Bölgesel İncelme Zayf olup da Gbei prtleyenler buraya...

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

bn sadce sporla bı ay denedım hıc bısey olmadı bır cm zor farettı oda bır ayda ondan dıyet sart qobek qtsın bnm ıcın cok zayıf olım razıyım pazrtesı baslıcm bnde hem dıyete hem platese.. bnm kı de aynı hem gobkte var hem yanlarda var mıdemde de var hep yag ıyy bıktım ama sole bı durum var zayflaynca bu bolgelerden de gıtcek yanı dıyet sart tabı ...ama bı dktr demıs kı vucutta nerede kara yag varsa en son yağlanan yer ordan en son cıkar dedı yanı once bırz back kalcadan kaybedırz snr gbekten gıder qıbı qelıo..:s

Son düzenleme:
kilo verme endişen yoksa diyetle bence sonuç alabilirsin...
ama ben kilo vermek istemiyorum...
heleki basenden hiç istemiyorum...

aslında bekar olsam kilo işine hiç takmam ama eşim kilo vermemi istemiyor....
hatta kilo almamı istiyor...
bu yüzden elim kolum bağlı...

aslında bn de vermek ıstemıorum ztn popom yok ama kılo vermeden bnm karnım kuculmuo ya .s bu kanıya vardım hem kılo verıp hm qobegımle uqrasıorum artık karnım duz olnca kas yaparım orya ole kılo alrım o zmn qobeqım olmaz cok mesakatlı yol cnm

bende varımmmmm zayıf olupda göbeği pörtleyenler arasında ne yapsam gitmiyo işteeeee
plates en faydali spor bence. ama düzenli yapmak gerekiyor.

işte tam beni anlatan ifade,ayaktayken süper sorun yok ama kot giyipte oturunca vay halimee2 doğum 1 sene arka arkaya oldu,üstünden 1.5 sene geçti 2. doğumumun kiloları defettim ama kalan sağlar benle hala.. haliyle en zor toparlanan bölge göbek bakcaz çaresinee
ben mekik çekmeye çalışıyorum deneyin bence,sabah öğle akşam 60tane çekin,her 3set yapın 20 20 20 aralarda dinlenin hiç zor olmuyo,sporcu arkadaşım demişti,çok rahat yapıyorum artık,kurtulucam inşallah...

Son düzenleme:

canım yaa fotolarından ben sende hiç göbek möbek görmedim.emnmisin göbişin olduğuna:)))yani ayaktayken süpersin otururkn bilmemde.

bende varııım, çok zayıf değilim kilomdan memnunum, kalçam falan iyi ama öndeki bu göbeği naaapcam? bende bebeklikten beri varmış azıcık bi yemek yesem bir bardak su içsem hamile gibi oluyorum hemen..

geçenlerde bir iki hareket baktım intden evde yapayım dedim ama unutuyorum düzenli yapmayı.. bu konuyu yeni buldum tek tek okumadım bir çözüm bulanınız var mı bilmiyorum ama yakında okurum..

benımce ayva gobegım var y ayaza dogru gıtsın dumduz olsun ıstoyurm ama spor yapmakta ıstemıyorum gece cok yemek yıyorum ben metabolızmam cok hızlıdır benıma ma bu gece yıyıp yatmak varya ondan bu ayva gobek yazın tsort vs gıyınce fırtlıyo

canım yaa fotolarından ben sende hiç göbek möbek görmedim.emnmisin göbişin olduğuna:)))yani ayaktayken süpersin otururkn bilmemde.

evetcanım ayaktayken sorun yok otrurukende normal kıyafetlerle sorun yok,mesele dar kot giyip aturmaktaaneyse gitgide oda gidiyo sanırım şükür

kesinlikle katılıyorum bende aynı durumdan şikayetçiydim günde 3 defa 15 kez bu hareketleri yapıyorum ve göbeğim toparlanmaya başladı. yemek konusunda da biraz iktisat yapıyorum açıkçası ama her istediğimi de yiyorum ama suyu fazla tüketmeye de başladım..

ben de ebru sallının hareketlerını yaptım bayagı erıdı valal yarım saat her gun bı ay yapılınca etkılı sonuc alnnıyo kızlar ebru sallı gobek erıtme egzewrsızlerı dıye gırın gorurusunuz

kusura bakmayın pek çıplak foto koyan yok gerçi ama,cesaret ettim koydum iştetefe koyabilirsiniz beni,rahatsızlık verdiysem affolaa

Son düzenleme:
İşte o benmm ! Nefret ettim yaa bazıları da söylemiş aynen öylee ayaktayken göbek falan yokkk ama bi oturm maşallah kat kat oluyorum ! sıkılaşmam lazım jöle gibi oldu karnımm

aldığım kilolar hep göbeğe gidio.bi ara hiç göbeğm yoktu dümdüzdü.kilo alınca hepsi orda birikti kiyafetlerde zorluk yaşıorum bıktım artk

ben spor yapmadan göbeğin gitceğine inanmıyorum lisedeyken 58kilo olmuştum o zaman da göbeğim vardı şimdi 48im hala biraz duruyo spor şarttt

arkadaşlar bende aynı dertten muzdaribim.ayakta sorun yok ama oturunca davul gibi çıkan bir göbekle başbaşayım
tabii 2 doğum ve yaş nedeniyle kaldı bu göbek
son 3 kg mım kaldı verilecek.ama versemde bu göbeğin dümdüz olmayacağını biliyorum ama sanırım bir umut ışığım var
sizlerle de paylaşayım istedim.daha önce duymuş olabilirsiniz ya da hiç duymadınız
callanetıcs diye bir egzersiz proğramı var.ben maalesef 21 günlük proğramı tamamlayamadım memlekete gittim
ama 10 günden sonra gerçekten gözle görülür üstelik ben kendi kendime dikkate almadığım ama beni görenlerin verdiği tepki nedeniyle inandığım bir değişiklik gösterdi
yan bel yağlarım erimeye başladı ve göbeğim küçülürken öne doğru sivrileşmeye yanlarım azalmaya başladı ama dediğim gibi devamını getiremedim
yeniden başlayacağım
ben 3 ay haftada 6 gün en az 1 saat olmak koşuluyla sıkı spor yaptım ama bundan 10 günde gördüğüm faydayı hiç birinde görmedim.
cardıo kondüsyonumu artırdı o ayrı birşey
üstelik hiç bir egzersiz proğramı kadar size ne yapma eziyeti veriyor ne de sıkıntı.
callanetıcsin klasik ve süper olmak üzere 2 ayrı kademeli proğramı var
ilk başlayanlar 21 gün klasik olanını yapmadan diğerine geçmemeli.klasik toplamda 1 saat ama içinde çok duraklama hareketleri gösterme ve konuşma kısımları var.toplasan yarım saat ancak eder
benim gibi zamanı olmayanlar için klasik olanının konuşması bölümleri olmayan a.m-p.m. denilen istenirse sabah -akşam yapılmak üzere 15 er dk dan oluşan kısaltılmış proğramını yapabilirsiniz.
kk da bununla ilgili forum var.detaylı bilgileri alabilirsiniz.

Görseniz o kadar zayıfım ki tek sorum şu lanet olasıca göbek!!! Yediğim içtiğim her şey resmen ömür boyu kalmak üzere orada depolanıyor offfffffffff spor şart. ama sadece göbek bölgesini çalıştıran egzersizler yeterli değil. bunun yanında kardiyoda çalışmalıyız bu göbekler anca gider.....

Ayrıca diyette yapılması gerekiyor göbek bölgesi için. Göbek kısmı hem kas arkasında hem kas önünde yağlanma yapabilen bir bölgemiz ondan en zor eritilen kısımdır. diyet kardio ve gerekirse masaj yaptırın. masaj yağ parçalanmasına katkı sağlayan doğal ve rahatlatıcı bir çözüm, elle masaj yerine aletle masaj daha etkili sonuçlar doğurur. integral hem masaj yapan hem vakumlayan yağ parçalanmasının hızlandıran bir yöntem denenebilinir.

Kızlar en güzeli pilates yapmak. Pilates yaparken illa her harekette karın kaslarını da çalıştırdığın için karın da mecburen eriyor. Ama tabi evde kendi kendinize yapmayın önce bir salona gidip güzelce öğrenmek lazım Allah korusun bilinçsizce kendi kendine yapınca sakatlanabilir insan. Çünkü göründüğü gibi değil. Ben de hem zayıf hem göbekli idim. Tabi doğumdan önce. Doğumdan sonra hem şişman hem de göbekli oldum :) emzirme dönemi boyunca diyet yapmayacağım çünkü bebişime süt yapmam lazım. İnsan istediği zaman diyet yapar ama bebişin anne sütü alması ve bağışıklık sisteminin gelişmesi istediğin zaman olmaz. En önemlisi bebişi beslemek. Sonra zaten diyete spora başlarım Allah'ın izniyle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…