Bölgesel İncelme Zayf olup da Gbei prtleyenler buraya...

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
arkadaşlar ben başardım 55 kiloyum ve berbat bir göbeğim vardı hemde kat kat ama babannemin formülüyle %75 küçüldü sabah ve akşam yere 2 kutu kibrit göküyorsun 80 tane falan hiç dizlerini bükmeden eğilip tek tek topluyorsun yani bi nevi spor hem sayı derdi de yok:p mekik kadar zor ve ağrılı da değil üstelik 1 aydır yapıyorum ve başardım yupppiikaydirigubbakcemile2
Ellerinle toplayış şekli önemli mi? Göbeğini içei çekerek mi topladın? Toplamak ne kadar sürüyor? gibi cins sorular sormıyıcam ama bunun yanında hiçbişey yapmadın mı yani yediklerine dikkat etmek gibi.Duyduğumda biraz komik bi yöntem gibi geldide,hafif karizmatik : )

kızlaar bende bu konudan muzdariptim =) taki 3 gün öncesine kadar=) hem biraz hamlamıştım hemde biraz spor dinç kalmamı sağlıyor bu yüzden sabah akşam 10 ar mekik çektim karın kasları gerildiği için 2. günden yani dünden itibaren hissetmeye başladım değişimi sanki bir güç var ve benim göbeğimi içime çekiyo çok ilginç deneyin derimm

ben biber hapına başladım ama bacaklarım falan zaten zayıf göbeğim erir inşallah ölmeden hapları bitirebilrsem tabi

Canım kırılacağını düşünmedim açıkçası ve seni kırmak için yazmadım uslubumda bir terslik görmüyorum ama sanıyorum sen bu konuda hassassın yinede kırdıysam özür dilerim.Doğum yapalı epey zaman olmuş, ben yeni doğum yaptığını düşündüm.
1- inceltmeyi ve sıkılaştırmayı düşündüğün bölgeler neresi?
2- herhangi bir sağlık sorunun var mı?
3- bel ağrısı, sırt ağrısı çeker misin? Fıtık problemin var mı?
4- spor için günde kaç dakika ayırabilirsin?
5- evde herhangi bir spor aletin var mı dumble vs? eğer hiç bir şeyin yoksa,bu iş için bir kereye mahsus 40-50 lira civarı bir bütçe yaratabilir misin?
6-Beslenme tarzın hakkında bilgi,
7- bel-basen ve kalça ölçüleri (pm ile atabilirsin)

Cevapları yazarsan bölgesel zayıflama konusunda yardımcı olabilirim canım...vereliniortak

Düşüncelerin beni çok memnun etti güzelim. kaydirigubbakcemile5 vereliniortak Evet bu konuda hassasım tabiki. :gitme: Sonuçta sağlık için yaşlandığımda zayıf olmam gerektiğini söyledi doktor. Aslında bu herkes için geçerli.

Şimdi gelelim sorularının cevaplarına.

1- inceltmeyi ve sıkılaştırmayı düşündüğün bölgeler neresi?Tabiki göbüşüm.
2- herhangi bir sağlık sorunun var mı? Bel fıtığım var ama ileri derecede değil. Mekik çekebiliyorum mesela.
3- bel ağrısı, sırt ağrısı çeker misin? Fıtık problemin var mı? Bel fıtığı
4- spor için günde kaç dakika ayırabilirsin?Çalıştığım için belirli bir zamanı yok ama öğle tatilide ve akşamları müsaitim. Günde iki kere olmak üzere toplam 60 dakika olabilir.
5- evde herhangi bir spor aletin var mı dumble vs? eğer hiç bir şeyin yoksa,bu iş için bir kereye mahsus 40-50 lira civarı bir bütçe yaratabilir misin? Dambıl, Lateral stepper (step aleti), Vibro shape (titreşimli kemer), en son da ab rocket sipariş ettim ama henüz elime ulaşmadı.Spor aleti değil ama hollohop çevirmeye ve ip atlamaya da başladım. Göbeğimin erimesi için bütçemden para ayırırım tabiki
6-Beslenme tarzın hakkında bilgi, Çok iştahlıyımdır. Yemek ayırt etmem. 3 öğün düzenli yemek yerim ancak çalıştığım için öğün sayısını arttıramıyorum Yani az ve sık yemek malesef bana uymuyor.
7- bel-basen ve kalça ölçüleri (pm ile atabilirsin) Bu konuda da cehaletimi bağışla ince belliyim ama göbeğim var.Göbek üzerinden ölçtüğümde ölçü :92 daha üstten belden ölçtüğümde bel:76 kalça: 102
Böyle karışık bir durumum mevcut. Ama bir yanlış ölçüm söz konusuysa aydınlatırsan sevinirim. Cevabını bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.vereliniortak

arkadaşlar ben başardım 55 kiloyum ve berbat bir göbeğim vardı hemde kat kat ama babannemin formülüyle %75 küçüldü sabah ve akşam yere 2 kutu kibrit göküyorsun 80 tane falan hiç dizlerini bükmeden eğilip tek tek topluyorsun yani bi nevi spor hem sayı derdi de yok:p mekik kadar zor ve ağrılı da değil üstelik 1 aydır yapıyorum ve başardım yupppiikaydirigubbakcemile2

Seni tebrik ederim canım.kaydirigubbakcemile5 Darısı bizim başımıza. Bakalım müsait olursam ben de deneyeceğim.

ben de cevaplasam olur mu? bu göbek için mekikten başta neler yapabilirim. benim 5-6 kilo fazlam var sanırım boyum 1.63 kilomda 63. aslında göbeğim olmasa kilomdan cok şikayetim yok ama 1.5 sene önce doğum yaptım kilolar kaldı. akannehir

Canım sana özelden mesaj atıyorum...
bende cvp lasam olrumu acaba

Tabii ki canım...

Düşüncelerin beni çok memnun etti güzelim. kaydirigubbakcemile5 vereliniortak Evet bu konuda hassasım tabiki. :gitme: Sonuçta sağlık için yaşlandığımda zayıf olmam gerektiğini söyledi doktor. Aslında bu herkes için geçerli.

Şimdi gelelim sorularının cevaplarına.

1- inceltmeyi ve sıkılaştırmayı düşündüğün bölgeler neresi?Tabiki göbüşüm.
2- herhangi bir sağlık sorunun var mı? Bel fıtığım var ama ileri derecede değil. Mekik çekebiliyorum mesela.
3- bel ağrısı, sırt ağrısı çeker misin? Fıtık problemin var mı? Bel fıtığı
4- spor için günde kaç dakika ayırabilirsin?Çalıştığım için belirli bir zamanı yok ama öğle tatilide ve akşamları müsaitim. Günde iki kere olmak üzere toplam 60 dakika olabilir.
5- evde herhangi bir spor aletin var mı dumble vs? eğer hiç bir şeyin yoksa,bu iş için bir kereye mahsus 40-50 lira civarı bir bütçe yaratabilir misin? Dambıl, Lateral stepper (step aleti), Vibro shape (titreşimli kemer), en son da ab rocket sipariş ettim ama henüz elime ulaşmadı.Spor aleti değil ama hollohop çevirmeye ve ip atlamaya da başladım. Göbeğimin erimesi için bütçemden para ayırırım tabiki
6-Beslenme tarzın hakkında bilgi, Çok iştahlıyımdır. Yemek ayırt etmem. 3 öğün düzenli yemek yerim ancak çalıştığım için öğün sayısını arttıramıyorum Yani az ve sık yemek malesef bana uymuyor.
7- bel-basen ve kalça ölçüleri (pm ile atabilirsin) Bu konuda da cehaletimi bağışla ince belliyim ama göbeğim var.Göbek üzerinden ölçtüğümde ölçü :92 daha üstten belden ölçtüğümde bel:76 kalça: 102
Böyle karışık bir durumum mevcut. Ama bir yanlış ölçüm söz konusuysa aydınlatırsan sevinirim. Cevabını bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.vereliniortak

Canım sanada özelden pm atacağım...

Canım biber hapına başlamışsın ama zaten zayıfım diyorsun sorun sadec göbeğinde ise dışardan kullanılacak bölgesel incelticileri kullansaydın keşke.Tavsiyem bilge lokman hekim selülit yağını kullan mutlaka hangi bölgende sorun varsa o bölgeye kullanıyorsun ve çokda etkili oluyor.:nazar:

kıza söledin gelin alındı bacımkaydirigubbakcemile3 napıyo bu yağinceliyomu sıkılaştırıyomu selilüt içinmi:uhm:

gobegı portleyenlerden bırı de benımsenağlama Son 2 yıldır issizim otur otur karpuz buyucegıne gobek buyudu. Su lokman hekım yagı dedıgınız ozel bı karısım mı arkadaslar,arama yaptım ama bı sonuc bulamadım.Forumda bıraz yenıyım yardımcı olursanız cok sevınıcem.

SwordFish nickli arkadaşımız ailevi sağlık sorunlarından dolayı bir süre siteye giremeyeceğini söyledi arkadaşlar

mrb arkadaşlar şu biber hapının jeli var ondan almayı düşünüyorm benim kollarım ve göbeğim kilolu onun dışında normal.biber hapı şu anda piyasada en popüler ürün yağıda çok etkiliymş

3 ay önce sezeryanla doğum yaptım ..18 kilo aldım sadece 8 i gitti şu anda 70 kiloyum edef önce 65 e düşmek 5 er 5 er verme planındayım bu hafta kilo vermek için kolları sıvamaya karar verip başladım ...şu en gözebatan yerim göbeğim çatlak sorunum olmadı ama hem gevşek hem büyük ..sayfaları arştırırkende buraya denk geldim şimdi başkası için hazırlamışssın ama bende yanıtlayayım...
1- inceltmeyi ve sıkılaştırmayı düşündüğün bölgeler neresi?öncelikle göbek ve kollar
2- herhangi bir sağlık sorunun var mı?yok çok şükür
3- bel ağrısı, sırt ağrısı çeker misin? Fıtık problemin var mı?yok
4- spor için günde kaç dakika ayırabilirsin?45 dk
5- evde herhangi bir spor aletin var mı dumble vs? eğer hiç bir şeyin yoksa,bu iş için bir kereye mahsus 40-50 lira civarı bir bütçe yaratabilir misin?koşu bandım var artı bandımın üstünde masaj aletim var twister var dumble var..
6-Beslenme tarzın hakkında bilgi, sabak 3 cevizli 1 kase K fleks 1 tane yumurat arada yeşil elma ve yeşil çay.öğle sebze yemeği ve yoğurt..arada yeşil elma yeşil çay akşam çorba veya beyaz et
7- bel-basen ve kalça ölçüleri (pm ile atabilirsin) bel 86cm göbek 103 cm basende 101cm

Cevapları yazarsan bölgesel zayıflama konusunda yardımcı olabilirim canım

of yanlış yere yazmışım kusura bakamyın gerçi şişma değilim ama yinede bi 10 kilo vermem gerek sorularımı yinede yanıtlarsanız sevinirim .teşekkürler..

arkadaşlar göbeğimin yağ bağladığını sanıodm yanılmışım 3 ayya yakın adetlerim nerdeyse gelmio gibiydi adet görünce göbeğim indi banada hamilemisin diyenler oldu

46-47 kiloyum ama göbegım bayagı varya herkes sasırıyo sanki aldıgım kilolar oraya gitti.kurtulmak istıyorum valla plates yapıorum bunun için inş.kurtulurum kaydirigubbakcemile2

kısslar bendede göbek ve basen sorunu var bi dönem platese bende merak saldım ama antremansız olduğum için herhalde çok ağrım oldu. en az bi 5 kilo vermem lazım sizlere bakınca hırslandım bundan sonra bende dikkat ediyorum inşallah veririm yaaa cokacimcoook

bir sırrımı daha paylaşmak istiyorum sizinle ......korse kullanın özellikle yatarken korseyi sarmadan önce deniz tuzu yoksa normal kaya tuzunu sıcak suda eritin ve bunu sorunlu bölgeye sürüp öyle sarın korseyi ve sırt üstü pozisyonda daima karın içerde uyuyun yerimseniben ama diğer egzersizide bırakmak yok denenmiş onaylanmış hareketlerimi ve uygulamalarımı paylaşıyorum kesinlikle sonuç aldığım şeyler....tavsiye ederim kolay gelsin...

denediğiniz ve sonuç aldığınız tecrübeyi paylaştığınız için çok teşekkür ederim.ben de mekik çektiğim halde neden bu göbeik sivrileşiyor ve faydası olmuyor diye düşünüyordum.yazdığınız yazı ile yarım mekik çok az çekiyorum ve bu harekete yoğunlaştım.
yalnız şunu sormak istiyorum korseyi tavsiye etmişsiniz.yanlış mı biliyorum ama korseyi dr lar tavsiye etmiyor karın kaslarını tembelleştirdiği için.sezeryandan sonra dr uma sormuştum tavsiye etmemişti tembelleştirir diye.siz bunu araştırdınız mı acaba?yanlış mı biliyoruz acaba?aydınlatırsanız sevinirim.

X