Bölgesel İncelme Zayf olup da Gbei prtleyenler buraya...

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
bende geldim kızlarrr malesef benimde bir göbegim var 1 haftadır alt karın çalışıyorum mekik çekiyorum ama sanki bir işe yaramıyormafoldumben
birde bu alt karın çalışırken beliniz agrıyor mu ?

canım hareketi düzgün şekliyle yapmazsan belde ağrı yapabilir....bacaklarını fazla kaldırmadan yapmayı dene yine ağrı olursa bel boşluğuna elini koyarak yap bir bel fıtıklı olarak ben böyle yapıyorum çoğunlukla.... bu hareketi yapmadan önce bel ağrılarım daha fazlayken şimdi bayağı azaldı .......kesinlikle ağrıyı hissettiğin anda hareketi bırakmalısın belini zorlama.......ağrıması gereken yerler karın kaslarımız o acıyı hissediyorsanız hareket sonuç veriyor demektir zatena.s.

BENİMDE GÖBEĞİM VAR:sinifsinif:OTURUNCA PÖRTLÜYO BİDE BENİM GÖBEĞİM ÇOK YUMUŞAK ACABA SARKTIMIKİCADIARZUBOYUM 152 KİLO EN SON TARTILDIĞIMDA 52YDİ GERÇİ GENEL OLARAK CİLDİM YUMUŞAK ODA ÇOK GICIK OLUYO KORSE DÜŞÜNÜYORUM

Canım benim de wücudum sıkı değil yani,senin gibi çok yumuşak.kendimle dalga geçiyorum resmen pelte gibi titriyorum diye.
hadi derler ya sıkı et,taş gibi falan diye çok özeniyorum öyle sıkı ete sahip kişilere.
canım benim etim yumuşak olmasına rağmen bacaklarım falan iyi,nedeni de spor yapmam.acayip yürürüm ben.
şimdi özellikle göbişim için başlıcam çalışmalara.eğer spor yaparsan sarkma falan olmaz.
bayram geçsin,azcık tatlıları yiyelim,şu göbişimin üstüne düşücem.hatta bi topic açarız,ordan takip ederiz,tawsielerde falan bulunuruz.hep birlikte eritmeye çalışırız.
bu hafta geçsin açıcam topiği :)

Canım benim de wücudum sıkı değil yani,senin gibi çok yumuşak.kendimle dalga geçiyorum resmen pelte gibi titriyorum diye.
hadi derler ya sıkı et,taş gibi falan diye çok özeniyorum öyle sıkı ete sahip kişilere.
canım benim etim yumuşak olmasına rağmen bacaklarım falan iyi,nedeni de spor yapmam.acayip yürürüm ben.
şimdi özellikle göbişim için başlıcam çalışmalara.eğer spor yaparsan sarkma falan olmaz.
bayram geçsin,azcık tatlıları yiyelim,şu göbişimin üstüne düşücem.hatta bi topic açarız,ordan takip ederiz,tawsielerde falan bulunuruz.hep birlikte eritmeye çalışırız.
bu hafta geçsin açıcam topiği :)

bende çok severim yürüyüşü hihoyyyt bi ara günde 60 mekik çekiyodum oruç başlayınca bırakmıştım birdahada başlayamadım:sinifsinif:

Kızlar yürüme bantlarından olsa bende yürüyücem,ama yokki.Öğrenci insanım alamıyorumda.Evde bi sistem yapmam lazım :icecream:

ayy maşallah diyim canım yaa,60 mekik mi,ben 6 yı zor çekiyorum desem yeridir:) sırtım acayip ağrıyor azcık yapsam bile.
fawori sporum yürümek:)
haftaya başlayalım canım bak.burdan yaparız,yazarız,çok da güsel olur walla
gi.em'cim,bende çok istiyorum bi yürüyüş bandım olmasını ama onu alacak param yok:KK43:
o sebeple parklarda bahçelerde yürüyorum.güsel oluyo yaa,yürüyenler koşanlar falan.tak kulağına müziğini,gerisi gelio zaten.

yürüyüş bandım olsa hiç inmem ondan herhaldekaydirigubbakcemile3çok severim bi taraftan dizi izleyip bi taraftan yürüyüş:jeyyar:süper olurdu valla:icecream:işallah bu hafta mekiğe başlamayı düşünüyorum.

yasmin haklısın ama kışında olmuyor,benim yürüyüş bandım olsa bende inmem üzerinden kavga bile çıaktırım ben bincem diye :ecrin_bebek:
buyrunbenim74 eklediği videodaki hareketi yapmaya çalışıyorum ama ancak ellerimle bi koltuktan destek alarak yapıyorum şimdilik hergün 20 tane.
Kızlar bi sorum olucak,benim bugün çok karnım acıkmışı 12 saattir bişey yemiyodum falan baktım göbeğim dümdüz olmuş yağ olsa herdurumda kendini belli eder,sanırım bende olan yağ değil ve yemek yedikten sonra acayip karnım şişiyor.Ne oluyor şimdi bu?

benimde karnım çok değişken yemek yemeyince düz oluyo yiyince hemen şişiyo kabız oluncada çok şişer. yani sürekli değişiyo niyeki:uhm:

Kızlar bi sitede okuduğuma göre yoğurt bel inceltiyormuş,ayrıca bel ve karın sıkılaştırıcı ve çalıştırmka için video indirdim uygulayıp işe yararsa muhakkak yazarım.

Yazılanları okuyorum, aferin kızlar kendinize bakıyorsunuz, bu çok güzel bir şey...Bel bölgesi için ebaydan cla1000 diye bir besin takviyesi var onu araştırın, bel-basen-karın bölgesindeki yağları eritiyor, benim 50 yaşındaki annemin bile karnını erittiyse sizinkinide hayli hayli eritir, bunun yanında mekik çeker ve anason-rezene-biberiye çayı içerseniz kısa sürede etki görürsünüz...

Yazılanları okuyorum, aferin kızlar kendinize bakıyorsunuz, bu çok güzel bir şey...Bel bölgesi için ebaydan cla1000 diye bir besin takviyesi var onu araştırın, bel-basen-karın bölgesindeki yağları eritiyor, benim 50 yaşındaki annemin bile karnını erittiyse sizinkinide hayli hayli eritir, bunun yanında mekik çeker ve anason-rezene-biberiye çayı içerseniz kısa sürede etki görürsünüz...
Spor yaparak incelme en sağlıklısı diye düşünüyorum,her ne kadar zor olsada.

Spor yaparak incelme en sağlıklısı diye düşünüyorum,her ne kadar zor olsada.

Kesinlikle canım ben zayıflama ile alakalı her başlıkta sporsuz zayıflama olmayacağını sık sık yazıyorum fakat ne varki çalışan insanlar için spora vakit ayırabilmek çok zor, özellikle evli hanımlar için ama hiç değilse mide için biraz mekik çekilse veya kollar için azıcık su şişeleri ile çalışılsa yine hiç yoktan iyi olacaktır ,tek sorun şu ki bölgesel zayıflama genel zayıflamadan daha zordur :KK43:

canim bu ürün benim anladigim kadariyla genel zayiflama icin yaniliyormuyum acaba. Annende sadece bölgesel zayiflamami oldu ?

canim bu ürün benim anladigim kadariyla genel zayiflama icin yaniliyormuyum acaba. Annende sadece bölgesel zayiflamami oldu ?

Canım, forumda genel zayıflama için bu takviyeyi kullananlar var ama hayır bu sadece bel-basen-karın bölgesi içindir :) Annemz zaten kuş gibi bir kadındır, bir tek sorun göbek ve kenarlardaki yağlardı, kurtuldu, üstelik kolesterol ilacı içmektende kurtuldu artık ama doktor takip edyor bakalım ne olacak diye :)

cla1000 birmarka sanmistim ürünün icerigine bu adi vermisler ,degisik markalarin var cla1000 yogun olarak linolasid iceriyormus. Yalanci safran adiyla bilinen bitkiden yapilan bir yag var yemekler icin ondada cok bulunan bir madde. Yaglarin yanmasini onun yerine kas yapimini destekliyormus. Süper biseymis spor la beraber harika sonuclar verir sanirim. sagol sword fish cim :KK66:

Merhaba arkadaşlar. Ben de sizin gibi vücudu zayıf olup göbeği pörtleyenlerdenim. Benim göbek bölgemin fazla olması genetik sanırım. 1 çocuk annesiyim. Bebeğimi normal doğumla dünyaya getirdim ancak ergenlik döneminde de az da olsa göbeğim mevcuttu. Benim sizlere sorum bu şekilde spor ve diyetle bu göbek verilir mi? Bu sorumu sormamın nedeni hem forumda hem de çevremde gördüğüm arkadaşlarımda göbeklerini eritme çabası ve isteği gördüm ancak kesinlikle erimiş bir göbek ne işittim nede gördüm.Ancak takip ettiğim uzmanlar ve diyetisyenler göbeğin spor ve diyetle zayıflamasının mümkün olduğunu ancak zaman isteyen ve çok zor bir süreç olduğunu dile getiriyorlar. Acaba göbek bizim kaderimiz mi değil mi? Bu arada ben de sizler gibi göbeğimi eritme çabası içerisindeyim. Şu ana kadar bu konuda başarılı olamadım ama olmaya çalışıyorum. Yalnız bunu fit görünmekten çok sağlık için yapıyorum. Çünkü ailemizde şeker hastalığı genetik olduğundan doktorum ilerleyen yaşlarda kesinlikle zayıf olmam gerektiğini söyledi. Tabiki bunun görsel yanı da önemli neyse ben bu uğurda gayret gösteren tüm arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Eğer başarılı olan arkadaşlar burada yazarsalar bizide motive edecekler. Sağlıcakla kalın. opuyorumnanaktana.s.

Göbeğin çok zor eritildiği kesin zaten,benim internette okuduklarıma göre korse şekle sokuyor ama bu daha çok biçimlendirme açısından.Alt karın kasları için koyulan video çok yararlı hergün olmasada düzenli yapmaya çalışıcam olmadı sonunda küfür edip ilerde yağlarımı aldırırım.

Arkadaşlar bugün spora başladım. Sırt üstü uzanıp ayaklarımı birleştirip yere değdirmeden yukarıya kaldırdım indirdim. ıp atladım. Yeşil çay içtim. Epey hareketli bir gün geçirdim ve 1 günde metabolizmam hızlandı. Af edersiniz 3 kere tuvalete çıktım. Tek koşul hareketli yaşam galiba yemekten hiç kısmadım. 65 kiloyum Boyum 1 68 Ancak göbek çevrem 92 Bu göbeği vermem gerekiyor. Herkese başarılar. Bu konuda ilerleyen günlerde başarı öykülerinizi duymak istiyorum en azından bu sporu bırakmamam için beni motive edecek kızlar. Sorunum spora başlayıp bir müddet sonra sıkılıp bırakmak çünkü. Haydi hepimize kolay gelsin.

X