Bölgesel İncelme Zayf olup da Gbei prtleyenler buraya...

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
aynen bende böyleyim, ama şişkinliktenmiş, dr öz öyle söyledi

valla denedim, after meal, relax, melisa, sarı kantaron, rezene çayı içtim bol bol, o zaman hakketten göbeğim kayboluyo ama sürekli bitki çayındanda sıkılıyo insan

valla bende aynı. göbek benden önde gidiyor. bitkisel çay içtim. fazla etkili olmadı.çok zormuş göbeği eritmek.kolay bir yol yokmu acaba?

arkadaşlar ya ben 1 haftadır egzersiz yapmaya çalışıyorum şu tavsiye ettiklerinizi belin yan bölgesi ,alt karın kaslarını çalıştırıcı ve mekik sadece 10 dak yapabiliyorum.ama göbeğim sivrileşmeye başladı öne doğru.daha önce bu egzersizleri yapanlar böyle bir sorunla karşılaştı mı?normal mi?
ayyy sinirlerim bozuldu benden önce top gibi önden önden gidiyoru göbeğim.hiç bu kadar sivrileşmemişti ya((((((egzersizlerden mi bilemedim...biri cevaplasın ne olur sinirlerim bozuldu ya

canımm yaa kelin ilacı olsa başına sürermiş:) bende bi hevesle egzersize başlıyorum ama hiç bi değişiklik olmuyo.. hatta bi ara düzenli bi şekilde mekik çektim ama şerit oluştu göbeğimde resmen( plates dvd si aldım ebru şallının hem kızımdan fırsat bulup düzenli bir şekilde yapamadım hemde hareketleri yaparken göbeğime faydalı olabileceği hissi uyandırmadı.. çok sıkıldım artık yaaa. şöyle göbeğini eriten kimse yokmu ya fikir versin... ne olursa yapıcam valla.. isterse 1 senede gitsin yeterki göbeğimi eriteceğimi bileyim...

ay aynı ben =))
mekik çektiim,neler yaptıım cok ugrastım gecen yıl.ama olmadı.meger hazımsızlıkmış.oyuzden her gun duzenlı spor yuruyus ve spor yaparken de elimde bir maden suyu oluyor :)) ve göbek yookk

kızlar ben göbüşümden red pepper jel ,lut gölü tuz,blg form çayı ve günlük 15 dk.yürüyüşle kurtuldum.blg şayı yağlarımı eritti,jel ve tuzda sıkılaştırdı.doğumlardan sonra göbüşüm iyice kocaman olmuştu ama şimdi bir şeyim kalmadı oh be diyerek eteklerimi giyebiliyorum artık.aman nazar değmesin:):):)

bende zayıfım ama sadece özel günlerimde akşam vakitlerinde göbişim oluyo minik bi top yutmuş gibikaydirigubbakcemile3sanırım hazım zorluğu yaşıyoruz sanırım ondan. normalde göbeğimde bi gram yağ yoktur karnım sımsıkı kastan ibaretkaydirigubbakcemile2

bende zayıfım ama sadece özel günlerimde akşam vakitlerinde göbişim oluyo minik bi top yutmuş gibikaydirigubbakcemile3 hazım zorluğu yaşıyoruz sanırım ondan. normalde göbeğimde bi gram yağ yoktur karnım sımsıkı kastan ibaretkaydirigubbakcemile2

kasların dışarıya doğru gelişmesi diye bi durum varmış onadan olabilir, bence alelade mekik çekme tekniği nefes alıp verişini iyi öğren, büyük ihtimalle mekik çekerken karnını içe doğru kasmıyorsun, öyle tahmin ettim

doğrudur.netet araştırma yaptım.uzman tv sağolsun egzersizler ve doğru yapımları ile ilgili videolardan arşiv yaptım diyebilirim.:))üst karın alt karın kasları basen bölgesi mekik ve doğru nefes tekniklerini araştırdım.bundan sonra bunları uygulayacağım.bu göbeğe bunlarda fayda etmezse yani artık ne yapacağım bilemiyorum(
birde doğru şekilde deneyeyim bakalım.
egzersiz konusunda bilgilenmek isteyen arkadaşlar uzman tv den araştırma yapabilirler.ben 3 gündür seyerede seyrede bitiremedim egzersizleri:)

ben 1 aydır mekik çekiyorum kızlar.önce 15-20 tane en son 50 ye çıkardım.çünkü göbek artık kas yaptı acımıyo ve zorlanmıyorum eskisi kadar.göbeğimin erimesine çok az kaldı. bende önceden pes ederdim ama hırslandım birden.diyet ve spor yapmadan göbek erimez.ben yağlara vs.lere inanmıyorum.sadece diyet ve spor.ben 55tim 52ye indim.düşünüyorum daha zayıf olanlar spor ve diyet yaparak sırf göbeği nasıl eritceksiniz? yani vucudun her yeri kilo verirse çok zayıflarsınız.zayıflama kemeri bende var hiç ama hiç bir işe yaramıyo.hani benimde tam olarak erimedi az bişey var ama düşünüyorum böyle devam edersem yakında 45 kiloya düşerimkaydirigubbakcemile3

Peki sizebi.sorummmm ?LAhana yağıyla Bİberiye yağını karıştrp sürsembse olurmu etki artarmı acaba??fisfisfis

Bende şimdi almanyadan özle bitkisel karışım getirtti teyzem zayıflama için onu sürdüm streçle sardım.
Üstüne korsemi giydim terleyene kadar böyle durcam hergün yapıcam bu yağ bitince lahana yağı ile devam etcem bakalım inşallah etkisi olur

karisimin adi ne acaba ?

ya bu topice neden kimse bişi yazmıyoo ben lahana yağını alalı aylar oldu bi iki sefer kullandım sonra fırsat bulamadım hiç ebru şallının ilk dvd sini almıştım onuda yapamadım.. beğenmedim dvd yi ozamanlar çok acemiymiş.. sanırım 2. dvd si çıkmış o daha iyiymiş...
ya benim aslında göbeğimi oturduğum yerden eritecek mucize bi karışıma ihtiyacım var:)

bu göbeğin eriyeceğine olan inancım yok aslında... şöle dümdüz bi göbek hayal ediyorum ama mekikle filan gideceğine inanmıyorum...
keşke bu topic biraz daha kalabalık olsa.. belki motivasyon olur...

karisimin adi ne acaba ?
Adını bilmiyorum teyzeme bi kadın bu yağla masaj yaptı belini inceltti bi kavanoza koymuş teyzeme kalanını vermiş bunu iki günde bir kendin yapacaksın artık demiş bende yapıyorumboshayallersmile

Evet yaa millet nerdesiniz toplanın bayanssulusmile

Lahana yağıii gelirse bizede yaz canm yha ben bugun biberiye aldım sürdümstreçledmbakalımnolcak olmassa lahanayıda denıcemm artık napimsenağlama

göbeklere savaşş açalımmmmmmmmm

Mekik çekmenin çok ideal olduğunu söylüyorlar, her hafta bir hevesle başlayıp sonra bırakıyorum.. Kanaatimce her şey önce kararlı olmaktan başlıyor....

Azim- Azim--Azim sanırım kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…