Zayıflama arkadaşı arıyorum. Birbirimizi motive edelim, sohbet edelim.

günaydın kızlar, ben de sıkı bir diyete başlamak istiyorum ama nasıl olacak bilmiyorum. 55 kiloyla hamile kalmıştım, boş gebelik yaşadım, hamileliğin rehavetiyle baya yedim. şimdi vermek istiyorum.
bugün itibariyle dikkat etmeye çalışacağım. sizlerle birlikte ilerletelim güzel olur inşaallah hepimiz için.

Hoşgeldin canım kaç kilosun şuan?
Burda hep birlikte vereceğiz inşallah

Maşallahhh büyük bi başarı o kadar kilo verdiysen devamı hayli hayli gelir.
Valla yaklasık 2 seneye yakın ugrasıyorum evde kendı kendıme spor yapıyorum.bazen bozuyorum ama tetıkteyım sureklı.evet 34 kılo verdım kendı kendıme ınsallah 70 li rakamları gorurum.bende sabah kahvaltı ettım bıraz zeytın kaşar.ve hafıf odul olarak kaygana yedim.

Yok bebeğim kaçamak yok aynen devam.:KK200:
Cok sukur bildirim geldi. -_- cok sevindim iste buna. Azmin ve umudun senle oldukca sen bu isi basaracaksin. Yeter ki ne kadar guclu oldugunun farkina var. Karsindaki cansiz yiyeceklerin seni yenmesine firsat verme. Onlar alt tarafi bir yiyecek. Biz yasamak icin yiyoruz artik. Yemek icin yasamiyoruz bitanem. ❤

Cok sukur bildirim geldi. -_- cok sevindim iste buna. Azmin ve umudun senle oldukca sen bu isi basaracaksin. Yeter ki ne kadar guclu oldugunun farkina var. Karsindaki cansiz yiyeceklerin seni yenmesine firsat verme. Onlar alt tarafi bir yiyecek. Biz yasamak icin yiyoruz artik. Yemek icin yasamiyoruz bitanem. ❤
:KK200: iyiki varsın valla çok motive oluyorum sayende :KK19: canım:21:

X