu yapar şişman olmamı, bana sürekli olumsuz eleştiri yapıyor güya gaza getirecek...
Benim sinirimi bozuyor.
Ama şimdi azıcık yediğimi görüyor hayret ediyor... doydun mu şimdi sen diyor.

aynen gaza getirdiklerini sanıyorlar ya o deli ediyor. Ama biraz zayıflayınca sen zayıfladın deyince daha çok zayıflıyorum, istek geliyor, inşallah bunda da öyle olacak.
spor leslie güzel aslında, pilates evde tek başına yapılacak bir spor olmuyor canım. ben denedim, hocayla daha verimli oldu. evde başka bişe deneyebilirsin bence.

Mekik gibi değilmi? Öyle yapayım bari ne yapayım.
Plates için hergün evden çıkamam hava soğuk
Hasta oldum zaten çok kötü üşüttüm

Gunaydın kızlar ben corek otumu yedım 1 saat sonra kahvltı derım ancak.leynır zeytın galeta yerım.gerısını bılmıyorum daha ne yemek yapacam bılmıyorum.eş konusunda dedıklerınıze katılıyorum benımkı e guya gaz verecek sınır edıyor.sen kac kılosun bu arada canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…