Zayıflama arkadaşı arıyorum. Birbirimizi motive edelim, sohbet edelim.

.
Hormonlarim falan normal canım.insülin direncim falan da normal..3 aylık bebeğim karnımda öldü benim..vitaminler falan derken aldım azcik kg..

İkinizede çok geçmiş olsun canlarımm yarından itibaren menülerimizi de paylaşalım ve tartılma günü belirleriz öyle her gün tartıya çıkınca moralim bozuluyor. Hafta da 1 kez tartılmak daha iyi benim için

Tarılmak mı valla tartıldıkça sinir oluyorum menüm belli sabah kahvaltı var acıktıkça acı kahve ama meyve salata yoğurt çorba denk gelirse yiyorum akşamlarıda hız hıxlı karın bel hareketi yapıyorum. Hadi kızlar inşallah veririz

Inşallah veririz ben gün boyu içmek içinde dukan bira hazırlıyorum kahvaltıdan 1 saat öncede ardarda içmeden 4 su bardağı ılık su içiyorum

Günaydın kızlarrr
Bu sabah aç karnına tartıldım 73 kiloyum

1 bd maydanoz suyu içtim

Ardından kahvaltı yaptım 1 dl ekmek + peynir + zeytin + 1 haşlanmış yumurta klasik kahvaltı yani

Günaydın kızlarrr
Bu sabah aç karnına tartıldım 73 kiloyum

1 bd maydanoz suyu içtim

Ardından kahvaltı yaptım 1 dl ekmek + peynir + zeytin + 1 haşlanmış yumurta klasik kahvaltı yani
Günaydın canım.
Ben de kocam işe gidiyor onunla kahvaltı yaptım.
Yeşil çay, bir dilim beyaz peynir, iki yumurta, 10 tane yeşil zeytin.bir dilim ekmek.

Merhaba benimde katılmam mümkün mü acaba
Hoşgeldin canım.
Başın sağolsun canım ben de 6 aylık kızımı cansız doğurdum kader arkadaşım

Ben plates yapmak istiyorum set alacağım, ayrıca tartı alacağım yani daha yürüyüşten başka pek birşey yapmadım.

Allah daha iyi etsin inşallah Valla ben pek diyete sadık kalamıyorum başlıyorum bozuyorum başlıyorum bi şey oluyo tekrar bozuyorum. Ama yaza düğünüm var bari bi 60 kiloyu görseydim diyorum :)
Bu arada hayırlı olsun Allah mesud etsin seni inşalalh yaz gelini
Kır düğünü mü müdüşünüyorsun?
Benim hayaalim kır düğünüydü ama ben kış gelini oldum

Bu arada hayırlı olsun Allah mesud etsin seni inşalalh yaz gelini
Kır düğünü mü müdüşünüyorsun?
Benim hayaalim kır düğünüydü ama ben kış gelini oldum

Teşekkür ederim tatlım evet kır düğünü olacak inşallah :) temmuzda düğün o zamaa kadar gitsin şu lanet kilolar diye uğraşıyorum ama daha çok stres yaptığım için daha fazla yedim . Artıkkararlıyım ama :)

günaydın kızlar, ben de sıkı bir diyete başlamak istiyorum ama nasıl olacak bilmiyorum. 55 kiloyla hamile kalmıştım, boş gebelik yaşadım, hamileliğin rehavetiyle baya yedim. şimdi vermek istiyorum.
bugün itibariyle dikkat etmeye çalışacağım. sizlerle birlikte ilerletelim güzel olur inşaallah hepimiz için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…